Smakosze.pl
Biedronka ze świetnymi promocjami

Jakub Kaminski/East News

Co znajdziemy w Biedronce na weekend?

22 Lipca 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

Biedronka uwielbia rozpieszczać swoich klientów, dlatego od dzisiaj już z samego rana dostępne są wspaniałe promocje. Między innymi można znacznie taniej kupić ser żółty czy napoje gazowane. Warto przygotować swoje karty Moja Biedronka, ponieważ z nimi rabaty są najlepsze.

Biedronka w swoim repertuarze ma wiele ofert, które zachęcają nowych klientów do zakupów i zatrzymują w sieci starych. Z samego rana 22 lipca portugalska sieć zdecydowała się zaprezentować swoją nową gazetkę.

Ofert jest oczywiście całe multum, dlatego my postaramy się opisać te najbardziej interesujące dla fanów kulinariów. Każdy chce w końcu kupować jak najtaniej, przy okazji zachowując doskonałą jakość produktów.

Dalsza część artykułu znajduje się pod filmem:

Nowa gazetka Biedronki

Nowa lista rabatów zaczyna się od świeżych owoców. Kilogram jasnych winogron kosztuje normalnie 12,99 zł. Do 24 lipca ich cena została obniżona o 46% i wynosi jedynie 6,99 zł.

Kolejną doskonałą obniżką objęte zostały borówki amerykańskie. Standardowo sprzedawane były za 16,99 zł za opakowanie o wadze 500 g. Do 24 lipca rabat na nie wynosi 47%, więc jeden koszyczek można kupić za 8,99 zł.

Chałka od Ewy Wachowicz

Cudowny przepis na chałkę według przepisu Ewy Wachowicz

CZYTAJ DALEJ

Mięsna oferta

Z kartą Moja Biedronka można jeszcze bardziej zaoszczędzić. Do 24 lipca świeża ćwiartka kurczaka pakowana próżniowo marki Kraina Mięs kosztuje tylko 2,99 zł za kilogram. Na jedną kartę można kupić 4 kg dziennie.

Brakuje ci przepysznych kulinarnych wieści? Sprawdź nasze inne newsy, w których zdradzamy mnóstwo smacznych ciekawostek. W tym artykule wyjawiamy, dlaczego warto na godzinę przed snem zjeść odrobinę orzechów. Ten tekst poświęcony wodzie - zdrowsze jest picie jej zimnej czy ciepłej?

Od 23 do 24 lipca z kolei najbardziej zadowoleni będą fani grillowania. Karkówka wieprzowa bez kości pakowana próżniowo marki Kraina Mięs kosztować będzie w tych dniach dla posiadaczy karty Moja Biedronka tylko 8,99 zł/kg.

Vouchery na zakupy

Kolejną ciekawą opcją dla ludzi z kartami lojalnościowymi są vouchery. Kupując łososia norweskiego wędzonego w plastrach marki Marinero o wadze 150 g, można odebrać voucher o wartości 7,25 zł, czyli 50% ceny samej ryby.

Na takich samych założeniach dostaje się voucher o wartości 7,50 zł za zakup masła ekstra osełka marki Mlekovita o wadze 500 g. Cena osełki wynosi 14,99 zł, a więc zwraca się jej połowa kosztów zakupu.

Wnętrze Biedronki

Źródło: Jakub Kaminski/East News

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: biedronka.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Produkty

GIS wycofuje partię sezamu łuskanego

Czytaj więcej >

Produkty

Turysta zniesmaczony grillowaniem na plaży

Czytaj więcej >
Arbuz arbuzowi nierówny

Produkty

Jak wybrać idealnego arbuza?

Czytaj więcej >
Biedronka będzie otwarta w niedziele?

Produkty

Czy Biedronka będzie otwarta w niedziele niehandlowe?

Czytaj więcej >

Produkty

Czy handel w niedzielę zostanie zaostrzony?

Czytaj więcej >
Napój przyczynił się do zmian skórnych

Produkty

Okropne konsekwencje po zamówieniu uwielbianego napoju

Czytaj więcej >