Smakosze.pl
Biedronka ma nową niebywałą ofertę

Canva.com / JackF

Najnowsza gazetka spożywcza w Biedronce

26 Marca 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

Biedronka stara się dostarczać swoim klientom jak najwięcej sposobności na zrobienie zakupów w niskich cenach. Co więcej, w tym tygodniu czeka nas ogromna okazja, ponieważ w sobotę 27 marca sklepy sieci będą otwarte od 6 rano do 2 w nocy. Warto też

Promocje w Biedronce są codziennością, która pozwala setkom tysięcy Polaków kupić swoje ulubione produkty w wyjątkowo niskich cenach. Jeśli więc planujesz niedługo udać się na zakupy, warto wiedzieć jakie genialne oferty obecnie obowiązują.

Poza rabatami i promocjami portugalska sieć przygotowała znacznie większą niespodziankę. Biedronka reaguje na zaostrzenie obostrzeń, dlatego jej sklepy w sobotę 27 marca będą otwarte od 6 nad ranem do 2 w nocy - dzięki temu ilość klientów zostanie rozłożona w dłuższym czasie i zmniejszy się ryzyko zakażeń.

Biedronka ma wiele do zaoferowania

Wielkanoc już niedługo, dlatego warto zainteresować się produktami, które w tym czasie są szalenie przydatne. Jednym z nich mogą być wielkanocne słodycze marki Magnetic. Do 28 marca obowiązuje na nie promocja 2+1, dzięki której kupując dwa produkty, jeden dostaje się za darmo.

Świetnym pomysłem mogą być także wszelkie sałatki i surówki, które w natłoku świątecznych potraw przychodzą na ratunek układowi trawiennemu. W tym celu warto kupić rzodkiewki, których pęczek do 28 marca kosztuje jedynie 0,99 złotych. 

Chcesz poznać więcej ciekawych wiadomości ze świata kulinariów? Sprawdź ten artykuł, w którym zdradzamy jak ugotować flaczki, aby nie było czuć z nich nieprzyjemnego zapachu. W tym tekście z kolei prezentujemy listę produktów, których pod żadnym pozorem nie wolno wrzucać do kuchennego zlewu.

Święta nie mogą obejść się bez jajek. Są one wszak wyjątkowo ważnym symbolem, dlatego dodaje się je do praktycznie każdej możliwej potrawy. W Biedronce obowiązuje obecnie oferta 2+1 na jajka w dowolnych opakowaniach. Aby móc skorzystać z promocji, należy posiadać jednak kartę Moja Biedronka.

Promocje dla stałych klientów

Każdy klient, który nad wszystkie inne sklepy wybiera Biedronkę, prawdopodobnie ma kartę lojalnościową. Z jej pomocą można zakupić chociażby świeży filet z piersi kurczaka pakowany próżniowo marki Kraina Mięs, który z kartą kosztuje tylko 8,99 zł za kilogram.

Aby ugasić ogromne pragnienie po sytym obiedzie, warto sięgnąć po słodki napój. Sok pomarańczowy Riviva o pojemności 1 litra kosztuje tylko 1,49 zł za butelkę. Aby móc zaopatrzyć się w tak tani napój, należy kupić 6 butelek i okazać kartę Moja Biedronka przy kasie.

Podobna oferta co na sok pomarańczowy, obowiązuje również na mleko łowickie UHT 3,2% o pojemności 1 litra. Przy zakupie sześciu opakowań każdy klient z kartą Moja Biedronka może zapłacić tylko 1,85 zł od sztuki.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

źródło: biedronka.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Produkty

GIS wycofuje partię sezamu łuskanego

Czytaj więcej >

Produkty

Turysta zniesmaczony grillowaniem na plaży

Czytaj więcej >
Arbuz arbuzowi nierówny

Produkty

Jak wybrać idealnego arbuza?

Czytaj więcej >
Biedronka będzie otwarta w niedziele?

Produkty

Czy Biedronka będzie otwarta w niedziele niehandlowe?

Czytaj więcej >

Produkty

Czy handel w niedzielę zostanie zaostrzony?

Czytaj więcej >
Napój przyczynił się do zmian skórnych

Produkty

Okropne konsekwencje po zamówieniu uwielbianego napoju

Czytaj więcej >