Smakosze.pl
Lidl rusza z sobotnimi promocjami

Canva / Minerva Studio

Obłędnie niskie ceny z okazji taniej soboty w Lidlu

11 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Lidl doskonale wie, w jaki sposób przyciągnąć do siebie klientów. Już od 12 czerwca w sklepach sieci zaczną obowiązywać niecodzienne promocje. Każdy smakosz znajdzie coś dla siebie. Trzeba się śpieszyć, ponieważ tylko jutro mamy szansę załapać się na wyjątkowe rabaty.

Bez wątpienia Lidl jest jednym z najpopularniejszych supermarketów. Niemal codziennie odwiedza go liczne grono smakoszy, którzy poszukują wyśmienitych frykasów po korzystnych cenach. W sobotę Lidl rusza z kolejną akcją promocyjną.

Tania sobota w supermarketach Lidl

Lidl regularnie zaskakuje nas niezwykłymi promocjami. Jakiś czas temu wspominaliśmy o tygodniu XXL. 12 czerwca sieć ponownie rusza z akcją Tania sobota w Lidlu. Z pewnością zainteresuje ona wielu smakoszy.

Dalsza część tekstu znajduje się pod filmem:

Już jutro w sklepach Lidl możemy nabyć po dużo niższych kosztach wyśmienite specjały, które potrafią przyprawić o szybsze bicie serca. Chętnych z pewnością nie będzie brakowało. Tym samym warto udać się na zakupy nawet o poranku.

Wielbiciele mięs mają powody do radości. W sobotę w supermarketach Lidl będą na nas czekały filety z piersi kurczaka marki Rzeźnik. Za kilogram specjału zapłacimy tylko 10,99 zł. W związku z tym jego koszt zostanie pomniejszony o 38%.

Kalafior miewa nieprzyjemny zapach

Jak gotować kalafiora bez nieprzyjemnego zapachu?

CZYTAJ DALEJ

Nie samym mięsem człowiek żyje. Odwiedzając jutro sklepy Lidl, warto zwrócić uwagę na arbuzy. Soczyste owoce zostaną przecenione aż o 50%. Za kilogram zapłacimy jedyne 2,49 zł. Oczywiście smakosze mogą skorzystać również z innych promocji.

Jakie jeszcze okazje czekają w sklepach Lidl?

Lidl jednocześnie prowadzi kilka akcji promocyjnych. W związku z tym sobotnie zakupy mogą nas kosztować niewiele pieniędzy. Z pewnością godna uwagi jest papryka czerwona, której cena będzie niższa o 46%. Kilogram warzyw kosztuje tylko 6,99 zł.

Godna uwagi jest także polska młoda kapusta. Wiosenny specjał jeszcze tylko jutro będzie sprzedawany po dużo niższej cenie. Za jedną kapustę zapłacimy 2,49 zł. Tym samym jej cena została pomniejszona o 50%.

Lidl stawia na nowe promocje

Lidl stawia na nowe promocje

(Canva / LightFieldStudios)

Tylko jutro możemy skorzystać z promocji dotyczącej serów marki Pilos. Kupując 3 opakowania smakołyków w plastrach, zapłacimy tylko za 2. Oferta dotyczy wszystkich rodzajów krojonego sera Pilos.

Szynka szwarcwaldzka XXL marki Dulano Selection też została solidnie przeceniona. Za 100 g produktu zapłacimy tylko 10,99 zł. Cenę pomniejszono o 26%. Nie pozostaje nic innego jak udanie się jutro na zakupy. Warto pamiętać o zainstalowaniu aplikacji Lidl Plus. Już wcześniej wspominaliśmy o korzyściach, jakie się z tym wiążą.

rtykuły polecane przez Redakcję Smakoszy.

Źródło: Lidl.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Jakub KossakowskiAutor

Jestem absolwentem takich kierunków studiów jak psychopedagogika kreatywności i edukacja międzykulturowa. Fascynuje mnie otaczający świat, który najlepiej można poznać dzięki nauce. Za swoją pasję uznaję kulturę i sztukę. Głównie tą dotyczą

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

ogórki kiszone

Produkty

Co oznacza biały nalot na ogórkach kiszonych?

Czytaj więcej >
bluszczyk kurdybanek

Produkty

Niezwykłe zalety bluszczyku kurdybanka

Czytaj więcej >

Produkty

Lidl promuje niemarnowanie żywności

Czytaj więcej >
miód

Produkty

Czy można jeść skrystalizowany miód?

Czytaj więcej >

Produkty

Zaskakujący filmik z rybą w piekarniku podbija Internet

Czytaj więcej >

Produkty

Dlaczego warto jeść makrelę?

Czytaj więcej >