Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Produkty > Właśnie ruszyło w Biedronce. Olej, ser i kawa do zgarnięcia za ułamek ceny
Magdalena Patacz
Magdalena Patacz 18.02.2023 08:48

Właśnie ruszyło w Biedronce. Olej, ser i kawa do zgarnięcia za ułamek ceny

Biedronka poszła na całość
wikipedia.org/ Mateusz Giełczyński, CC BY-SA 4.0, screen pochodzi ze strony biedronka.pl

Planujesz zakupy spożywcze? Koniecznie zrób je w Biedronce. Do dzisiaj obowiązują bardzo atrakcyjne promocje na olej rzepakowy, kawę, żółty ser i wiele innych produktów. Z kartą Moja Biedronka zakupy zrobisz naprawdę tanio.

Sobotnia oferta w Biedronce

Biedronka jest siecią sklepów, którą Polacy uwielbiają. Klienci chwalą market za szeroki asortyment produktów oraz liczne promocje. W tym tygodniu Biedronka przygotowała wiele atrakcyjnych cen dla osób, które posiadają kartę lub aplikację Moja Biedronka.

Sobota w Biedronce to ostatni moment na zrobienie większych zakupów w niskich cenach. Tylko do dzisiaj przeceniony mamy olej Kujawski, kawę Tchibo i sery firmy Światowid nawet o 50%. To jednak nie koniec promocji. Sieć sklepów przygotowała także specjalne ceny innych produktów spożywczych.

Na szczególną uwagę zasługują ceny świeżego mięsa i produktów mięsnych, a także gotowych pierogów, kopytek i innych dań. Owoce i warzywa również zostały mocno przecenione. Promocje obowiązują do końca dnia.

Kiedy solić rybę do smażenia? Mistrzowie kuchni nie mają żadnych wątpliwości

Z kartą Moja Biedronka olej, ser i kawa w bardzo atrakcyjnych cenach

Tylko dzisiaj z kartą Moja Biedronka kupimy aż 2 l oleju Kujawskiego w bardzo dużej promocji. Przy zakupie 1 l oleju rzepakowego, druga butelka będzie tańsza aż o 48%.

Podobna promocja dotyczy kaw Tchibo oraz serów. Przy zakupie dowolnej kawy Tchibo, drugie opakowanie kupimy taniej aż o 50%. Rabat nabija się automatycznie przy kasie po zeskanowaniu karty Moja Biedronka.

Tylko dzisiaj kupimy również ser żółty firmy Światowid w promocji Kup 2 i zapłać mniej. Przy zakupie dwóch opakowań serów, drugie jest tańsze o 50%. Rodzaje serów można mieszać. Oferta skierowana jest dla poiadaczy karty.

Mięso, gotowe produkty i owoce - Promocje które kończą się dzisiaj

W promocji znajdziemy dzisiaj wiele produktów, w tym owoce, mięso i gotowe dania. Pierogi, kopytka i krokiety firmy Nasze Smaki z kartą Moja Biedronka są w promocji 2+1 gratis. Produkty można dowolnie mieszać.

Świeże mięso i produkty mięsne także są dzisiaj w bardzo atrakcyjnych cenach. Przy zakupie opakowania dowolnych kabanosów Tarczyński, drugie jest gratis. Jeśli zrobimy zakupy za minimum 29 zł, kupimy świeżą kaczkę w cenie 12,99 zł za kilogram. Rabaty naliczane są przy kasie po zeskanowaniu karty Moja Biedronka.

W promocji są również owoce. Kilogram mandarynek kosztuje 4,99 zł. Winogrona kupimy natomiast o 31% taniej, a więc za 10,89 zł za kilogram. Kiwi zostało przecenione aż o 61%. Za owoc zapłacimy jedynie 0,69 zł.

Dietetyk ostrzega przed popularnym olejem. Wiele osób nieprawidłowo go używa. Mamy złe wieści dla wielbicieli zimnych napojów. Ceny znowu wzrosną.

biedronka.jpg