Smakosze.pl
banany

pixaby/congerdesign

Zaskakujące znalezisko w bananach w jednym z supermarketów

6 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Monika Dec

Udostępnij:

W jednym z łódzkich supermarketów doszło do przedziwnych scen. Kobieta chciała tylko kupić banany. Zupełnie nie spodziewała się, co znajdzie w owocach. Sprawą zajęły się lokalne media

Spokojne wyjście na zakupy spożywcze skończyło się skandalem, o którym mówi cała Polska. Pewną mieszkankę Łodzi spotkała zaskakująca sytuacja.

Niewiarygodne znalezisko

Pewna klientka, wybierając banany została ukąszona przez egzotycznego i jadowitego pająka. O zdarzeniu od razu poinformowała ochronę supermarketu.

Administracja sklepu uznała jednak, że kobieta nie wymaga pomocy lekarza i może spokojnie udać się do domu. Niestety, prawda okazała się zupełnie inna.

Tuż po powrocie do domu kobieta zaczęła się gorzej czuć i niezwłocznie udała się do szpitala, gdzie udzielono jej fachowej pomocy. Niestety, ugryzienie przez egzotyczne owady może nieść za sobą bardzo niebezpieczne dla zdrowia konsekwencje.

racuchy

Prosty sposób na nieziemsko puszyste racuchy

CZYTAJ DALEJ

Brak konkretnych odpowiedzi

Sytuacja budzi ogromne zainteresowanie lokalnych mediów. Niestety, rzecznicy sklepu na razie unikają konkretnych odpowiedzi.

"Potwierdzamy otrzymanie od klientki zgłoszenia zdarzenia, o które państwo pytają. Powołany zespół wyjaśnia wszystkie okoliczności. Na chwilę obecną trudno jest nam udzielić więcej informacji – odpowiedzieli przedstawiciele sklepu." - czytamy w Dzienniku Łódzkim.

Projekt bez tytułu (49)

Gazeta ustaliła również, że supermarket nie został poddany ani interwencji Sanepidu lub lokalnego Animal Patrolu, który specjalizuje się w wyłapywaniu egzotycznych zwierząt. Istnieje hipoteza, że pająk uciekł ze sklepu i nie został złapany. Skąd mógł się wziąć w supermarkecie?

Media podają, że pająk mógł pojawić się w importowanych z ciepłych krajów skrzynkach z owocami. Klienci przebierający w nich, sprawiają, że owady te mogą czuć się zagrożone i sprowokowane do ukąszenia. Wybierają owoce w supermarketach bądźmy czujni i dbajmy o swoje bezpieczeństwo!

Na naszej stronie znajdziecie wiele interesujących artykułów. Pisaliśmy m.in. o tym jakie produkty w ostatnim czasie, jakie produkty w ostatnim czasie zostały wycofane przez GIS oraz o czym warto pamiętać wybierając się na grzybobranie.

Artykuły polecane przez redakcję Smakoszy

źródło: newsy gotujmy/ dziennik łódzki

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Warzywa w końcu staniały

Produkty

Ceny warzyw na bazarach spadają

Czytaj więcej >
banan

Produkty

Czy można jeść banany z czerwonymi liniami w środku?

Czytaj więcej >

Produkty

Ceny lodów nie przestają szybować

Czytaj więcej >
Oszustwo na cebulę

Produkty

Nieudane oszustwo "na cebulę"

Czytaj więcej >

Produkty

Ogromne zmiany we wszystkich produktach. Unia Europejska już zdecydowała

Czytaj więcej >

Produkty

Niskie ceny sprzętów i akcesoriów kuchennych w Biedronce

Czytaj więcej >