Smakosze.pl
Magda Gessler zarabia fortunę

Jan Bielecki/East News

Ile zarabia Magda Gessler?

20 Maja 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Nie da się ukryć, że Magda Gessler zna się na kulinariach jak mało kto. Za jej sprawą program Kuchenne Rewolucje stał się telewizyjnym przebojem. Okazuje się, że nawet w sekundę gwiazda potrafi zarobić kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Magda Gessler już od 11 lat zmienia oblicze polskich restauracji. Praca przy Kuchennych Rewolucji zapewniła restauratorce sporą popularność. Rzecz jasna odbiło się to na jej dochodach. Mało kto spodziewałby się, że Magda Gessler tyle zarabia.

Ile zarabia Magda Gessler?

Powyższe pytanie zastanawia liczne grono smakoszy. Z pewnością Magda Gessler nie może narzekać na brak pieniędzy. Jednak mało kto zdaje sobie sprawę, że gwiazda TVN-u nawet w sekundę otrzymuje ogromne wynagrodzenie.

Niedawno wspominaliśmy o tym, ile zarabiają pracownicy słynnej restauratorki. Dziś nasz uwaga skupi się na dochodach samej gwiazdy Kuchennych Rewolucji. Magda Gessler otrzymuje rocznie niemałą fortunę.

Nie wiadomo, ile dokładnie zarabia Magda Gessler. Jednak dwa lata temu media obiegła informacja o tym, że gwiazda otrzymała podwyżkę w wysokości 600 tysięcy złotych. Miesięcznie daje to 50 tysięcy złotych. Kwota dotyczy wyłącznie wynagrodzenia za pracę w stacji TVN.

Oczywiście Kuchenne Rewolucje i inne programy to nie wszystko. Magda Gessler prowadzi kilka dobrze prosperujących restauracji. Jakiś czas temu informowaliśmy o tym, jakie są ceny produktów w jej delikatesach U Fukiera

(Jan Bielecki/East News)

Magda Gessler zarabia również na reklamach

Magda Gessler, podobnie jak inne gwiazdy, bierze udział w rozmaitych reklamach. Mogliśmy zauważyć ją w materiałach promujących suplementu diety, parówki, czy płyn do mycia naczyń. Na liście reklamowanych produktów znalazły się także patelnie.

W jednym ze sklepów internetowych smakosze mogli zaopatrzyć się w patelnie sygnowane nazwiskiem Magdy Gessler. W ciągu sekundy sprzedano 900 naczyń. Każda patelnia kosztowała 80 złotych. Łącznie daje to kwotę 72 tysięcy złotych.

Oczywiście kwota nie trafiła bezpośrednio do rąk Magdy Gessler. Jednak trzeba przyznać, że takie zainteresowanie sygnowanymi przez nią produktami robi wrażenie. Oczywiście Magda Gessler nie spoczywa na laurach.

Magda Gessler regularnie podejmuje różne aktywności zawodowe. Dotyczą one głównie działalności w branży gastronomicznej oraz udziału w programach telewizyjnych. Z pewnością Magda Gessler ma sporo pracy, która zasługuje na sowite wynagrodzenie.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: O2; Wyborcza24

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Ania Starmach w dzieciństwie

Kulinarny Showbiznes

Ania Starmach - nieznane zdjęcie z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Ewa Wachowicz w młodości

Kulinarny Showbiznes

Ewa Wachowicz - nieznane zdjęcia z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Magda Gessler i jej wyznanie dotyczące rosołu

Kulinarny Showbiznes

Zaskakujące wyznanie Magdy Gessler na temat rosołu

Czytaj więcej >
Gwiazda TVN na zdjęciu sprzed lat

Kulinarny Showbiznes

Królowa polskiej gastronomii pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Kulinarny Showbiznes

Czy "Kuchenne Rewolucje" będą miały kolejne sezony?

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Kulinarny Showbiznes

Magda Gessler zdradziła kulisy prowadzenia resturacji w latach 90-tych

Czytaj więcej >