Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Produkty > Razem stać nas na dobro. Pomóż się ogrzać
Redakcja smakosze.pl
Redakcja smakosze.pl 06.12.2023 15:26

Razem stać nas na dobro. Pomóż się ogrzać

Kampania Szlachetnej Paczki
Stowarzyszenie Szlachetna Paczka

Czy można na święta marzyć o... zwykłej kuchence gazowej? Kiedy wiele z nas rozgląda się za wymarzonymi prezentami, spełniającymi skryte, choć zbytkowne marzenia, są wśród nas ludzie, dla których marzeniem jest realizacja podstawowych potrzeb. Pani Róża jest jedną z tych osób.

Pani Róża prosi o wsparcie Szlachetną Paczką

Tak jest w życiu 53-letniej pani Róży. Chora w stopniu, który uniemożliwia pracę, kilka lat temu zabrała dzieci z domu dotkniętego problemem alkoholowym i wraz z trójką dzieci w wieku od 12 do 15 lat rozpoczęła nowe życie. Niestety, jej stan zdrowia się pogorszył, a po odjęciu kosztów mieszkania i leczenia, rodzina miesięcznie może wydać na swoje potrzeby ledwo 250 złotych. Marzą o kuchence gazowej, która pomoże obniżyć rachunki za prąd, a także o świeżych ubraniach i zapasach żywności.

Szlachetna Paczka – gdzie możesz wesprzeć potrzebujących

Rodzina pani Róży to jedna z setek, którym możesz pomóc wspierając akcję Szlachetnej Paczki, która co roku pośredniczy w obdarowywaniu potrzebujących prezentami dobranymi do ich potrzeb. 

Na stronie szlachetnapaczka.pl zamieszczamy historie rodzin, którym można pomóc – przygotować dla jednej z nich paczkę, spakować ją i już 16 i 17 grudnia, w czasie Weekendu Cudów, dostarczyć do punktu, z którego wolontariusze zabiorą ją do adresatów.

Przygotuj Szlachetną Paczkę z bliskimi

Szlachetna Paczka to świetny pomysł na integrację w pracy, rodzinie czy grupie przyjaciół, ale jeśli w tym roku organizacja przedsięwzięcia przekracza twoje możliwości, możesz wesprzeć program przelewem jednorazowym lub cyklicznym. Po szczegóły zerknij na stronę szlachetnapaczka.pl.