Smakosze.pl
Lidl przecenia owoce i warzywa

Pixabay / massimilianopersico

Obniżka cen warzyw i owoców w Lidlu

21 Lutego 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Lidl należy do grona uwielbianych supermarketów. Niemal każdego dnia odwiedza go cała masa smakoszy, którzy poszukują najlepszych produktów spożywczych po korzystnych cenach. Tym razem Lidl przeceni warzywa i owoce. Od poniedziałku za

Lidl doskonale wie, w jaki sposób przyciągnąć do siebie klientów. Regularnie przekonujemy się o tym za sprawą ogłaszanych promocji. Lidl opublikował na swojej stronie internetowej ofertę, która zacznie obowiązywać od 22 stycznia.

Lidl stawia na owoce i warzywa

Lidl niejednokrotnie wywoływał spore zaskoczenie u smakoszy. Ostatnio wspominaliśmy o tym, jakie słodkości można dostać po niższych cenach. Warto jednak zwrócić uwagę na zdrowsze produkty spożywcze.

Supermarkety Lidl często oferują nam owoce i warzywa po niższych cenach. W nadchodzący poniedziałek możemy zaopatrzyć się w wiele frykasów, z których można przygotować wyśmienite smakołyki. Co nas czeka w sklepach Lidl?

Lidl na swojej stronie internetowej zamieścił promocje na przyszły tydzień. Od jutra pomidory kiściowe będą tańsze o 40%. Za kilogram zapłacimy zaledwie 5,39 zł. Jednak to dopiero początek promocji przygotowanych przez Lidl.

Godna uwagi jest również papryka czerwona BIO. Produkt zostanie przeceniony o 25%. Dzięki temu 400 g będzie nas kosztowało 5,99 zł. Warto również zwrócić uwagę na brokuły BIO. Uwielbiane warzywo dostaniemy za 4,79 zł. Cena dotyczy jednej sztuki. Obniżono ją o 20%.

Jakie promocje czekają nas w supermarketach Lidl?

Lidl nie zapomniał o owocach. Przepyszne nektarynki przeceniono o 30%. W związku z tym kilogram frykasów będzie nasz za 12,59 zł. Smakowite pomarańcze, również zostały objęte promocją. Ich cena od poniedziałku będzie niższa o 53%. Koszt kilograma to tylko 2,79 zł.

Mandarynki są uwielbiane przez wielu smakoszy. Lidl postanowił obniżyć ich cenę o 43%. Opakowanie 1,5 kg będzie nasze za 4,49 zł. Watro przerobić je na wyśmienity sok, który z pewnością szybko zostanie wypity.

Z kolei polskie jabłka BIO będziemy mogli dostać za 4,89 zł za 600 g. Lidl obniża ich wartość o 30%. Na taką promocję skusi się wielu smakoszy. Oczywiście czeka nas tam o wiele więcej zaskoczeń. Najlepiej przekonać się o tym podczas zakupów.

Odwiedzając sklepy Lidl, możemy zrobić zapasy na dłuższy czas. Z takiej możliwości ucieszą się wielbiciele dobrego jedzenia. Warto wiedzieć, jaką ukrytą funkcję mają kasy w supermarketach Lidl. Dzięki niej możemy znacznie ułatwić sobie życie. 

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Lidl.pl

Zapraszam na nasz Instagram

Podobne artykuły

Produkty

GIS wycofuje partię sezamu łuskanego

Czytaj więcej >

Produkty

Turysta zniesmaczony grillowaniem na plaży

Czytaj więcej >
Arbuz arbuzowi nierówny

Produkty

Jak wybrać idealnego arbuza?

Czytaj więcej >
Biedronka będzie otwarta w niedziele?

Produkty

Czy Biedronka będzie otwarta w niedziele niehandlowe?

Czytaj więcej >

Produkty

Czy handel w niedzielę zostanie zaostrzony?

Czytaj więcej >
Napój przyczynił się do zmian skórnych

Produkty

Okropne konsekwencje po zamówieniu uwielbianego napoju

Czytaj więcej >