Smakosze.pl
Śmierć uczestnika Hell's Kitchen

Screen z filmu na kanale cyfrowypolsatnewspl - serwis nieoficjalny na YouTube

Uczestnik Hell's Kitchen nie żyje

9 Maja 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

Jeden z uczestników bardzo popularnego programu kulinarnego Hell's Kitchen nie żyje. Wczoraj w sobotę, gdy nie pojawił się na gali Krwawy Sport 3, zostało zgłoszone jego zaginięcie. Po kilku godzinach poszukiwań okazało się, że 35-letni Mariusz "Ryjek" Adam zmarł.

Program kulinarny Hell's Kitchen jest bardzo popularnym formatem telewizyjnym na całym świecie wywodzącym się z Wielkiej Brytanii. W Polsce wyemitowanych zostało 6 edycji - w emitowanej na jesieni 2014 drugiej edycji brał udział Mariusz "Ryjek" Adam. 

Pierwsze informacje dotyczące jego zaginięcia zostały udostępnione między innymi na fanpage Zaginieni przed laty na Facebooku. Niestety, po krótkich poszukiwaniach mężczyzna został odnaleziony martwy. Obecnie prokuratura bada sprawę jego śmierci.

Zmarł uczestnik Hell's Kitchen 

Mariusz Adam widziany był ostatni raz w sobotę 8 maja ok. godziny 13 - miał on wyjść ze swojego mieszkania i wsiąść do autobusu na przystanku obok Urzędu Miasta w Gdyni. Od godzin popołudniowych tego dnia jego telefon był nieaktywny. Szybko okazało się, że historia miała tragiczny finał. 

W mediach przekazano, że w chwili zaginięcia miał na sobie bluzę w kolorze pomarańczowym z postaciami z Mangi, kolorowe spodnie, niebiesko-pomarańczowe buty i czapkę futbolówkę. Do tego posiadał także sporej wielkości plecak w barwach moro. 

Kochani, z przykrością informujemy, że poszukiwania Pana Mariusza zostały zakończone. Niestety, nie żyje. (...) Wiemy, że żadne słowa nie zmniejszą bólu rodzinie po stracie najbliższej osoby, jednak chcielibyśmy w imieniu całego zespołu Zaginieni przed laty złożyć rodzinie wyrazy głębokiego współczucia - napisano na fanpage Zaginieni przed laty. 

Na naszym portalu zdradziliśmy również wiele innych ciekawych informacji kulinarnych, które mogą cię zainteresować. Przeczytaj ten artykuł, w którym zdradzamy najnowsze doniesienia o niebezpiecznej substancji w gumach i słodyczach. W tym tekście pokazujemy jak przygotować kogel-mogel w bezpieczny sposób.

Źródło: instagram.com

Przed laty, sportowiec brał udział w różnych programach telewizyjnych

Mariusz swoją rozpoznawalność zdobył dzięki uczestniczeniu w reality show Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy. To dzięki występom w tym programie zbudował bazę fanów, dzięki czemu stał się sławny w mediach społecznościowych. 

W ciągu swojej kariery pokazał także swoje zdolności taneczne w programie You Can Dance. Po zakończeniu telewizyjnych występów Adam zdecydował się na działalności sportowej. Wczoraj 8 maja miał walczyć na gołe pięści w trakcie gali Krwawy Sport 3. 

W mediach społecznościowych pojawiły się już pierwsze reakcje znajomych mężczyzny, którzy przekazują informacje o jego odejściu. Na doniesienia zareagowały między innymi Ewel0na i "Mała" Ania, obie znane z Warsaw Shore. 

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

źródło: plejada.pl; pudelek.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Adam MoskalAutor

Redaktor serwisu Smakosze. Profesjonalnie kulinariami zajmuję się ponad półtora roku, lecz gotowaniem i pisaniem o jedzeniu interesuję się już od dzieciństwa. W swoich tekstach staram się zawrzeć najważniejsze informacje, które pozwalają ug

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

gotowanie makaronu

Produkty

Jak gotować makaron, żeby się nie sklejał?

Czytaj więcej >
czosnek

Produkty

Jak powinno się kroić czosnek?

Czytaj więcej >
ogórki kiszone

Produkty

Co oznacza biały nalot na ogórkach kiszonych?

Czytaj więcej >
bluszczyk kurdybanek

Produkty

Niezwykłe zalety bluszczyku kurdybanka

Czytaj więcej >

Produkty

Lidl promuje niemarnowanie żywności

Czytaj więcej >
miód

Produkty

Czy można jeść skrystalizowany miód?

Czytaj więcej >