Truskawki w lutym
Pixabay / Couleur

Lidl znacząco obniżył cenę za truskawki, mimo że do sezonu jeszcze daleko

Truskawki uchodzą za jedne z najbardziej uwielbianych owoców. Nietrudno znaleźć smakoszy, którzy chętnie by je spałaszowali. Nie musimy wcale czekać do sezonu. Wystarczy odwiedzić dziś sklepy Lidl. Natkniemy się tam na truskawki przecenione o 50%.

Smakowite truskawki niejednokrotnie przyprawiały nas o szybsze bicie serca. Ich smak jest doceniany przez wielu wielbicieli kulinariów. Lidl postanowił objąć te wyborne owoce niecodzienną promocją, która może wywołać spore zaskoczenie.

Ciężko uwierzyć, że truskawki mogą być tak tanie w lutym

Przeważnie truskawki zajadamy latem. W lutym takie frykasy kosztują krocie i mało kto może sobie na nie pozwolić. Lidl wcielił w życie promocję, która pozwoli nam cieszyć się pysznymi owocami poza sezonem.

Truskawki goszczą na naszych stołach głównie późną wiosną i latem. Wówczas przypada czas zbiorów tych niezwykle smakowitych owoców. Nie oznacza to jednak, że musimy sobie ich odmawiać zimą. Nawet wtedy możemy dostać truskawki za bezcen.

Jakiś czas temu wspominaliśmy, o tym, co się stanie, kiedy włożymy truskawki do miski z octem. Dziś przyjrzymy się wyjątkowej promocji, na którą zdecydowała się sieć supermarketów Lidl. Wyśmienite owoce są tańsze o połowę. Musimy się jednak śpieszyć.

Dodaj nietypowy składnik do kotletów mielonych. Wyjdą nieziemsko soczysteDodaj nietypowy składnik do kotletów mielonych. Wyjdą nieziemsko soczysteCzytaj dalej

Okazuje się, że Lidl przecenił truskawki o 50%. W związku z tym opakowanie 250 g może być nasze za 3,49 zł. Na skorzystanie z tej promocji zostało niewiele czasu, ponieważ będzie ona obowiązywała tylko dziś.

Truskawki to nie wszystko, co czeka na nas w sklepach Lidl

Truskawki nie są jedynym produktem, który został objęty promocją. Lidl przecenił również inne smakołyki. Wielu smakoszy z pewnością będzie zachwyconych taką ofertą. Z pewnością warto dziś udać się na zakupy.

Na swojej stronie Lidl przedstawił promocję dotyczącą uwielbianego mięsa. Szynka wieprzowa marki RZEŹNIK dziś jest tańsza o 52%. Za kilogram zapłacimy 8,49 zł. Obok takiej okazji ciężko przejść obojętnie.

Wielbiciele sera również mają powody do radości. Okazuje się, że dziś Lidl przecenił również ten produkt. Ser gouda w plastrach PILOS tylko dziś kosztuje 12,99 zł za kilogram. Każdy, kto lubi tego typu smakołyki, powinien się tym zainteresować.

Truskawki, mięso i ser bez wątpienia przyciągną dziś do sklepów Lidl wielu klientów. Warto zauważyć, że oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów. Przy okazji możemy skorzystać z ukrytej funkcji w wózkach.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Lidl.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł