Smakosze.pl
Biedronka rusza z promocjami

Jakub Kaminski/East News

Biedronka znów rozdaje darmowe napoje procentowe

31 Maja 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Biedronka przed długim weekendem wprowadza promocję na piwa. Łącznie w gratisie można otrzymać aż 28 butelek złocistego trunku. Wystarczy kupić odpowiednią liczbę butelek piwa i okazać kartę Moja Biedronka. Promocja z pewnością zainteresuje liczne grono smakoszy.

Nie da się ukryć, że Biedronka doskonale wie, czym przyciągnąć do siebie klientów. Sieć supermarketów niejednokrotnie zaskakiwała nas swoją ofertą. W najbliższych dniach smakosze mogą zyskać nawet 28 gratisowych piw.

Darmowe piwo w supermarketach Biedronka

Biedronka regularnie rusza z coraz to nowymi promocjami. Ostatnio wspominaliśmy o ofercie, która rozpoczyna się w poniedziałek. Dziś przyjrzymy się kolejnej promocji, która może przyprawić o szybsze bicie serca niejednego piwosza.

Nadchodzący długi weekend sprzyja biesiadowaniu w miłym gronie na świeżym powietrzu. Podczas grillowania wiele osób lubi raczyć się piwem. Biedronka zdaje sobie sprawę z zapotrzebowania na ten produkt spożywczy. W związku z tym w sklepach sieci można natknąć się na niecodzienne promocje.

Podczas wizyty w supermarketach Biedronka warto zwrócić uwagę na piwo. Wybierając odpowiednie marki, można zyskać dodatkowe butelki w gratisie. Warto się śpieszyć, ponieważ promocje są ograniczone czasowo. Oprócz tego będą trwały do wyczerpania zapasów.

Udając się na zakupy, pamiętajmy o zabraniu karty Moja Biedronka. To właśnie dzięki niej można otrzymać darmowe piwo. Z każdej promocji można skorzystać tylko raz. Wiążą się one z limitami. Jak prezentuje się oferta supermarketów Biedronka?

(Canva / pixelshot)

Szczegóły nowej oferty sieci Biedronka

Tylko 31 maja w sklepach Biedronka możemy dostać gratisowo aż 9 butelek piwa Hopfe. Promocja obowiązuje, wówczas gdy zakupimy 9 piw tej marki. W związku z tym łącznie w naszym koszyku musi ich znaleźć się 18. Wtedy połowę z nich otrzymamy za darmo.

1 czerwca zacznie obowiązywać promocja na piwo butelkowe Hardmade. Do wyboru mamy kilka opcji smakowych. Kupując 9 butelek napoju, kolejne 9 dostaniemy w gratisie. Oferta trwa tylko jeden dzień.

Z kolei 2 czerwca promocją zostaną objęte piwa Carlsberg. Dotyczy to zarówno alkoholowej, jak i bezalkoholowej wersji napitku. Przy zakupie 10 butelek, 10 dodatkowych będzie nam przysługiwało za darmo. We wszystkich promocjach konieczne jest użycie karty Moja Biedronka.

W ciągu trzech dni możemy za darmo otrzymać aż 28 butelek piwa. Oczywiście należy pamiętać, że alkohol jest szkodliwy dla zdrowia i przyczynia się do uzależnień. Nie można pominąć też kwestii tego, że piwo samo w sobie ma bardzo wysoki indeks glikemiczny. Tym samym za jego sprawą można nabawić się cukrzycy. Godna uwagi jest również promocja na sprzęt kuchenny.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Biedronka.pl

Jakub KossakowskiAutor

Jestem absolwentem takich kierunków studiów jak psychopedagogika kreatywności i edukacja międzykulturowa. Fascynuje mnie otaczający świat, który najlepiej można poznać dzięki nauce. Za swoją pasję uznaję kulturę i sztukę. Głównie tą dotyczą

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

ogórki kiszone

Produkty

Co oznacza biały nalot na ogórkach kiszonych?

Czytaj więcej >
bluszczyk kurdybanek

Produkty

Niezwykłe zalety bluszczyku kurdybanka

Czytaj więcej >

Produkty

Lidl promuje niemarnowanie żywności

Czytaj więcej >
miód

Produkty

Czy można jeść skrystalizowany miód?

Czytaj więcej >

Produkty

Zaskakujący filmik z rybą w piekarniku podbija Internet

Czytaj więcej >

Produkty

Dlaczego warto jeść makrelę?

Czytaj więcej >