Smakosze.pl
Oferta Biedronki na Dzień Dziecka

Jakub Kaminski/East News

Oferta Biedronki – sprzęt kuchenny specjalnie na Dzień Dziecka

28 Maja 2021

Autor tekstu:

Dominika Mika

Udostępnij:

Z okazji Dnia Dziecka Biedronka przygotowała dla najmłodszych, jak i dla dużych dzieci kochających dobre jedzenie, prawdziwy hit. W asortymencie sklepu pojawiły się sprzęty kuchenne, o których każdy marzył w dzieciństwie. Hitowe urządzenia dostępne są w wybranych sklepach i będą dostępne do 9 czerwca lub wyczerpania zapasów.

Przysmaki z dzieciństwa, które smakowały nam najbardziej, a były czymś, czego nie jadło się na co dzień, można wyliczać w nieskończoność. Z pewnością zaliczają się do nich popcorn, czekolada do picia czy przepyszne gofry.

Kojarzą nam się one nie tylko z czasami dzieciństwa, ale i z beztroską, odpoczynkiem i wakacjami. Biedronka postanowiła przypomnieć nam o tych smakach i z okazji Dnia Dziecka przygotowała niesamowitą ofertę.

Jakie sprzęty kuchenne pojawiły się w Biedronce z okazji Dnia Dziecka?

Od czwartku 27 maja w wybranych sklepach Biedronki można dostać sprzęty kuchenne, które pomogą nam w przygotowaniu smakołyków, które wręcz uwielbiają dzieci. Dzięki nim z łatwością przygotujesz wymienione wcześniej popcorn, czekoladę do picia, gofry czy pyszne zapiekanki z serem. 

Co takiego pojawiło się w Biedronce? Z okazji Dnia Dziecka można kupić takie sprzęty jak: gofrownicę czy opiekacz kanapek. Jednak największym hitem, o którym marzy większość dzieciaków, jest fontanna czekoladowa i urządzenie do popcornu.

Co charakteryzuje sprzęty, które pojawiły się w Biedronce z okazji Dnia Dziecka?

Sprzęty, które pojawiły się w Biedronce, są naprawdę dobrej jakości. Gofrownica z mocą w granicach 1000-1200 W jest idealna do pieczenia pulchnych gofrów, kojarzących się nam z nadmorskimi miasteczkami. Te, których osiągi sięgają 800-900 W tak naprawdę nie nadają się do niczego.

Dodatkowo umożliwia ona pieczenie pięciu gofrów za jednym razem i posiada powłokę zapobiegającą przywieraniu ciasta. Zawiera też obudowę chroniącą przed poparzeniem i jest wyposażona w antypoślizgowe nóżki.

Screen ze strony Biedronki; źródło: www.biedronka.pl

Z kolei trzypoziomowa fontanna czekoladowa jest bardzo łatwa w obsłudze i ma pojemność 250 ml. Misa jest dodatkowo podgrzewana. Zdecydowanie zapewni wam najlepszą czekoladę, jaką do tej pory piliście. 

[EMBED-19]

Urządzenie do popcornu pozwala na przygotowanie popcornu bez użycia dodatkowego oleju lub tłuszczu. W zestawie dostaniesz też miarkę do porcjowania popcornu lub roztapiania masła.

Wszystkie sprzęty kupisz w bardzo atrakcyjnych cenach. Urządzenie do popcornu lub fontannę czekoladową kupisz za niecałe 60 zł, gofrownicę rówież za 59,90, a opiekacz do kanapek za 34,99,

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

źródło: biedronka.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Dominika MikaAutor

Redaktorka portalu smakosze.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

czosnek

Produkty

Jak powinno się kroić czosnek?

Czytaj więcej >
ogórki kiszone

Produkty

Co oznacza biały nalot na ogórkach kiszonych?

Czytaj więcej >
bluszczyk kurdybanek

Produkty

Niezwykłe zalety bluszczyku kurdybanka

Czytaj więcej >

Produkty

Lidl promuje niemarnowanie żywności

Czytaj więcej >
miód

Produkty

Czy można jeść skrystalizowany miód?

Czytaj więcej >

Produkty

Zaskakujący filmik z rybą w piekarniku podbija Internet

Czytaj więcej >