Dieta od Małgorzaty Rozenek-Majdan
TRICOLORS/East News; Pixabay / Einladung_zum_Essen

Płacił 75 zł dziennie za catering od Małgorzaty Rozenek. W 5 dni wydał 375 zł i ocenił kupowane jedzenie

Codzienna dieta odgrywa niezwykle istotną rolę. Nie od dziś wiadomo, że nasz jadłospis w znacznym stopniu wpływa na kondycję zdrowotną. Małgorzata Rozenek-Majdan jakiś czas temu postanowiła sprzedawać jedzenie w ramach odpowiednio zbilansowanego cateringu. Zaoferowała klientom dietę bogatą w owoce i warzywa. Wszystko zostało ocenione przez youtubera, który codziennie wydawał na posiłki 75 złotych. Jego zdaniem cena jest wysoka, jednak dostajemy produkty najwyższej jakości.

Dieta pudełkowa cieszy się coraz większą popularnością. Pomysł przypadł do gustu również celebrytom. W związku z tym fakt, że Małgorzata Rozenek-Majdan ruszyła ze swoim własnym cateringiem, nie jest ogromnym zaskoczeniem. Jak wypadają jej potrawy?

Dieta od Małgorzaty Rozenek-Majdan

Nie da się ukryć, że odpowiednia dieta może znacząco poprawić nasz komfort życia. Niestety, samodzielne przygotowywanie różnorodnych i zdrowych posiłków, jest dosyć uciążliwe. Nie bez powodu możliwość nabycia gotowych dań na cały dzień, jest coraz bardziej dostępna.

Dieta przeważnie kojarzy nam się z rezygnacją z uwielbianych smakołyków. Nie oznacza to jednak, że musi być ona nudna. Małgorzata Rozenek-Majdan w swoim cateringu stawia na wiele dań, niektóre z nich mogą sprostać wymaganiom wybredniejszych smakoszy.

Dieta od Małgorzaty Rozenek-Majdan została przetestowana przez prowadzącego kanału Maciej je, który znajduje się na platformie YouTube. Internetowy twórca przyznał, że cena 75 złotych dziennie jest dosyć wysoka, jednak jakość produktów ją wynagradza. Nie obyło się jednak bez wytknięcia mankamentów.

Schowaj zaparzoną torebkę herbaty w lodówce. Od razu polecisz trick znajomymSchowaj zaparzoną torebkę herbaty w lodówce. Od razu polecisz trick znajomymCzytaj dalej

Pudełkowa dieta od gwiazdy dostarcza określonej liczby kalorii w ciągu dnia. Potrawy są przeważnie różnorodne, jednak dominują w nich dania płynne. W ocenie youtubera było ich zbyt wiele i ciężko się nimi najeść do syta. Jednak koniec końców dieta Małgorzaty Rozenek-Majdan została oceniona jako smaczna.

Co swoim cateringu pisze sama Małgorzata Rozenek-Majdan?

MRM Foods Catering to dieta prosto pod Twoje drzwi‼️ Pół roku ciągłej pracy nad MENU, SMAKIEM, ESTETYKĄ tak, aby zachwycić najbardziej wybrednych. I jest‼️ Dziś mogę nieskromnie pochwalić się, że mój Catering Dietetyczny jest już dostępny. Jestem z niego niesamowicie dumna — można wyczytać na stronie MRM Foods.

Jednym z priorytetów, jaki sobie postawiliśmy, zanim usiedliśmy z dietetykami klinicznymi i kucharzami do rozmów, było stworzenie cateringu jak najbardziej przyjaznemu środowisku. Catering pakujemy w pudełka biodegradowalne z trzciny cukrowej. Każdy posiłek jest przemyślany, przetestowany oraz zatwierdzony przez dietetyka klinicznego, oraz przeze mnie — nadmieniła we wpisie Małgorzata Rozenek-Majdan.

Wszystkie posiłki przygotowywane są wyłącznie z naturalnych składników, najwyższej jakości, zawsze świeżych. Położyliśmy duży nacisk na sezonowe owoce oraz warzywa od lokalnych dostawców. Do przyrządzania posiłków nie używamy mąki pszennej, cukru (nawet trzcinowego!), warzonej soli, rafinowanych olejów oraz innych przetworzonych produktów — głosi dalsza część wpisu.

Dieta od Małgorzaty Rozenek-Majdan powinna zainteresować smakoszy, którzy chcą zadbać o zdrowie i nie szkoda im wydawania 75 złotych dziennie. Warto zauważyć, że pięć dni takiego cateringu to już 375 złotych. Tyle właśnie wydał youtuber, który zrecenzował posiłki. Oczywiście możemy również samodzielnie przygotować zdrowe jedzenie. Dobrym specjałem może być carpaccio z buraków. Warto również zwrócić uwagę na to, co jadał Tomasz Sekielski.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródła: YouTube / Mateusz je; mrmfoods.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł