Smakosze.pl
Lara Gessler z bratem

Instagram / @magdagessler.official

Niezwykłe zdjęcie Lary Gessler

17 Października 2021

Autor tekstu:

Monika Dec

Udostępnij:

Magda Gessler jest bardzo dumna ze swoich dzieci Tadeusza oraz Lary. Słynna mama jakiś czas temu pokazała ich zdjęcie z dzieciństwa. Internauci porównali ich do Stasia i Nel. Obie pociechy Magdy Gessler są związane z branżą gastronomiczną. Czym się zajmują?

Magda Gessler należy do jednych z najbarwniejszych postaci polskiego showbiznesu. Restauratorka nie kryje dumy ze swoich dzieci Tadeusza i Lary. Oboje są mocno związani z branżą kulinarną. 

Jakiś czas temu znana mama pokazała urocze zdjęcie z dzieciństwa swoich pociech. Internauci nie kryli zachwytu, a Tadeusza i Larę porównano do bohaterów popularnej lektury szkolnej - Stasia i Nel.

Dziś oboje są dorośli. Zarówno Lara, jak i Tadeusz mają na swoim koncie sporo zawodowych sukcesów. Zamiast skandali, wybierają ciężko pracę. Lara jakiś czas temu otworzyła własne studio kulinarne "Pracownia Lary", w którym mieści się między innymi świetlica kulinarna. Jest również autorką książki pt." Słodki zielnik Lary". Jaką tematykę w niej porusza?

O czym jest książka Lary Gessler?

Lara Gessler nie osiadła na laurach. Uczyła się od najlepszych mistrzów w kulinarnych akademiach i restauracjach Londynu i Nowego Jorku. W swojej książce Słodki Zielnik Lary prezentuje wyjątkowe przepisy z użyciem ziół. Interesujące, pomysłowe podejście do tego tematu przysporzyło jej wielu sympatyków. Czym zajmuje się jej brat?

Czym zajmuje się syn Magdy Gessler?

Tadeusz Muller również związał się z branżą gastronomiczną. Syn Magdy Gessler zdecydował się kupić ekologiczną farmę na Podlasiu, gdzie sam będzie hodował warzywa, a następnie je sprzedawał.

Tadeusz od lat promuje dietę roślinną opartą na zdrowych składnikach. Syn Magdy Gessler prowadził nawet program w telewizji o tego typu tematyce. Otworzył również biznes oparty na komponowaniu posiłków na wynos w popularnych pudełkach.

Wiele wskazuje na to, że zarówno Lara i Tadeusz mają spory wpływ na żywieniowe trendy wielu Polaków. O ile ich mama jest specjalizuje się głównie w tradycyjnej polskiej kuchni, o tyle Lara i Tadeusz przemycają najnowsze trendy żywieniowe!

Larze i Tadeuszowi życzymy kolejnych udanych kulinarnych pomysłów. O wszystkim oczywiście będziemy na bieżąco informować.

Polecamy również nasze pozostałe artykuły. Niedawno pisaliśmy m.in. o wyjątkowych produktach państwa Lewandowskich oraz podawaliśmy przepis na napar z kwiatów lipy.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

źródło: instagram/magdagessler.official/ onet/ lubimy czytac

Zapraszamy na nasz Instagram

Monika DecAutor

Wydawczyni portalu Smakosze.pl. Codziennie zbieram dla Was najlepsze przepisy i kulinarne ciekawostki. Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW. W wolnych chwilach gotuję, podróżuję i czytam książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail redakcja@smakosze.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

Show-biznes od kuchni

Gessler pokazała wyjątkowe zdjęcie z rodzinnego albumu

Czytaj więcej >
Majonez, który Makłowicz wybiera do jarzynowej

Show-biznes od kuchni

Makłowicz zdradził, jaki jest najlepszy majonez. Odpowiedź zaskakuje

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Show-biznes od kuchni

Kim jest żona Roberta Makłowicza?

Czytaj więcej >
Słynny kucharz za dziecięcych lat

Show-biznes od kuchni

Niesamowite zdjęcie z dzieciństwa Michela Moran

Czytaj więcej >
Młody Damian Kordas

Show-biznes od kuchni

Damian Kordas pokazał zdjęcie z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Ewa Wachowicz w dzieciństwie

Show-biznes od kuchni

Najpiękniejsza gotująca Polka pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Czytaj więcej >