Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Produkty > W Biedronce po prostu oszaleli. Masło i szynka w cenach jak z 2020 roku
Aleksandra Proch
Aleksandra Proch 26.03.2023 14:45

W Biedronce po prostu oszaleli. Masło i szynka w cenach jak z 2020 roku

Promocyjne ceny w Biedronce
Wikipedia / Jacek Halicki / CC BY-SA 4.0 ; biedronka.pl

Biedronka coraz bardziej kusi cenami. W sieci dyskontów od poniedziałku rusza doskonała promocja na szynkę wieprzową i masło. Będą je sprzedawać po cenach jak sprzed kilku lat. Najlepiej więc już teraz zrobić zapasy na Wielkanoc.

Biedronka ruszyła z kolejną korzystną promocją dla swoich klientów

Inflacja nikogo nie rozpieszcza. Nawet podstawowe zakupy spożywcze solidne nadwyrężają portfele. Na szczęście wciąż możemy liczyć na rozmaite rabaty i obniżki. Oszczędność przyda się zwłaszcza w obliczu nadchodzących świąt.

Czy można jeść miękkie ogórki kiszone? Rozwiewamy wątpliwości

Jakie produkty świąteczne warto już teraz nabyć w Biedronce?

Od poniedziałku do niedzieli w Biedronce trwa promocja na szynkę wieprzową. Mogą z niej skorzystać klienci posiadający kartę lojalnościową. Przy zakupach innych produktów za min. 29 złotych taką szynkę nabędziemy ze zniżką aż 36 procent. Oznacza to cenę 11,99 zł/kg zamiast 18,94 zł/kg.

Podobnie duży rabat obowiązuje na filet z piersi kurczaka. Ten również skierowany jest do posiadaczy karty Moja Biedronka. Za każdy kilogram pakowany w duże opakowanie zapłacimy 14,99 zł zamiast 23,90 zł. Zniżka w tym przypadku to aż 37 procent.

Od wielu  miesięcy niezwykle pożądanym produktem jest masło. Teraz wystarczy kupić na kartę lojalnościową 2 opakowania, aby skorzystać z niezwykłej promocji. Średnia cena każdego z nich spada z 6,99 zł na 3,89 zł. W przypadku takiej obniżki obowiązują oczywiście ograniczenia ilościowe - 6 opakowań na każdą kartę.

W czasie świątecznych przygotowań przyda się w niejednej kuchni masło klarowane. 500 g produktu kosztuje zazwyczaj 23,99 zł. Przez najbliższe dni Biedronka obniża tę cenę do zaledwie 15,99 zł. Z tej okazji ponownie skorzystają ci, którzy posiadają kartę sieci handlowej.

Sklep ma także ofertę dla pozostałych klientów, nie posiadających karty. W wielopaku taniej nabędziemy produkty niezbędne do świątecznych wypieków. Mąka tortowa Basia przy zakupie 2 opakowań spada z ceny 3,79 zł na 3,29 zł. Obniżka na drugie z nich wynosi aż 26 procent.

W komplecie do mąki warto nabyć margarynę do pieczenia. Tortowa będzie miała cenę niższą o 33 procent. Rabat obowiązuje na drugie opakowanie przy zakupie dwupaku. Średnia oszczędność na każdej kostce to aż 1 zł, z 2,99 zł na 1,99 zł.

Co jeszcze znajdziemy w najnowszej ofercie Biedronki?

Wielkanoc nie może się obyć bez białej kiełbasy. Surowy produkt klasy Premium możemy kupić w Biedronce aż 20 procent taniej. Dzięki temu każdy kilogram to koszt zaledwie 17,49 zł. Standardowa cena wynosi 21,98 zł/kg.

Miłośnicy śledzi także będą zadowoleni. Z kartą Moja Biedronka w dobrej cenie można nabyć wyroby firmy Marinero. Kup dwa dowolne produkty, a na tańszy z nich otrzymasz rabat w wysokości 50 procent. Wybierz rolmopsy, bismarcki, koreczki lub filety w sosie i skorzystaj z tej wyjątkowej okazji.

Chcesz na Wielkanoc upiec okazałego kurczaka w całości? Teraz w Biedronce tuszka dostępna jest z rabatem 26 procent. Zamiast 10,85 zł/kg zapłać za nią jedyne 7,99 zł/kg. Taka potrawa zrobi na wszystkich niemałe wrażenie.

Na sklepowych półkach znajdziemy atrakcyjne wyroby firmy Krakus. Zarówno Szynkę od Szwagra jak i boczek wędzony parzony można nabyć po dobrej cenie. Koszt zakupu 100 g szynki spada z 3,39 zł na 2,69 zł. Boczek zaś potaniał z 3,59 zł na 2,99 zł.

Kawa mielona MK Cafe będzie na święta jak znalazł. Zwłaszcza po obniżce z 29,99 zł na 19,89 zł za opakowanie. Promocja skierowana jest do posiadaczy karty Moja Biedronka i obowiązuje przy zakupie 2 opakowań. Średnia cena każdego z nich spada o 33 procent.

Biedronka nie zapomniała o swoich najmłodszych odwiedzających. Czekoladowe figurki w kształcie zwierząt kupimy tam w promocji 2+1 gratis. Dostępne są produkty różnych firm, a ich dzienny limit wynosi maksymalnie 4 darmowe pozycje na klienta. Z oferty mogą korzystać ci, którzy mają wyrobioną kartę lojalnościową. Z szynki wieprzowej możesz przyrządzić przepyszną domową wędlinę. Okrasa podzielił się wyśmienitym przepisem na świąteczna kiełbasę.

paragon w Biedronce.png
Canva / cyano66

Źródło: biedronka