Smakosze.pl
Pączki i faworki od Magdy Gessler

Instagram / @magdagessler_official; Flickr / Błażej Pieczyński / CC BY-SA 2.0; Pixabay / jarmoluk

Ceny pączków i faworków u Gessler przed tłustym czwartkiem powalają na kolana

17 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Produkty takie jak pączki i faworki królują w trakcie tłustego czwartku. Co prawda jeszcze do niego daleko, bo odbędzie się dopiero 11 lutego, jednak Magda Gessler już teraz sprzedaje uwielbiane smakołyki. Jej oferta dotyczy karnawału i można się z

Pączki można uznać za wyjątkowy specjał, który potrafi przyprawić niejednego smakosza o szybsze bicie serca. Bez wątpienia tego typu smakołyki muszą pojawić się w trakcie karnawału i tłustego czwartku. Warto przyjrzeć się ofercie lokalu Magdy Gessler.

Wyjątkowo cenne pączki od Magdy Gessler

Pączki niejednokrotnie wywoływały u nas zachwyt. Niedawno przedstawialiśmy niezawodną recepturę od Magdy Gessler. Tym razem przyjrzymy się bliżej cenom, które można zastać w jej lokalu, który nosi nawę U Fukiera. 

Pączki można przygotować na rozmaite sposoby. Z pewnością warto zwrócić uwagę na przepis Anny Lewandowskiej, który mocno różni się od innych. Jednak nie zawsze mamy ochotę na spędzanie czasu w kuchni. Wtedy idealnym rozwiązaniem jest zakup gotowych pączków i faworków.

U Fukiera jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych lokali Magdy Gessler. Aktualnie funkcjonuje on jako delikatesy, z których można odebrać różne smakołyki. Wśród nich znalazły się pączki i faworki, które związane są z ofertą karnawałową.

Okazuje się, że Magda Gessler sprzedaje pączki po 8 złotych. Dotyczy to zarówno tych z konfiturą wiśniową, jak i malinową. Nie wszyscy smakosze mogą sobie pozwolić na taki wydatek. Jednak z pewnością takie pączki są niezwykle pyszne. 

Jak nie pączki to może faworki?

Pączki mogą wydawać się niektórym dosyć drogie. Warto jednak zauważyć, że Magda Gessler przykłada dużą wagę do jakości produktów, które są sprzedawane w lokalach firmowanych jej nazwiskiem. W związku z tym pączki U Fukiera z pewnością są bardzo smakowite. W ofercie znajdziemy również faworki.

Przepyszne faworki są jednym z tych specjałów, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Znaczna część smakoszy z miłą chęcią raczy się nimi w tłusty czwartek. Jeśli chcemy zakupić je w lokalu Magdy Gessler, musimy liczyć się ze sporym wydatkiem.

Mało kto spodziewałby się, że 200 g faworków może kosztować 30 złotych. Taka cena widnieje właśnie na stronie delikatesów U Fukiera. Jednak nie jest to najdroższy z dostępnych łakoci. Wielbiciele bezy mogą być w szoku.

Pączki i faworki to nie wszystko. U Fukiera możemy dostać również inne słodycze. Najdroższym z nich jest beza. Porcja 1,1 kg została wyceniona na prawie 200 złotych. Z pewnością jest to spory wydatek. Jej smak musi być iście obłędny.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: delikatesy.ufukiera.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Sanepid wycofuje popularny produkt

Produkty

Popularny produkt wycofany przez sanepid

Czytaj więcej >
Czereśnie

Produkty

Bardzo wysokie ceny czereśni

Czytaj więcej >
Śledzie z Bałtyku mogą być szkodliwe

Produkty

Czy bałtyckie śledzie są zdrowe?

Czytaj więcej >
Pomidory i kwestia śniadania

Produkty

Dlaczego lepiej nie jeść pomidorów na śniadanie?

Czytaj więcej >
lody

Produkty

Ile kosztuje gałka lodów na polskim morzem?

Czytaj więcej >
Market z Anglii wycofuje polskie produkty

Produkty

Brytyjski market wycofuje polskie produkty

Czytaj więcej >