Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Kuchnia Smakoszy > Syn Magdy Gessler w zupełnie nowej roli. Tym razem nie chodzi o gastronomię
Maciej Jurczyk
Maciej Jurczyk 10.04.2024 09:13

Syn Magdy Gessler w zupełnie nowej roli. Tym razem nie chodzi o gastronomię

Magda Gessler i Tadeusz Muller
Fot. East News/Piotr Molecki

Syn Magdy Gessler - Tadeusz Muller - zaistnieje w nowej roli. Tym razem gastronomia schodzi na dalszy plan, a do gry wkracza polityka. Wybój znanego kucharza jest bardzo zaskakujący i nieoczywisty. O co dokładnie chodzi?

Syn Magdy Gessler jest kucharzem

Tadeusz Muller jest synem znanej restauratorki i prowadzącej program Kuchenne Rewolucje, czyli lubianej przez miliony Polaków - Magdy Gessler. Muller podobnie jak jego matka jest restauratorem, a w dodatku kucharzem. Współtworzył takie restauracje, jak Orzo, czy Aioli

Świat obiegła zadziwiająca wiadomość, która mówi, że Tadeusz Muller za niedługo wystąpi w zupełnie nowej roli. W ogóle nie jest związana z gastronomią ani kulinariami. Znany restaurator postanowił powiem wystartować w…wyborach. Co więcej, jego pan zakończył się sukcesem.

tadeusz muller.jpg
Fot. East News/Marcin Smulczynski
Ścieram kiełbasę z ziemniakami i robię pyszne śniadanie. Jest 100 razy lepsze od jajecznicy i kanapek

Tadeusz Müller w nowej roli

Tomasz Muller już niedługo będzie miał okazję, zasłynąć jako radny Dzielnicy Żoliborz w Warszawie. To spore zaskoczenie, ale jak się okazuje, ceniony kucharz jest mieszkańcem tej dzielnicy i sprawy oraz problemy mieszkańców nie są mu obce.

Chcę, aby Żoli było najlepszym miejscem do życia! A do tego trzeba jeszcze sporo pracy - zapowiadał w kampanii wyborczej Muller.

Żoliborz przejdzie rewolucję

Muller startował z list komitetu Żoliborz ma głos. Restaurator zebrał aż 470 głosów, a to umożliwiło mu zdobycie upragnionego mandatu radnego Dzielnicy Żoliborz. Po otrzymaniu dobrej informacji, kucharz podzielił się nią ze swoimi wyborcami oraz fanami w mediach społecznościowych. 

Kochani wydarzyła się rzecz bardzo ważna dla Żoliborza! W Radzie Dzielnicy mieszkańcy mają swoją reprezentację w ilości czterech radnych z Żoliborz ma głos. Jest to początek nowej partycypacyjnej i partnerskiej jakości w naszej dzielnicy. Zapraszam mieszkańców do kontaktowania się z nami i prezentowania swoich potrzeb dotyczących dzielnicy - napisał we wpisie nowy radny. 

Z zapowiedzi restauratora można wyczytać, że warszawska dzielnica może przejść prawdziwą i to nie kuchenną rewolucję. Czas jednak pokaże, jak w nowej roli sprawdzi się świeżo upieczony radny. 

Źródło: Instagram/tadeusz_muller