Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Show-biznes od kuchni > Kupił kiełbasę na grilla w sklepie „dla bogaczy”. Ten szczegół go zaskoczył
Maciej Jurczyk
Maciej Jurczyk 02.06.2024 19:30

Kupił kiełbasę na grilla w sklepie „dla bogaczy”. Ten szczegół go zaskoczył

kiełbasa
Fot. YouTube/Sprawdzam jak

Znany youtuber przeprowadził test składników na grilla. Co ciekawe wszystkie zakupił w sklepie “dla bogaczy”, gdzie zapłacił majątek. Zaskakujące, jak w jego  wypadła kiełbasa i co go w niej zaskoczyło. 

Youtuber, który sprawdził wszystko

Dymitr Błaszczyk to youtuber, który od 2016 roku prowadzi kanał Sprawdzam Jak. Dla swoich widzów sprawdza wszystko to, co nadaje się do sprawdzenia. Youtuber odwiedza popularne restauracje, sprawdza produkty z sieci marketów, a w jednym z ostatnich odcinków wybrał się na Islandię, gdzie wynajął kampera i sprawdził dla widzów, czy jest to opłacalna forma podróżowania. 

Niedawno podjął się kolejnego wyzwania. Dla swoich widzów sprawdził niezbędne produkty dla grilla, które zakupił w sklepie, gdzie ceny osiągają zawrotne ceny.

gril kiełbasa.jpg
Fot. YouTube/Sprawdzam jak
Strzelczyk pokazał swój najnowszy domowy kebab. Oszalejesz na jego punkcie, jak cała Polska

Kiełbasa ze sklepu "dla bogaczy"

Jednym z produktów zakupionych w drogim sklepie okazała się kiełbasa, bez której wielu nie wyobraża sobie udanego grilla. Prowadzący kanał Sprawdzam Jak w prestiżowym sklepie Epi zakupił kiełbasę o nazwie grillowa. Już na samym początku docenił ten produkt.

Kiełbasa jest bardzo nabita. Wygląda na bardzo jakościową, a przede wszystkim pięknie pachnie - komentował youtuber.

Youtuber za 252 gramów, czyli za pętko tego produktu zapłacił 16,38 złotych. Cena kiełbasy za kilogram wynosiła 65 złotych. 

Opinia jest jednoznaczna

Sprawdzający smak kiełbasy youtuber docenił ją za sporą ilość przypraw, a szczególnie za majeranek. W jego opinii smakuje podobnie jak kiełbasa, którą dodaje się do żurku. A ten szczegół gwarantuje, że będzie smakowała każdemu. 

Smakuje bardzo dobrze. Aczkolwiek czy aż tyle bym za nią zapłacił? Z drugiej strony wiem o tym, że płacę za jakość, za skład. Jest to kiełbasa bardzo, bardzo dobra - nie krył zachwytu prowadzący kanał Sprawdzam Jak.

Opinia youtubera nie pozostawia złudzeń, że kiełbasa jest warta swojej ceny i naprawdę smakuje. A czy ty za jakościowe produkty na grilla, jesteś w stanie zapłacić aż tak wysoką cenę? Sprawdź, co można zrobić z mleka i octu oraz zobacz, jakie danie przebija klasyczny bigos

przekrój kiełbasy.jpg
Fot. YouTube/Sprawdzam jak