Smakosze.pl
Pączki i faworki od Magdy Gessler

Instagram / @magdagessler_official; Flickr / Błażej Pieczyński / CC BY-SA 2.0; Pixabay / jarmoluk

Ceny pączków i faworków u Gessler przed tłustym czwartkiem powalają na kolana

17 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Produkty takie jak pączki i faworki królują w trakcie tłustego czwartku. Co prawda jeszcze do niego daleko, bo odbędzie się dopiero 11 lutego, jednak Magda Gessler już teraz sprzedaje uwielbiane smakołyki. Jej oferta dotyczy karnawału i można się z

Pączki można uznać za wyjątkowy specjał, który potrafi przyprawić niejednego smakosza o szybsze bicie serca. Bez wątpienia tego typu smakołyki muszą pojawić się w trakcie karnawału i tłustego czwartku. Warto przyjrzeć się ofercie lokalu Magdy Gessler.

Wyjątkowo cenne pączki od Magdy Gessler

Pączki niejednokrotnie wywoływały u nas zachwyt. Niedawno przedstawialiśmy niezawodną recepturę od Magdy Gessler. Tym razem przyjrzymy się bliżej cenom, które można zastać w jej lokalu, który nosi nawę U Fukiera. 

Pączki można przygotować na rozmaite sposoby. Z pewnością warto zwrócić uwagę na przepis Anny Lewandowskiej, który mocno różni się od innych. Jednak nie zawsze mamy ochotę na spędzanie czasu w kuchni. Wtedy idealnym rozwiązaniem jest zakup gotowych pączków i faworków.

U Fukiera jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych lokali Magdy Gessler. Aktualnie funkcjonuje on jako delikatesy, z których można odebrać różne smakołyki. Wśród nich znalazły się pączki i faworki, które związane są z ofertą karnawałową.

Okazuje się, że Magda Gessler sprzedaje pączki po 8 złotych. Dotyczy to zarówno tych z konfiturą wiśniową, jak i malinową. Nie wszyscy smakosze mogą sobie pozwolić na taki wydatek. Jednak z pewnością takie pączki są niezwykle pyszne. 

Jak nie pączki to może faworki?

Pączki mogą wydawać się niektórym dosyć drogie. Warto jednak zauważyć, że Magda Gessler przykłada dużą wagę do jakości produktów, które są sprzedawane w lokalach firmowanych jej nazwiskiem. W związku z tym pączki U Fukiera z pewnością są bardzo smakowite. W ofercie znajdziemy również faworki.

Przepyszne faworki są jednym z tych specjałów, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Znaczna część smakoszy z miłą chęcią raczy się nimi w tłusty czwartek. Jeśli chcemy zakupić je w lokalu Magdy Gessler, musimy liczyć się ze sporym wydatkiem.

Mało kto spodziewałby się, że 200 g faworków może kosztować 30 złotych. Taka cena widnieje właśnie na stronie delikatesów U Fukiera. Jednak nie jest to najdroższy z dostępnych łakoci. Wielbiciele bezy mogą być w szoku.

Pączki i faworki to nie wszystko. U Fukiera możemy dostać również inne słodycze. Najdroższym z nich jest beza. Porcja 1,1 kg została wyceniona na prawie 200 złotych. Z pewnością jest to spory wydatek. Jej smak musi być iście obłędny.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: delikatesy.ufukiera.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Jakub KossakowskiAutor

Wydawca serwisu Smakosze. Już od najmłodszych lat fascynowały mnie szeroko pojęte kulinaria. Istnieje wiele możliwości różnorodnych połączeń smakowych, tym samym podczas kuchennych poczynań nie ma miejsca na nudę. Chętnie opracowuję swoje własne przepisy na smakołyki. W kuchni lubię eksperymentować, jednak wychodzę również z założenia, że warto kierować się sprawdzonymi sposobami, które niejednokrotnie wprawiały nasze kubki smakowe w stan ekstazy. Prywatnie preferuję proste oraz bezmięsne potrawy i jestem otwarty na rozmaite nowości. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail redakcja@smakosze.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

Produkty

Kultowa kuchenka Ewa - niezapomniany sprzęt rodem z PRL-u

Czytaj więcej >
Figi na blacie kuchennym

Produkty

Jak wykorzystać w kuchni figi?

Czytaj więcej >
Marnowanie jedzenia

Produkty

Ratuję Jedzenie - nowa aplikacja pomoże walczyć z marnowaniem żywności

Czytaj więcej >
Gruszki

Produkty

Jak przedłużyć świeżość gruszek?

Czytaj więcej >
Figi na straganie

Produkty

Na co należy zwrócić uwagę kupując figi?

Czytaj więcej >

Produkty

Dlaczego warto włożyć liście laurowe do opakowania z mąką?

Czytaj więcej >