Lidl przecenia owoce i warzywa
Pixabay / massimilianopersico

Obniżka cen warzyw i owoców w Lidlu

Lidl należy do grona uwielbianych supermarketów. Niemal każdego dnia odwiedza go cała masa smakoszy, którzy poszukują najlepszych produktów spożywczych po korzystnych cenach. Tym razem Lidl przeceni warzywa i owoce. Od poniedziałku za bezcen dostaniemy między innymi nektarynki, pomarańcze, brokuły i pomidory.

Lidl doskonale wie, w jaki sposób przyciągnąć do siebie klientów. Regularnie przekonujemy się o tym za sprawą ogłaszanych promocji. Lidl opublikował na swojej stronie internetowej ofertę, która zacznie obowiązywać od 22 stycznia.

Lidl stawia na owoce i warzywa

Lidl niejednokrotnie wywoływał spore zaskoczenie u smakoszy. Ostatnio wspominaliśmy o tym, jakie słodkości można dostać po niższych cenach. Warto jednak zwrócić uwagę na zdrowsze produkty spożywcze.

Supermarkety Lidl często oferują nam owoce i warzywa po niższych cenach. W nadchodzący poniedziałek możemy zaopatrzyć się w wiele frykasów, z których można przygotować wyśmienite smakołyki. Co nas czeka w sklepach Lidl?

Lidl na swojej stronie internetowej zamieścił promocje na przyszły tydzień. Od jutra pomidory kiściowe będą tańsze o 40%. Za kilogram zapłacimy zaledwie 5,39 zł. Jednak to dopiero początek promocji przygotowanych przez Lidl.

Jak prawidłowo ugotować pierogi?Jak prawidłowo ugotować pierogi?Czytaj dalej

Godna uwagi jest również papryka czerwona BIO. Produkt zostanie przeceniony o 25%. Dzięki temu 400 g będzie nas kosztowało 5,99 zł. Warto również zwrócić uwagę na brokuły BIO. Uwielbiane warzywo dostaniemy za 4,79 zł. Cena dotyczy jednej sztuki. Obniżono ją o 20%.

Jakie promocje czekają nas w supermarketach Lidl?

Lidl nie zapomniał o owocach. Przepyszne nektarynki przeceniono o 30%. W związku z tym kilogram frykasów będzie nasz za 12,59 zł. Smakowite pomarańcze, również zostały objęte promocją. Ich cena od poniedziałku będzie niższa o 53%. Koszt kilograma to tylko 2,79 zł.

Mandarynki są uwielbiane przez wielu smakoszy. Lidl postanowił obniżyć ich cenę o 43%. Opakowanie 1,5 kg będzie nasze za 4,49 zł. Watro przerobić je na wyśmienity sok, który z pewnością szybko zostanie wypity.

Z kolei polskie jabłka BIO będziemy mogli dostać za 4,89 zł za 600 g. Lidl obniża ich wartość o 30%. Na taką promocję skusi się wielu smakoszy. Oczywiście czeka nas tam o wiele więcej zaskoczeń. Najlepiej przekonać się o tym podczas zakupów.

Odwiedzając sklepy Lidl, możemy zrobić zapasy na dłuższy czas. Z takiej możliwości ucieszą się wielbiciele dobrego jedzenia. Warto wiedzieć, jaką ukrytą funkcję mają kasy w supermarketach Lidl. Dzięki niej możemy znacznie ułatwić sobie życie.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Lidl.pl

Zapraszam na nasz Instagram

Następny artykuł