Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Produkty > W Biedronce ceny tak niskie, aż wprowadzili limity. Grzech nie skorzystać

W Biedronce ceny tak niskie, aż wprowadzili limity. Grzech nie skorzystać

Biedronka z nowymi promocjami
WikimediaCommons/Mateusz Giełczyński; biedronka.pl

Biedronka poniedziałek tradycyjnie już rozpoczyna do atrakcyjnych promocji. Tym razem w niskiej cenie m.in. łopatka wieprzowa, nabiał, słodycze i produkty roślinne. Każdy znajdzie coś dla siebie, choć trzeba uważać na limity.
 

Korzystne ceny mięsa i nabiału w Biedronce

Początek tygodnia jest idealnym momentem do uzupełnienia zapasów mięsa. Łopatka wieprzowa do środy, 24 maja, dla posiadaczy karty Moja Biedronka będzie dostępna w cenie 11,99 zł/kg. Limit dzienny wynosi aż 6 kilogramów.

Dobra oferta obowiązuje także na masło marki Mleczna Dolina. Kupując 3 kostki tłuszczu, za każdą z nich zapłacimy tylko 3,45 zł. Z promocji możemy skorzystać dwukrotnie w ciągu dnia, choć znów wymagana jest karta lub aplikacja dyskontu.

Tańszy będzie też ser Gouda Światowid, którego opakowanie stali klienci kupią już za 7,99 zł/400 g. Limit w tym przypadku to 3 paczki sera.

Położyli paczkę szparagów na wadze. Nie mogli uwierzyć własnym oczom

Produkty roślinne bez limitów

Wegańskie wyroby marki własnej Biedronki Go Vege w tym tygodniu można dostać niemal za bezcen. W tym przypadku dyskont nie wymaga okazywania karty i nie ogranicza nas w nabywaniu towarów z rabatem.

W każdym zestawie dowolnych trzech produktów najtańszy będzie gratis. Warto skorzystać i odkryć nowe smaki, bo do wyboru są zarówno pasty warzywne, jak i alternatywy mięsa i nabiału.

Roślinne dania będą bardziej sycące, gdy dodamy do nich makaron. Wyroby marki Pastani aż do soboty będą dostępne w ofercie 2+1. Posiadacze karty Moja Biedronka trzeci produkt otrzymają gratis. Z promocji można skorzystać dwukrotnie w ciągu dnia, za okazaniem tej samej karty dyskontu.

Biedronka oferuje też słodycze na Dzień Matki

W ofercie dyskontu z owadem nie zabraknie miłych niespodzianek dla mam. Do piątku włącznie praliny Raffaello można będzie kupić w cenie 9,99 zł /opak. Warunkiem uzyskania rabatu powyżej 50% jest wzięcie dwóch sztuk wyrobu i okazanie karty Moja Biedronka przy kasie. Z promocji możemy skorzystać aż 4 razy, bo limit dzienny to aż 8 opakowań.

Na naszej stronie znajdziecie sprawdzone przepisy na słodkości. Spróbujcie koniecznie ciasteczek serduszek — są pyszne i proste w wykonaniu. Być może skusi was też znakomite tiramisu bez pieczenia.

Biedronka oferuje tanie słodycze.png
canva/alisafarov

Źródło: Biedronka