Smakosze.pl
Magda Gessler

TRICOLORS/East News

Gessler namawia Polaków do jedzenia palcami

18 Maja 2021

Autor tekstu:

Redakcja smakosze.pl

Udostępnij:

Magda Gessler należy zdecydowanie do jednych z najbarwniejszych postaci polskiego showbiznesu. Gwiazda zna się na gotowaniu jak mało kto. Jej nieraz zaskakujące wypowiedzi budzą ogromne emocje wśród Polaków. Niedawno restauratorka zachęcała Polaków do jedzenia palcami.

Magda Gessler znów zaskakuje. Popularna restauratorka słynie ze swojego barwnego języka i niezwykłych pomysłów. Tym razem gwiazda TVN w rozmowie z Faktem podzieliła się refleksją, że warto jeść palcami. Co skłoniło ją do takich wyznać?

Gessler zachęca Polaków do jedzenia palcami

Gessler powróciła z rajskich wakacji na słonecznej Majorce i wręcz tryska pozytywną energią. Restauratorka udzieliła wywiadu serwisowi Fakt, w którym wyjawiła, że jedzenie palcami sprawia jej ogromną frajdę i przy okazji zbliża do innych ludzi.

Uwielbiam lato, cieszę się, że już przyszło, lato daje mi dużo wolności. Przypominam sobie wtedy, jak dużo frajdy może sprawić jedzenie palcami. To bardzo sensualna czynność, ale zdrowa i przyjemna! I zbliża do ludzi.

Gwiazda zapewniła, że bez użycia sztućców można jeść niemal każdą potrawę. Sama chętnie je tak m.in. kuskus, kotleciki jagnięce oraz kukurydzę. Przy okazji zachęciła Polaków, aby częściej stawiali na taką formę jedzenia. Czy jest to higieniczne?

Czy jedzenie palcami jest higieniczne?

Wiele osób zastanawia się, czy jedzenie bez użycia sztućców jest higieniczne, szczególnie w dobie pandemii, gdzie w znacznym stopniu zwracamy uwagę na nasze codzienne bezpieczeństwo.

Zdaniem lekarzy nie ma przeciwwskazań do tego typu zachowań, jeśli przestrzegamy wszelkich zasad higieny i dokładnie myjemy nasze ręce przed i po posiłku. Wszystko zależy od naszego podejścia do tematu. O samej Magdzie Gessler jest ostatnio głośno również z innego powodu.

źródło:Piotr Molecki/East News

Magda Gessler napisała książkę

Już wkrótce będziemy mogli przeczytać wyjątkową autobiografię Magdy Gessler. Restauratorka podzieli się w niej ze swoimi sympatykami nieznanymi dotąd szczegółami ze swojego życia prywatnego oraz zawodowego.

Na swoim instagramie gwiazda dzieli się niezwykłymi zdjęciami sprzed lat, więcej zapewne zobaczymy w zbliżającej się wielkimi krokami książkowej publikacji, o której z pewnością będzie bardzo głośno!

Niedawno pisaliśmy również o niezwykłym wyznaniu Magdy Gessler. Gwiazda opowiedziała o wstrząsających szczegółach prowadzenia restauracji w latach 90-tych. Artykuł przeczytasz tutaj.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Podobne artykuły

Ewa Wachowicz w młodości

Kulinarny Showbiznes

Ewa Wachowicz - nieznane zdjęcia z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Magda Gessler i jej wyznanie dotyczące rosołu

Kulinarny Showbiznes

Zaskakujące wyznanie Magdy Gessler na temat rosołu

Czytaj więcej >
Gwiazda TVN na zdjęciu sprzed lat

Kulinarny Showbiznes

Królowa polskiej gastronomii pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Kulinarny Showbiznes

Czy "Kuchenne Rewolucje" będą miały kolejne sezony?

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Kulinarny Showbiznes

Magda Gessler zdradziła kulisy prowadzenia resturacji w latach 90-tych

Czytaj więcej >
Marta Grycan

Kulinarny Showbiznes

Media podały smutną informację o Marcie Grycan

Czytaj więcej >