Smakosze.pl
Magda Gessler spina włosy podczas gotowania?

TRICOLORS/East News, atosan, Getty Images

Nie mieści się w głowie. Magda Gessler zdradziła dlaczego gotując nie spina włosów

7 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

Magda Gessler znana jest głównie ze swoich kulinarnych zdolności oraz występów przed kamerami. Jej znakiem rozpoznawczym stała się bujna czupryna, której nigdy publicznie nie spina, nawet podczas gotowania. W końcu wiemy dlaczego nie

Magda Gessler dała się wszystkim poznać jako wyjątkowo barwna i nietuzinkowa postać. Restauratorka wywołuje sprzeczne emocje, wszak wielu jest jej wiernymi fanami, a inni nie mogą znieść nawet jej widoku. Gessler miała w swojej karierze wiele ciekawych wywiadów, z których można dowiedzieć się niebywałych rzeczy. 

Jeden z nich został przeprowadzony prawie 10 lat temu, a nagranie dostępne jest na Youtube na kanale Wideoportal. Prowadzący zadaje w nim wiele pytań, lecz jedno jest wyjątkowe, ponieważ dotyczy bujnych włosów gwiazdy TVN-u.

Magda Gessler opowiada o swoich włosach w niebywały sposób

Bujna fryzura w kolorze jasnego złota to jeden ze znaków rozpoznawczych Magdy Gessler. Właścicielka wielu restauracji jest z pewnością dumna ze swojej gęstej czupryny, która przy wielu okazjach była chwalona przez mnóstwo fanów czy dziennikarzy.

Mimo wszystko z pewnością wiele osób zastanawiało się dlaczego Gessler nie związuje swoich włosów podczas gotowania, lub nie zakłada na głowę czepka gastronomicznego, który uniemożliwiłby wpadanie włosów do garnka z zupą czy aromatycznym gulaszem.

Dziennikarz zapytał się Gessler co sądzi o negatywnej opinii wystawionej przez Sanepid, wobec jej programu. Urząd krytykował kucharkę między innymi właśnie za luźną fryzurę, która stwarza ryzyko zanieczyszczenia dania swoimi włosami. Celebrytka odpowiedziała na pytanie w charakterystyczny dla siebie sposób. 

Stwierdziła bowiem, że gwiazdy takie jak Jamie Olivier czy Nigella Lawson nie spinają swoich włosów ani nie noszą czepków czy chust, wszak włosy nie wypadają im tak jak kiedyś. To nie było jednak wszystko, co Magda Gessler miała do powiedzenia swoim fanom. 

Poszukujesz kulinarnych ciekawostek? Tutaj wyjaśniamy jak uchronić się przed powstawaniem kożucha na mleku. W tym artykule podpowiadamy, który chleb jest najbardziej dietetyczny. 

Mimo wszystko wspomniała także, że Sanepid jest bardzo ważną instytucją, a swoją pracę wykonuje bardzo dobrze. To może być znak, że Gessler poważnie podchodzi do przepisów dotyczących gastronomii.

Na zakończenie wywiadu dodała, że ani ona ani wyżej wymienieni szefowie kuchni nie mają łupieżu, więc żaden z gości restauracji nie powinien się przejmować. Oczywiście wypowiedź jest podszyta dużą dozą humoru i z pewnością w jej lokalach przestrzegane są zasady BHP. 

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Wideoportal na Youtube.

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Ania Starmach w dzieciństwie

Kulinarny Showbiznes

Ania Starmach - nieznane zdjęcie z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Ewa Wachowicz w młodości

Kulinarny Showbiznes

Ewa Wachowicz - nieznane zdjęcia z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Magda Gessler i jej wyznanie dotyczące rosołu

Kulinarny Showbiznes

Zaskakujące wyznanie Magdy Gessler na temat rosołu

Czytaj więcej >
Gwiazda TVN na zdjęciu sprzed lat

Kulinarny Showbiznes

Królowa polskiej gastronomii pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Kulinarny Showbiznes

Czy "Kuchenne Rewolucje" będą miały kolejne sezony?

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Kulinarny Showbiznes

Magda Gessler zdradziła kulisy prowadzenia resturacji w latach 90-tych

Czytaj więcej >