Smakosze.pl
Milionerzy i pytanie o owoce

Scena z programu Milionerzy emitowanego na antenie TVN

Pytanie za milion dotyczące uwielbianych owoców w "Milionerach"

25 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Milionerzy od lat przyciągają przed ekrany telewizorów wielu widzów. Czasami pojawiają się pytania z zakresu kulinariów. Nie inaczej było tym razem. Uczestnik programu TVN został zapytany, który z owoców nie dojrzewa po zerwaniu. Prawidłowa odpowiedź oznaczałaby wygraną w wysokości miliona złotych.

Program Milionerzy dostarcza nam sporej dawki wrażeń. Jeden z uczestników odcinka wyemitowanego 24 czerwca miał szansę zawalczyć o milion złotych. Zapytano go o popularne owoce. Nie każdy byłby w stanie udzielić prawidłowej odpowiedzi.

Dalsza część tekstu znajduje się poniżej:

Owocowe pytanie w programie Milionerzy

Milionerzy mają status kultowego programu telewizyjnego. Towarzyszy on telewidzom od 1999 roku. Przez te wszystkie lata przewinęło się wiele rozmaitych pytań. Siłą rzeczy część z nich musiała dotyczyć kulinariów.

W ostatnim odcinku wyemitowanym na antenie TVN-u pan Łukasz miał okazję zawalczyć o milion złotych. Uczestnik dotarł do finalnego pytania. Okazało się, że dotyczy ono owoców, które często goszczą na naszych talerzach.

- Niektóre z tych owoców dojrzewają jeszcze po zbiorach. Który zerwany niedojrzały taki pozostanie? - brzmiała treść pytania za milion złotych. Pan Łukasz stanął przed sporym dylematem.

Wycofują skażoną kaszę

Gis wycofuje kaszę skażoną pozostałościami pestycydu

CZYTAJ DALEJ

Uczestnik zrezygnował z dalszej gry

Wśród smakoszy nie brakuje takich osób, które uwielbiają owoce. Pan Łukasz postanowił skorzystać z koła ratunkowego. Zadzwonił do swojego teścia, który niestety nie był w stanie wskazać prawidłowej odpowiedzi.

Uczestnik stwierdził, że rezygnuje z dalszej gry i pozostaje przy wygranej w wysokości 500 tysięcy złotych. Jakie odpowiedzi były do wyboru?

  • A. Wiśnia

  • B. Banan

  • C. Gruszka

  • D. Awokado

Który z owoców nie dojrzewa po zerwaniu?

Pan Łukasz po zrezygnowaniu przyznał, że intuicja podpowiada mu, że prawidłowa jest odpowiedź A. Okazało się, że właśnie ona była prawidłowa i to właśnie wiśnie nie dojrzewają po zerwaniu.

Trzeba przyznać, że Milionerzy ponownie dostarczyli całej masy emocji. Wielbiciele programów emitowanych przez TVN z pewnością zastanawiają się, czy czekają na nich kolejne edycje Kuchennych Rewolucji. Warto również przyjrzeć się temu, co mówiła Magda Gessler o prowadzeniu restauracji w latach dziewięćdziesiątych.

Wiśnie

Wiśnie

Pexels / Simon Matzinger

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: WP Kuchnia

Zapraszamy na nasz Instagram

Tagi:

Jakub KossakowskiAutor

Wydawca serwisu Smakosze. Już od najmłodszych lat fascynowały mnie szeroko pojęte kulinaria. Istnieje wiele możliwości różnorodnych połączeń smakowych, tym samym podczas kuchennych poczynań nie ma miejsca na nudę. Chętnie opracowuję swoje własne przepisy na smakołyki. W kuchni lubię eksperymentować, jednak wychodzę również z założenia, że warto kierować się sprawdzonymi sposobami, które niejednokrotnie wprawiały nasze kubki smakowe w stan ekstazy. Prywatnie preferuję proste oraz bezmięsne potrawy i jestem otwarty na rozmaite nowości. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail redakcja@smakosze.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

Show-biznes od kuchni

Gessler pokazała wyjątkowe zdjęcie z rodzinnego albumu

Czytaj więcej >
Majonez, który Makłowicz wybiera do jarzynowej

Show-biznes od kuchni

Makłowicz zdradził, jaki jest najlepszy majonez. Odpowiedź zaskakuje

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Show-biznes od kuchni

Kim jest żona Roberta Makłowicza?

Czytaj więcej >
Słynny kucharz za dziecięcych lat

Show-biznes od kuchni

Niesamowite zdjęcie z dzieciństwa Michela Moran

Czytaj więcej >
Młody Damian Kordas

Show-biznes od kuchni

Damian Kordas pokazał zdjęcie z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Ewa Wachowicz w dzieciństwie

Show-biznes od kuchni

Najpiękniejsza gotująca Polka pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Czytaj więcej >