Smakosze.pl
Lidl i wyjątkowe promocje

East News/Marek Bazak

Weekendowa oferta Lidla

21 Maja 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Lidl należy do grona najpopularniejszych supermarketów. Niektórzy robią tam zakupy niemal codziennie. Przeważnie największe promocje obowiązują w trakcie weekendu. Tym razem rozpoczęły się szybciej i możemy z nich skorzystać już dziś. Lidl przygotował dla swoich klientów wiele niespodzianek. Warto się spieszyć, ponieważ promocje obowiązują do wyczerpania zapasów.

Z całą pewnością Lidl doskonale zdaje sobie sprawę z tego, w jaki sposób najlepiej przyciągnąć do siebie klientów. Nie bez powodu w sklepach sieci tak często można natknąć się na rozmaite promocje. Tym razem weekendowa oferta rozpoczęła się wcześniej.

Lidl ruszył z weekendowymi promocjami

Lidl zdążył nas już przyzwyczaić do weekendowych przecen. Zazwyczaj rozpoczynają się one w piątek i kończą w sobotę. W tym tygodniu sytuacja wygląda trochę inaczej. Okazuje się, że Lidl rozpoczął promocje w czwartek 20 maja i potrwa ona do soboty lub wyczerpania zapasów.

Ostatnio wspominaliśmy o tygodniu XXL w sklepach Lidl. Tym razem oferta jest równie korzystna. To dobra okazja, by zrobić trochę większe zapasy na dłuższy czas. Weekendowa promocja ma jednak pewne ograniczenia.

Bez wątpienia Lidl przyciągnie w tym czasie do siebie liczne grono smakoszy. Warto się śpieszyć, ponieważ niektóre produkty mogą bardzo szybko zniknąć ze sklepowych półek. Kto pierwszy ten lepszy. Co nas czeka w supermarketach Lidl?

Lidl zaskakuje niecodzienna ofertą

Wielbiciele mięsnych frykasów z pewnością powinni odwiedzić jeden ze sklepów Lidl. Popularna sieć przeceniła uda i podudzia z kurczaka aż o 50%. Produkty marki Rzeźnik o masie 1 kg dostaniemy za jedyne 4,49 zł.

Z kolei za kilogram boczku od tego samego producenta zapłacimy tylko 12,99 zł. To idealny moment by wykorzystać przepis od Tomasza Strzelczyka. Jego faszerowany boczek przyprawia o szybsze bicie serca.

(Canva / cyano66)

Przy zakupie dwóch opakowań mięsa mielonego z indyka marki Rzeźnik, za drugie z nich zapłacimy mniej o 56%. Tym samym za jedną porcję 500 g przyjdzie nam zapłacić tylko 4,99 zł. Oczywiście to nie koniec promocji, jakie przygotował dla nas Lidl.

Co jeszcze na nasz czeka w supermarketach Lidl?

W Lidlu od pewnego czasu można dostać rozmaite zamienniki mięsa. Roślinne kiełbaski węgierskie marki Dobra Kaloria zostały objęte korzystną promocją. Kupując dwa opakowania produktu, drugi z nich będzie tańszy o 50%. W związku z tym za każde zapłacimy zaledwie 5,99 zł.

Nie można zapomnieć również o warzywach. Lidl wie co dobre i postanowił przecenić cukinię. Za kilogram zapłacimy 3,99 zł. Cena warzywa została obniżona aż o 50%. Z pewnością zainteresuje to liczne grono smakoszy.

Godne uwagi są także brzoskwinie. Przepyszne owoce przeceniono o 47%. Tym samym za kilogram przyjdzie nam zapłacić jedyne 7,99 zł. Trzeba przyznać, że Lidl potrafi zaskakiwać. Oczywiście promocji jest znacznie więcej. Najlepiej samodzielnie udać się na zakupy, by się o tym przekonać.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Lidl.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Plastikowe opakowania

Produkty

Od 1 lipca ze sklepów znikają plastikowe opakowania

Czytaj więcej >
1000-letnie jajo kury

Produkty

Niesamowite, 1000-letnie jajko znalezione w Izraelu

Czytaj więcej >
Zdrowe jedzenie dla dzieci

Produkty

Rząd obniża stawki dla dostawców. Zdrowa żywność w szkołach pod znakiem zapytania

Czytaj więcej >

Produkty

Dlaczego warto skusić się na flądrę bałtycką?

Czytaj więcej >
Kobieta pracująca na zbiorze truskawek

Produkty

Podwyżki płac dla zbierających truskawki

Czytaj więcej >

Produkty

Najniższa cena truskawek w sezonie, tylko jeden warunek

Czytaj więcej >