Smakosze.pl
Biedronka

Jakub Kaminski/East News

Nowości w Biedronce na koniec tygodnia

28 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

Jeśli wybierasz się na zakupy, Biedronka przygotowała nie lada niespodziankę - możliwość zrobienia ogromnej wyprawki do szkoły dla swojego dziecka. Kupując produkty spożywcze, warto więc wybrać się inny dział sklepu. Niżej zdradzamy wiele innych ciekawych promocji.

Koniec sierpnia to okres, w którym sklepy Biedronki są przeludnione od klientów. Każdy chce załapać się na ostatnie wakacyjne rabaty, a także zaopatrzyć w produkty przed rozpoczęciem roku szkolnego.

Kupując 6 artykułów szkolnych z kartą Moja Biedronka, kolejne 6 najtańszych można otrzymać kompletnie za darmo. Ogrom zeszytów i przyborów do nauki można znaleźć w wielu placówkach portugalskiej sieci.

Dalsza część artykułu znajduje się pod filmem:

Promocje w Biedronce

Do końca tygodnia istnieje szansa na skorzystanie z możliwości kupienia tańszych warzyw oraz owoców. Kilogram papryki polskiej czerwonej słodkie kosztuje tylko 3,85 zł. Warzywo zostało wyhodowane w Polsce.

Z kolei kilogram świeżej i słodkiej brzoskwini został przeceniony do 29 sierpnia o całe 30% i kosztuje obecnie jedynie 6,99 zł. Wcześniej owoce te kosztowały 9,99 zł/kg.

Racuchy

Lekkie i bajecznie pyszne racuchy z niespodzianką zamiast jabłek

CZYTAJ DALEJ

Coś dla posiadaczy karty Moja Biedronka

Choć wakacje zmierzają ku końcowi, sporo osób decyduje się na urlop właśnie teraz. Żaden wyjazd nie może obejść się bez grilla - dlatego kiełbasa Śląska marki Kraina Wędlin przy zakupie dwóch opakowań o wadze 550 g kosztuje tylko 4,99 od sztuki.

Szynka wieprzowa bez kości pakowana próżniowo marki Karina Mięs obniżona została o 43% i kosztuje z kartą Moja Biedronka aż 8,99 zł za kilogram.

Kupując dwie butelki oleju rzepakowego marki Kujawski o pojemności jednego litra i okazując kartę lojalnościową, płaci się 5,49 za jedną butelkę. Oferta obowiązuje jedynie od 28 do 29 sierpnia.

Świeże pieczywo

5 bułek porannych fitness kupionych za jednym razem powoduje, że jedna sztuka kosztuje 0.79 zł. Z kolei wypiekany na kamieniu chleb fitness przy zakupie dwóch bochenków kosztuje tylko 2,49 zł za sztukę.

Chcesz poznać więcej ciekawych wiadomości ze świata kulinariów? Sprawdź ten artykuł, w którym uczymy jak najwygodniej obierać maślaki. W tym tekście z kolei zdradzamy genialny przepis, na syrop z kwiatów czarnego bzu.

Sklep spożywczy

Źródło: canva/Kwangmoozaa, Getty Images Pro

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Zapraszamy na nasz Instagram

Źródło: biedronka.pl

Adam MoskalAutor

Redaktor serwisu Smakosze. Profesjonalnie kulinariami zajmuję się ponad półtora roku, lecz gotowaniem i pisaniem o jedzeniu interesuję się już od dzieciństwa. W swoich tekstach staram się zawrzeć najważniejsze informacje, które pozwalają ug

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

pyzy na talerzu

Produkty

Z jakich ziemniaków robić pyzy?

Czytaj więcej >
gotowanie makaronu

Produkty

Jak gotować makaron, żeby się nie sklejał?

Czytaj więcej >
czosnek

Produkty

Jak powinno się kroić czosnek?

Czytaj więcej >
ogórki kiszone

Produkty

Co oznacza biały nalot na ogórkach kiszonych?

Czytaj więcej >
bluszczyk kurdybanek

Produkty

Niezwykłe zalety bluszczyku kurdybanka

Czytaj więcej >

Produkty

Lidl promuje niemarnowanie żywności

Czytaj więcej >