Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Produkty > W tych godzinach Biedronkę będą zalewać tłumy. Właśnie wprowadzili rabato-godziny
Katarzyna Rachańska
Katarzyna Rachańska 04.06.2023 11:17

W tych godzinach Biedronkę będą zalewać tłumy. Właśnie wprowadzili rabato-godziny

zakupy w Biedronce
Marek BAZAK/East News

Sieć sklepów Biedronka szykuje nadzwyczajne okazje dla swoich klientów. Będzie można z nich skorzystać tylko w określonych godzinach. Wszystko dlatego, że w sklepach będą obowiązywać rabato-godziny. Co sklep oferuje w najbliższym czasie?

Rabato-godziny i tłumy w Biedronce

Przyzwyczailiśmy się do promocji, którymi przyciągają klientów wielkie sieci sklepów. Niższe ceny za towar przy zakupie kilku produktów stały się już normą. Na porządku dziennym są też obniżki cen warzyw i owoców. Oprócz tego, produkty takie jak cukier, mąką, czy mięso często sprzedawane są po wyjątkowo okazyjnych cenach.

Takimi promocjami kuszą nas zarówno, Lidl, Biedronka, Aldi, czy mniejsze sieci sklepów, w których miliony Polaków codziennie robią zakupy. Jednak tym razem Biedronka postanowiła przyciągnąć klientów rabato-godzinami.

Kupił truskawki i zważył w domu. YouTuber ujawnił podłą praktykę. „To jest oszustwo”

Rabato-godziny, czyli czym kusi Biedronka w najbliższych dniach?

Sieć sklepów Biedronka wprowadza czerwcowe rabato-godziny. Te będą obowiązywać od godziny 20 do 23, w dniach od 5 do 10 czerwca. Jednocześnie taka promocja oznacza, że sklepy będą otwarte w tych dniach dłużej. W Boże Ciało sklepy pozostaną jednak zamknięte. 

Już 5 czerwca w Biedronce będzie można kupić olej rzepakowy Wyborny w cenie 6,49 zł za 1l. To cena przy zakupie dwóch olejów i z kartą Moja Biedronka. Wcześniej produkt ten kosztował 8,99 zł. Natomiast 6 czerwca w czasie rabato-godzin, czyli w godzinach od 20 do 23, kupimy brykiet węgla drzewnego w cenie 6,99 zł. To oferta 1+1 Gratis. Wcześniej ten brykiet mogliśmy kupić w cenie 13,99 zł. Dziennie możemy kupić dwa brykiety. Biedronka wprowadziła tu limit.

Procenty w czasie rabato-godzin?

7 czerwca w Biedronce podczas rabato-godzin możemy też kupić Piwo Somersby jabłkowe. Przy zakupie dwóch butelek cena wynosi 3,49 zł za każdą z nich. Wcześniej za ten produkt trzeba było zapłacić 5,49 zł. 

Oprócz tego Biedronka przygotowała tańszą ofertę sera Mozzarella. Zapłacimy za niego 1,49 zł w promocji 1+1 Gratis. Możemy taniej kupić też mleko Wypasione. Przy zakupie 6 sztuk, zapłacimy za 1 litr 2,79 zł. Wcześniej musieliśmy wydać 3,99 zł. Biedronka kusi nas też ceną kiełbasy śląskiej Morliny. Przy zakupie dwóch opakowań zapłacimy 5,49 zł za każde z nich. Wcześniej płaciliśmy 11,59 zł. Pisaliśmy o promocjach warzyw i owoców w Biedronce. Informowaliśmy o wprowadzonych limitach podczas zakupów. 

zakupy
canva

Źródło: biedronka