Smakosze.pl
Stokrotka wprowadziła ciekawą promocję

Canva.com / sergeyryzhov

Co trzeba zrobić, by dostać darmowy napój w Stokrotce?

22 Maja 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Sieć sklepów Stokrotka jest rozsiana po całej Polsce. Supermarkety pod tym szyldem chętnie odwiedzane są przez smakoszy. Czasami można natknąć się tam na wyjątkowe promocje. Do 26 maja uwielbiany napój możemy dostać za darmo.

Nie da się ukryć, że Stokrotka nie jest tak popularna, jak chociażby Biedronka lub Lidl. Nie oznacza to jednak, że nie warto udać się tam na zakupy. Okazuje się, że Stokrotka wie co to, są dobre promocje. Jeszcze przez kilka dni możemy otrzymać w gratisie smaczny napój.

Stokrotka zaskakuje swoich klientów

Sieć Stokrotka ma 600 sklepów. W związku z tym nietrudno się na nie natknąć. Wielu smakoszy regularnie udaje się do Stokrotki po zakupy spożywcze. Mało kto spodziewałby się, że wizyta w sklepie może zaowocować miłą niespodzianką.

Ostatnio wspominaliśmy o tym, co przygotował dla nas na weekend Lidl. Tym razem przyjrzymy się ofercie sklepów Stokrotka. W ich gazetce wyszczególniono wiele interesujących promocji, jednak najlepiej zapowiada się ta dotycząca uwielbianych napojów.

Stokrotka ruszyła z promocją, dzięki której możemy za darmo otrzymać butelkę piwa. Dotyczy to marek Somersby, Garage i Karmi. Oczywiście musimy najpierw spełnić określone kryteria. Zasady są bardzo proste.

Przy zakupie dwóch piw trzecie dostaniemy w gratisie. Zgodnie z zasadami promocji otrzymamy najtańszy z wybranych przez nas napojów. Trzeba przyznać, że oferta wydaje się bardzo korzystna i z pewnością zainteresuje liczne grono smakoszy. Można z niej skorzystać wyłącznie do 26 maja.

Nie można zapominać, że piwo zawiera przeważnie alkohol, który jest substancją silnie uzależniającą. Warto nadmienić, że negatywnie wpływa on na zdrowie. Z kolei piwo samo w sobie ma bardzo wysoki indeks glikemiczny.

(Canva / cyano66)

Co jeszcze przygotowała dla nas Stokrotka?

Udając się na zakupy do sklepów Stokrotka, możemy natknąć się również na inne interesujące promocje. Przykładowo uwielbiane praliny Raffaello dostaniemy za jedyne 8,99 zł. Cena dotyczy opakowania o masie 150 g.

Wielbiciele mięs również powinni odwiedzić sklepy Stokrotka. Pyszna kiełbasa z piersi kurczaka od Morliny kosztuje zaledwie 7,77 zł za 400 g. Z kolei za 100 g pasztetu z całego kurczaka marki Sokołów, zapłacimy 1,69 zł.

Godne uwagi są również warzywa mrożone marki Hortex. Za 450 g produktu przyjdzie nam zapłacić zaledwie 5,49 zł. Promocja dotyczy różnych rodzajów mrożonych warzyw. Tanie zakupy można zrobić również w supermarketach Biedronka.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Stokrotka.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Warzywa w końcu staniały

Produkty

Ceny warzyw na bazarach spadają

Czytaj więcej >
banan

Produkty

Czy można jeść banany z czerwonymi liniami w środku?

Czytaj więcej >

Produkty

Ceny lodów nie przestają szybować

Czytaj więcej >
Oszustwo na cebulę

Produkty

Nieudane oszustwo "na cebulę"

Czytaj więcej >

Produkty

Ogromne zmiany we wszystkich produktach. Unia Europejska już zdecydowała

Czytaj więcej >

Produkty

Niskie ceny sprzętów i akcesoriów kuchennych w Biedronce

Czytaj więcej >