Smakosze.pl
Projekt bez tytułu - 2021-06-29T111714.345

Magone, Getty Images Pro; industryview, Getty Images Pro

Gwiazda sieci zaskoczona wysoką ceną chleba

29 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

Jedna z gwiazd Internetu, tiktokerka Najjjka pokazała niedawno, ile musiała zapłacić za zwykły bochenek chleba. Jej fani nie byli w stanie uwierzyć w jej relację. Za jeden chleb kobieta musiała zapłacić aż 6,45 zł.

Chleb jest jednym z najbardziej podstawowych produktów spożywczych. Zajadamy się nim przy praktycznie każdej okazji, a kilka smacznych kromek z masłem potrafi nasycić nas na wiele godzin.

Niestety obecnie w sklepach panują wyjątkowo wysokie ceny, co widać nie tylko na przykładzie chleba, lecz innych produktów - jak świeże owoce, mięso czy warzywa. Wszystko wskazuje na to, że w Polsce dawno nie było tak drogo.

Dalsza część tekstu znajduje się poniżej:

Cena chleba zaskoczyła gwiazdę Internetu

TikTokerka pochodząca z Rybnika zdecydowała się pokazać swoim obserwatorom ile ostatnio zapłaciła za bochenek chleba. W tym celu pochwaliła się swoim paragonem - widać na nim kwotę 6,45 zł za chleb.

Najjjka jest influencerką, która ma prawie 300 tysięcy osób obserwujących ją na TikToku - jest to wynik godny podziwu i umożliwia uzyskanie sporych zasięgów i wpływu na ludzi.

Różowa czekolada jest niesamowicie zdrowa

Czy różowa czekolada jest zdrowa?

CZYTAJ DALEJ

Ostatnie miesiące w Polsce minęły pod znakiem podwyżek. Z tygodnia na tydzień drożeją produkty spożywcze, chemia domowa, energia elektryczna czy paliwo. Co więcej, z uwagi na rosnące ceny żywności, trzeba oszczędzać nawet na podstawowych produktach.

Komentujący zareagowali żywiołowo

Krótkie nagranie obejrzało już ponad 70 tysięcy osób, a w komentarzach wielu z nich zdecydowało się opisać swoje doświadczenia z cenami pieczywa. Niektórzy płacą wręcz kosmiczne sumy za jeden bochenek.

- W Katowicach 5,50 za mały chleb i 8,5 za duży - napisała jedna z fanek Najjjki. To pokazuje, że nie tylko w Rybniku sprzedawcy wymagają tak dużych kwot za swoje produkty. Najdrożej jest mimo wszystko w stolicy.

Jeśli chcesz poznać więcej ciekawostek, zajrzyj do innych naszych newsów. W tym artykule opisujemy tragiczne wydarzenia, po których zmarło niemowlę w niemieckim szpitalu. Ten tekst poświęcony został doskonałej recepturze na zapiekanego w serowo-śmietanowym sosie kalafiora.

W dobrej piekarni w Warszawie za zwykły chleb trzeba zapłacić nawet 20 złotych. Oczywiście jego smak i jakość jest lepsza niż zwykłego bochenka z supermarketu, jednak kwota ta jest zbyt wysoka dla większości Polaków. Ile Ty płacisz za bochenek chleba w swojej miejscowości? Daj nam znać w komentarzach na Facebooku.

Projekt bez tytułu - 2021-06-29T114137.057

Źródło: instagram.com/najjjka

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

źródło: kobieta.wp.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Produkty

GIS wycofuje partię sezamu łuskanego

Czytaj więcej >

Produkty

Turysta zniesmaczony grillowaniem na plaży

Czytaj więcej >
Arbuz arbuzowi nierówny

Produkty

Jak wybrać idealnego arbuza?

Czytaj więcej >
Biedronka będzie otwarta w niedziele?

Produkty

Czy Biedronka będzie otwarta w niedziele niehandlowe?

Czytaj więcej >

Produkty

Czy handel w niedzielę zostanie zaostrzony?

Czytaj więcej >
Napój przyczynił się do zmian skórnych

Produkty

Okropne konsekwencje po zamówieniu uwielbianego napoju

Czytaj więcej >