To koniec dla Magdy Gessler. TVN podjęło nieodwracalną decyzję

Magda Gessler to jedna z najpopularniejszych gwiazd TVN. Od wielu lat prowadzi swój program o nazwie „Kuchenne rewolucje” oraz jest jurorką w „MasterChef”. Niestety ostatnie wieści na jej temat nie są pozytywne i na pewno zaskoczą wszystkich fanów programów, w których bierze udział.
Popularność Magdy Gessler
Magda Gessler to kobieta znana na całą Polskę. To nie tylko ekspertka kulinarna, ale również celebrytka, którą stale możemy oglądać w telewizji. Od kilkunastu lat z pasją łączy rolę przedsiębiorczyni i restauratorki z prowadzeniem programów telewizyjnych na antenie TVN oraz życiem w blasku fleszy.

Jej flagowy program „Kuchenne rewolucje” od 15 lat regularnie gości na ekranach widzów. W każdej edycji Gessler odwiedza upadające restauracje, w których podejmuje się radykalnych przemian, aby pomóc ich właścicielom w odzyskaniu sukcesu. W tym czasie program zyskał ogromną popularność, doczekując się już 29. sezonów, a wiosną zbliża się jubileuszowa, 30. edycja.

Nowe wieści na temat Magdy Gessler
Jakiś czas temu ruszył nowy program Magdy Gessler w stylu talk-show o nazwie „Magda gotuje Internet”. Program polega na tym, że celebrytka przepytuje inne gwiazdy show-biznesu na temat ich życia prywatnego. Szybko zyskał on popularność, a także spotkał się z pozytywnym odbiorem widzów.
Teraz napłynęły przykre dla Pani Magdy wieści. W wiosennej ramówce nie znalazło się miejsce dla wspomnianego programu. W zamian za to będziemy mogli oglądać nowy sezon programu, w którym gwiazdą jest Marcin Prokop, czyli „Niezwykłe stany Prokopa”.
Dalsza część tekstu pod filmem.
Zmiana godziny emisji „Kuchennych rewolucji"
To nie koniec informacji na temat Magdy Gessler. Od wielu lat prowadzi ona popularny program o nazwie „Kuchenne rewolucje”. Program cieszy się uznaniem w oczach oglądających. Tę pozycję również dotkną zmiany w ramówce TVN. Na szczęście nie musimy się żegnać z tą kultową pozycją. Zmieni się jedynie godzina emisji.
Do tej pory emisja programu „Kuchenne rewolucje” miała miejsce w czwartki o 21:30. W wiosennej ramówce godzina zmieni się na 20:50.

Stacja TVN wyjaśnia swoją decyzję
Do całej sytuacji odniosła się stacja TVN, która w krótkim komunikacie wyjaśniła powody swojej decyzji.
Widzimy, że preferencje widzów ulegają zmianom i po prostu na nie odpowiadamy. W poprzednim sezonie zdecydowaliśmy się na odważne kroki dotyczące układu ramówki w weekendowym prime time. Wyniki pokazały, że była to dobra decyzja. Wiosną wykonamy kolejny krok, w dni powszednie zaproponujemy widzom pasmo rozrywkowe wcześniej – już o godzinie 20:50 - przekazała Lidia Kazen, dyrektorka programowa kanałów TVN.
Sprawdź przepis na mini pączki. Zobacz, jak prawidłowo przechowywać ziemniaki.





































