Smakosze.pl
Żabka ruszyła z absolutną nowością

Marek BAZAK/East News

Media informują o rewolucji w Żabkach

15 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Żabka niejednokrotnie zaskakiwała smakoszy, jednak najprawdopodobniej nikt nie spodziewał się, że sieć tak szybko wprowadzi rewolucyjne rozwiązanie. Okazuje się, że otwarto placówkę, w której obsługa jest zbędna. Wystarczy użyć aplikacji i wybrać interesujące nas produkty. ŻappkaStore będzie otwarta całą dobę przez siedem dni w tygodniu.

Z całą pewnością Żabka należy do grona najpopularniejszych sieci sklepów. Każdego dnia placówki odwiedzane są przez ogromną liczbę smakoszy. Żabka słynie z niekonwencjonalnych rozwiązań. Media donoszą o tym, że sieć zdecydowała się na wprowadzenie w życie niecodziennego pomysłu.

Dalsza część tekstu znajduje się poniżej

Żabka rozpoczyna prawdziwą rewolucję

Nie da się ukryć, że sklepy Żabka wiedzą, w jaki sposób sprostać wymaganiom klientów. Wszakże to właśnie ta sieć w sprytny sposób ominęła zakaz handlu w niedziele. W jej ślady poszły również inne sklepy.

Żabka zdecydowała się na wprowadzenie jeszcze śmielszego rozwiązania. W Poznaniu otwarto pierwszy sklep samoobsługowy. Smakosze mogą zrobić tam zakupy przez całą dobę siedem dni w tygodniu. W jaki sposób działa ŻappkaStore?

Żeby wejść do nowatorskiego sklepu Żabka, należy zeskanować przy drzwiach wejściowych kod QR z aplikacji Żappka. Wówczas obiekt stanie dla nas otworem i będziemy mogli w prosty i szybki sposób zrobić zakupy o dowolnej porze.

Projekt bez tytułu (7)

Smakowite, lekkie i zdrowe placki z botwiny i cukinii

CZYTAJ DALEJ

Samoobsługowa Żabka została wyposażona w kamery wykorzystujące bardzo nowoczesną technologię. Mowa o systemie AiFi OASIS. Dzięki niemu monitoring rozpoznaje produkty zdejmowane z półek. Następnie system nalicza łączną wartość zakupów i pobiera opłatę za pomocą karty płatniczej podpiętej do Żappka Pay.

Gdzie stanęła pierwsza samoobsługowa Żabka?

ŻappkaStore została ulokowana na terenie Międzynarodowych Targach Poznańskich. Docelowo tego typu przybytki mają pojawić się w tych miejscach, w których otwarcie standardowego sklepu nie jest możliwe.

Niewykluczone, że samoobsługowe sklepy Żabka wkrótce staną się nowym standardem. Trzeba przyznać, że rozwiązanie sieci jest niezwykle pomysłowe i może w znaczny sposób ułatwić robienie zakupów.

Samoobsługowa Żabka stała się faktem

Samoobsługowa Żabka stała się faktem

(Canva / Jupiterimages)

Warto nadmienić, że ŻappkaStore wykorzystuje sztuczną inteligencję, która oprócz obsługi klientów ma za zadanie nadzorować zasilanie i bezpieczeństwo sklepu. Z pewnością liczne grono smakoszy nawet z czystej ciekawości skorzysta z takiej formy zakupów.

Już jakiś czas temu wspominaliśmy o tym, że Żabka zamierza wprowadzić samoobsługowe sklepy. Wprowadzenie tego rozwiązania w życie nie trwało długo. Osoby, które często robią zakupy w Żabkach, powinny uważać na oszustów, którzy podszywają się pod popularną sieć.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Money

Podobne artykuły

Produkty

GIS wycofuje partię sezamu łuskanego

Czytaj więcej >

Produkty

Turysta zniesmaczony grillowaniem na plaży

Czytaj więcej >
Arbuz arbuzowi nierówny

Produkty

Jak wybrać idealnego arbuza?

Czytaj więcej >
Biedronka będzie otwarta w niedziele?

Produkty

Czy Biedronka będzie otwarta w niedziele niehandlowe?

Czytaj więcej >

Produkty

Czy handel w niedzielę zostanie zaostrzony?

Czytaj więcej >
Napój przyczynił się do zmian skórnych

Produkty

Okropne konsekwencje po zamówieniu uwielbianego napoju

Czytaj więcej >