Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Produkty > W Lidlu powariowali. Tylko dziś możesz oszczędzić nawet połowę na zakupach. Jest tylko 1 warunek
Katarzyna Rachańska
Katarzyna Rachańska 09.09.2023 12:15

W Lidlu powariowali. Tylko dziś możesz oszczędzić nawet połowę na zakupach. Jest tylko 1 warunek

zakupy w Lidlu
East News/MAREK BAZAK

Lidl przygotował atrakcyjną ofertę dla swoich klientów. Tylko jeszcze w sobotę 9 września możesz na zakupach zaoszczędzić nawet połowę. Jednak pamiętaj o spełnieniu wymaganego warunku. Tylko dzięki niemu skorzystasz z przygotowanych promocji na produkty spożywcze w Lidlu. 

Lidl, czyli idź dziś na zakupy

Sieci sklepów spożywczych prześcigają się w przygotowywaniu promocji dla swoich klientów. Taniej możemy zrobić zakupy i skorzystać z produktów w atrakcyjnych cenach. Również Lidl kusi klientów mniejszymi cenami na zakupy spożywcze. Możesz na nich zaoszczędzić nawet połowę. 

Jednak z atrakcyjnych promocji skorzystasz już tylko w sobotę 9 września. Właśnie dziś kończą się atrakcyjne promocje w Lidlu. Na skorzystanie z części tych promocji warunkiem jest uruchomienie kuponu na produkty w aplikacji. Jakie produkty spożywcze kupimy taniej w sobotę w Lidlu?

zakupy (11).jpg
Canva/cihatatceken
Pokroiłam cytrynę i włożyłam ją do piekarnika. Żałuję, że nikt mi wcześniej nie pokazał tej sztuczki

Uruchom kupon, aby skorzystać z tańszych zakupów

Gdy aktywujemy kupon Lidl Plus w aplikacji, to będziemy mogli kupić w Lidlu ziemniaki polskie luzem o 50% taniej. Wydamy na nie 1,49 zł/kg. Z kuponem kupimy też taniej łososie wędzone Nautica. Drugi tańszy produkt zakupimy o 50% taniej. Dzięki aktywowanemu w aplikacji kuponowi wybrane kiełbasy PIKOK kupimy 30% taniej.

Również olej słonecznikowy kupimy w atrakcyjnej cenie w Lidlu. Wydamy na niego o 50% niż wcześniej i zapłacimy 3,99 zł. Drugie Ptasie Mleczko z aktywowanym kuponem jest tańsze o 50%. Zapłacimy za nie 11,99 zł. Polskie kurki będą tańsze o 38% i zapłacimy za 200 gramowe opakowanie 7,99 zł. 

Tańsze zakupy też bez kuponu

Również bez aktywowaniu kuponu w aplikacji taniej zrobimy zakupy w Lidlu. Uda lub podudzia z polskiego kurczaka XXL kupimy za 6,99 zł. Tylko w sobotę kupimy łopatkę wieprzową za 11,99 zł. Wcześniej ten produkt kosztował 16,99 zł.

 Oprócz tego Lidl przygotował promocje na porcję rodzinną fileta z piersi kurczaka. Kupimy ją za 17,99 zł. Tańsze jest też mięso mielone z indyka. Zapłacimy za nie 6,99 zł. Wcześniej ten produkt kosztował 10,47 zł. Pisaliśmy o promocjach w Biedronce. Informowaliśmy też o atrakcyjnych cenach w sklepach dino. 

zakupy spożywcze

Źródło: lidl.pl