Smakosze.pl
obraz 2021-06-22 084950

twitter.com/trinityallie

Bohaterska postawa barmana, wystarczyła mała karteczka

22 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

Barman w jednym z barów na Florydzie wykazał się ogromną empatią i szybkim myśleniem. Przy barze siedział mężczyzna, który zaczepiał kobiety i gości lokalu. Pracownik postanowił ukradkiem pomóc klientkom i podsunął im kartkę wyglądającą jak paragon - tak naprawdę była to wiadomość z pytaniem o wyproszenie niekulturalnego gościa.

Barman jest jednym z cięższych zawodów. Przez wiele godzin stoi się na nogach, pracuje w hałasie, zarabia stosunkowo niewiele i użera się z nieprzyjemnymi ludźmi. Wielu stojących za barem mimo wszystko pozostaje pozytywnymi osobami.

Dokładnie takim przypadkiem jest Max Gutierrez, który pracuje w barze w mieście St. Petersburg na Florydzie. Dla takich jak on konfliktowi klienci są codziennością, mimo to sposób, w jaki zareagował na pewną sytuację, przyprawia o zdumienie.

Dalsza część tekstu znajduje się poniżej:

Barman z wyczuciem

Trinity Allie i jej przyjaciółka siedziały spokojnie przy barze i popijały drinki. Ich rozmowa z pewnością przerywana była wybuchami śmiechu, lecz w pewnym momencie dosiadł się do nich mężczyzna, który starał się je poderwać.

Gutierrez widząc na twarzach kobiet zakłopotanie, zdecydował się w dyskretny sposób dać im znać, że mogą na niego liczyć. Na kawałku papieru, wyglądającym jak paragon za drinki, napisał krótką wiadomość, w które zaproponował pomoc.

Projekt bez tytułu (76)

Na co powinniśmy zwracać uwagę kupując lody w upalne dni?

CZYTAJ DALEJ

- Jeśli ten facet ci przeszkadza, połóż kucyk na drugim ramieniu, a ja go wyproszę. Facet przyprawia mnie o ciarki - napisał w liściku do Trinity Allie Max Gutierrez. Kobieta faktycznie dała mu sygnał i barman szybko zajął się sprawą.

Pracownik zdobył duże uznanie

Allie po wydarzeniu była pozytywnie zdumiona zachowaniem barmana, więc wrzuciła jego zdjęcie na swój profil na Twitterze. Tam kadr zdobył ogromną popularność i internauci nie szczędzili słów pochwały.

W ciągu jednego tygodnia od publikacji post polubiony został przez ponad 208 tysięcy użytkowników, a komentarz zamieściło kilkuset z nich. Niektórzy żartowali sobie, że jest to typ barmana, którego potrzebuje każdy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, zajrzyj do innych naszych newsów. W tym artykule pokazujemy jak przygotować prosty przepis na sałatkę ziemniaczaną z kiszonym ogórkiem. Ten tekst wyjaśnia bardzo ważne zmiany na etykietach produktów spożywczych, które niedługo mogą wejść w życie.

Parę dni po nieprzyjemnym doświadczeniu, irytujący klient znowu pojawił się w lokalu. Tym razem chciał wypić piwo. Barman rozpoznał go jednak i chcąc uniknąć dalszych problemów, szybko go wyprosił.

obraz 2021-06-22 091559

Źródło: twitter.com/trinityallie


Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: o2.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Adam MoskalAutor

Redaktor serwisu Smakosze. Profesjonalnie kulinariami zajmuję się ponad półtora roku, lecz gotowaniem i pisaniem o jedzeniu interesuję się już od dzieciństwa. W swoich tekstach staram się zawrzeć najważniejsze informacje, które pozwalają ugotować przepyszne potrawy nawet laikom. To w kuchni zdobywam największe doświadczenie, tworząc dania z całego świata — od indyjskiego butter chicken, po polską pieczoną kaczkę z jabłkami. Wolny czas poświęcam na pływanie kajakiem po polskich jeziorach oraz odwiedzanie kolejnych ciekawych restauracji. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail redakcja@smakosze.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

Restauracje

Ile kosztują posiłki w restauracjach Magdy Gessler?

Czytaj więcej >

Restauracje

Jakie są ceny w restauracji Lewandowskiego?

Czytaj więcej >
kelnerka z talerzami

Restauracje

Okropne zachowanie gości w restauracjach

Czytaj więcej >
Gotowanie zakończyło się tragedią

Restauracje

Wypadek podczas gotowania w Zakopanem

Czytaj więcej >
Magda Gessler z pewnością się tego nie spodziewała

Restauracje

Dziennikarze odwiedzili restaurację po Kuchennych Rewolucjach

Czytaj więcej >

Restauracje

Niesamowita cena obiadu dla pięciu osób

Czytaj więcej >