Smakosze.pl
Lidl

Marek BAZAK/East News

Prezent od Lidla za założenie aplikacji

12 Maja 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

Lidl zdecydował się wykonać wyjątkowy krok, który może przynieść mu wielu nowych klientów. Korzystając z aplikacji sieci i zakładając w niej konto, można odebrać 13 maja jedno darmowe piwo. Choć puszka jest o pojemności tylko 330 ml, każdy piwosz z pewnością się ucieszy.

Lidl bardzo mocno rywalizuje z Biedronką o każdego klienta, więc niemiecka sieć stara się przyciągać konsumentów ciekawymi i korzystnymi promocjami. Przed długim majowym weekendem firma zachwycała Polaków licznymi przecenami, czy chociażby możliwością zdobycia wielu butelek piwa za darmo. 

Najnowsza odsłona akcji jest skromniejsza, jednak ciągle można wiele zyskać. Kluczem do wzięcia udziału jest posiadanie aplikacji na smartfony, co nie jest zbyt wygórowanym wysiłkiem. Trzeba się jednak spieszyć, gdyż oferta dostępna będzie tylko jutro. 

Lidl rozdaje piwo

Zasady odebrania darmowego piwa są bardzo proste. Na początku należy założyć lidlową aplikację mobilną na telefony. Po założeniu konta i zalogowaniu się, trzeba aktywować w niej odpowiedni kupon, który umożliwia wzięcie małej puszki piwa.

13 maja każdy chętny musi zgłosić się do kasy w sklepie Lidl z 3 puszkami Perlenbacher Pils o pojemności 330 ml. Po okazaniu kuponu i kupieniu 2 puszek, trzecia będzie całkowicie za darmo. Oczywiście promocja jest dostępna jedynie dla osób, które skończyły 18 rok życia.

Najlepsze promocje w Lidlu

Dzisiaj panuje upalna pogoda, więc warto poszukać sposobu na ochłodę. W tym zadaniu świetnie sprawdzają się arbuzy, które można schłodzić w lodówce. 1 kilogram tych owoców kosztuje obecnie w Lidlu 2,99 zł, co jest przeceną z normalnej ceny 5,99 zł za kg.

Na naszej stronie zamieściliśmy także mnóstwo innych ciekawych informacji kulinarnych, które mogą ci się spodobać. Przeczytaj ten artykuł, w którym wyjaśniamy, czy szypułki truskawek są jadalne. W tym tekście  zdradzamy najlepszy sposób na mrożenie dużych ilości klusek śląskich.

Choć majówka już za nami, niektórzy co tydzień decydują się na weekendowe grillowanie. Będąc w sklepie sieci, można rozejrzeć się za kiełbasą śląską firmy Morliny, której kilogramowa paczka kosztuje tylko 9,90 zł. Taka ilość doskonale sprawdzi na rodzinnym spotkaniu. 

Warzywa w niskiej cenie

Nie wszyscy chcą jeść mięso, więc dla nich również zorganizowano różne promocje. Kilogram bakłażana kosztuje 5,99 zł, opakowanie kukurydzy pakowanej po dwie sztuki wycenione zostało z kolei na 5,99 zł. 400 gramowe opakowanie pieczarek na grilla to koszt w wysokości 4,99 zł za sztukę. 

Źródło: ErimacGroup, Getty Images

Przy okazji wspólnego spędzania czasu z domownikami podczas obiadu, nie może zabraknąć pysznej sałatki. Jako jeden ze składników można wybrać pomidory koktajlowe, które w Lidlu sprzedawane są w całych kiściach. 200 gramów kosztuje tylko 4,99 zł. 

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: lidl.pl; biznes.radiozet.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Plastikowe opakowania

Produkty

Od 1 lipca ze sklepów znikają plastikowe opakowania

Czytaj więcej >
1000-letnie jajo kury

Produkty

Niesamowite, 1000-letnie jajko znalezione w Izraelu

Czytaj więcej >
Zdrowe jedzenie dla dzieci

Produkty

Rząd obniża stawki dla dostawców. Zdrowa żywność w szkołach pod znakiem zapytania

Czytaj więcej >

Produkty

Dlaczego warto skusić się na flądrę bałtycką?

Czytaj więcej >
Kobieta pracująca na zbiorze truskawek

Produkty

Podwyżki płac dla zbierających truskawki

Czytaj więcej >

Produkty

Najniższa cena truskawek w sezonie, tylko jeden warunek

Czytaj więcej >