Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Produkty > Zamówił w najgorszym McDonaldzie w Polsce. Przeżył szok gdy spróbował lodów i coli
Katarzyna Rachańska
Katarzyna Rachańska 17.05.2023 10:56

Zamówił w najgorszym McDonaldzie w Polsce. Przeżył szok gdy spróbował lodów i coli

lody z McDonalda
Canva, YouTube/@krutki

Sieć barów McDonald serwuje szybkie jedzenie. Frytki, burgery i zimne napoje nie kojarzą się jednak ze zdrowym i wartościowym jedzeniem. YouTuber @krutki podczas długiej trasy autem, postanowił spróbować lodów z ponoć najgorszego McDonalda w Polsce. Tak przynajmniej wynikało z opinii w Google. Czy zimny deser faktycznie był paskudny?

Szybkie jedzenia na długiej trasie

Kierowcy nie mają łatwo. Długa trasa do pokonania i perspektywa spędzenia kilku najbliższych godzin w aucie sprawia, że człowiek może zgłodnieć. Jedną z opcji jest skorzystanie z oferty McDonalda. Szybkie dania mogą szybko zaspokoić głód. Jednak czy warto skorzystać z takiej oferty?

YouTuber @krótki podczas swojej trasy pozbył się wszelkich kulinarnych hamulców. Mężczyzna wykazał się nie lada odwagą i kierując się opiniami Google, pojechał do najgorszego McDonalda w Polsce. Jaki był efekt tej wizyty? 

Sprawdzili po 10 latach restaurację po Kuchennych Rewolucjach. Padł 1 poważny zarzut

Najgorszy McDonald w Polsce- czy na pewno?

YouTuber @krutki zgłodniał w okolicach Wielunia. Sugerując się opiniami Google, wybrał najgorszą restaurację nie tylko w Wieluniu, ale w całej Polsce. Z opinii wynika, że miano najgorszego lokalu w Polsce należy do wieluńskiego McDonalda. Bar z szybkim jedzeniem zdobył jedynie 2,3 gwiazdki na 150 ocen. 

YouTuber przytoczył kilka opinii o McDonaldzie z Wielunia. Magdalena Wu napisała taką opinię:

Zupełnie nie polecam. Zamówiony burger, mam wrażenie, że miał tonę cebuli, bo inaczej smakował w innych McDonaldach. Poza tym totalny chaos. Ludzie non stop upominają się o zamówienia. 

Inna internautka pisała:

Lody w niczym nie przypominają tych z McDonalda. Sama woda.

Odważny konsument postanowił zaryzykować i zamówił zestaw wraz z lodami. Chciał sprawdzić, czy jedzenie z McDonalda naprawdę można zepsuć. Mężczyzna zamówił Colę i małego loda. Cena za niego była zaskoczeniem. @krótki musiał zapłacić aż 9 zł. Nie tego się spodziewał.

Najgorsze lody w najgorszym McDonaldzie?

@krutki od razu zaznaczył, że aktualne ceny są zbyt wygórowane. Lody, które zamówił były bardzo małe i nijakie w smaku. Jednak YouTuber chciał dać im szanse. Odstawił je na bok i spróbował Coca-Coli. Ta smakowała jak woda gazowana. Brakowało jej charakterystycznego smaku. 

Hamburger wyglądał za to nieźle. Jednak po chwili okazało się, że bułka jest gumowata. Frytki smakowały całkiem dobrze i YouTuber nie miał do nich żadnych zastrzeżeń. Postanowił po raz drugi wrócić do lodów. Jednak tu nic się nie zmieniło. Lody były bez jakiegokolwiek smaku. Sos karmelowy był słabo wyczuwalny. @krutki był zdegustowany wizytą w wieluńskim McDonldzie. Do tej pory YouTuber był pewien, że jedzenie w każdym McDonaldzie smakuje tak samo. Okazało się, że inaczej jest w Wieluniu. Jakiś czas temu pisaliśmy o wizycie najstarszym McDonaldzie na świecie.  Informowaliśmy też o najdroższym lokalu tego typu w Polsce.

lody

Źródło: YouTube/@krutki