Smakosze.pl
Biedronka ma nową niebywałą ofertę

CreativeNature_nl, Getty Images Pro

Atrakcyjne ceny produktów w Biedronce

21 Marca 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

Biedronka jak co tydzień oferuje Polakom nowe oferty w poniedziałek. Nie inaczej jest jutro, czyli 22 marca - najnowsza gazetka zdradza, że wiele produktów takich jak mięso, napoje czy warzywa, będzie można kupić w niskich cenach. Poniżej prezentuj

Biedronka stara się każdego dnia oferować ciekawe promocje i rabaty, które pozwalają jej przyciągać do siebie nowych klientów, oraz zatrzymywać starych. Od jutra dostępne będą ciekawe oferty, zarówno dla posiadaczy karty lojalnościowej Moja Biedronka, jak i zupełnie nowych konsumentów.

Tak jak wcześniej i w tym tygodniu zostanie wprowadzona oferta voucherowa, która pozwala odzyskać połowę pieniędzy za niektóre kupione produkty. Tym razem zostały nią objęte ser czy popularne ptasie mleczko. Trzeba pamiętać, że vouchery mogą odebrać jedynie posiadacze karty lojalnościowej.

Biedronka pozwala zaoszczędzić trochę pieniędzy

Na początek przyjrzymy się akcji voucherowej "Oszczędzaj połowę". Od 22 do 23 marca, każdy posiadacz karty Moja Biedronka, będzie mógł odebrać voucher o wartości 50% sera żółtego Królewski. Na jedną kartę obowiązuje limit 4 voucherów dziennie - każdy z nich ma wartość 2,10 zł. 

Od 24 do 25 marca można korzystać z akcji i zdobywać vouchery za kupno ptasiego mleczka. Liczą się opakowania o wadze 360 g oraz 380 g, a także smaki waniliowe, czekoladowe i śmietankowe. Za każdą sztukę, można odebrać voucher o wartości 6,50 zł. Na każdą kartę obowiązuje dzienny limit 4 opakowań. 

Inne promocje z kartą Moja Biedronka

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami i wiele gospodyń domowych już teraz przeprowadza duże przygotowania do świętowania. Aby ułatwić im pracę, w Biedronce można znaleźć twaróg sernikowy marki President o wadze 1 kg. Z kartą moja Biedronka, jedna sztuka kosztuje od jutra jedynie 4,99 zł.

Chcesz poznać więcej ciekawych wiadomości ze świata kulinariów? Sprawdź ten artykuł, w którym zdradzamy najprostszy przepis na doskonałą obiadową surówkę. W tym tekście z kolei prezentujemy ogromne zmiany, jakie zostaną wprowadzone w związku z tłuszczami trans.

Inną świetną ofertą jest 1+1 obowiązująca na margarynę w kostce Kasia. Dzięki niej jedno opakowanie, przy zakupie dwóch sztuk, kosztować będzie jedynie 1,15 zł. Na kartę Moja Biedronka obowiązuje jednak limit dwóch gratisowych kostek dziennie. 

Mięso, pomidory i kapusta w doskonałych cenach

Dla tych, którzy jeszcze nie wyrobili karty lojalnościowej, Biedronka przygotowała inne oferty. Pomidorki cherry w opakowaniu o wadze 500 g kosztować będą jedynie 5,99 zł. Trzeba się jednak spieszyć, ponieważ dnia 24 marca kończy się możliwość skorzystania z tej promocji. 

Kapusta młoda dostępna jest do 24 marca w cenie 3,99 zł za sztukę. Z kolei świeże udo lub podudzie z kurczaka marki Kraina Mięs kosztować będą jedynie 3,75 zł za kilogramowe opakowanie. Podobnie jak w przypadku innych opcji, ta również obowiązuje jedynie do 24 marca. 

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

źródło: biedronka.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Produkty

GIS wycofuje partię sezamu łuskanego

Czytaj więcej >

Produkty

Turysta zniesmaczony grillowaniem na plaży

Czytaj więcej >
Arbuz arbuzowi nierówny

Produkty

Jak wybrać idealnego arbuza?

Czytaj więcej >
Biedronka będzie otwarta w niedziele?

Produkty

Czy Biedronka będzie otwarta w niedziele niehandlowe?

Czytaj więcej >

Produkty

Czy handel w niedzielę zostanie zaostrzony?

Czytaj więcej >
Napój przyczynił się do zmian skórnych

Produkty

Okropne konsekwencje po zamówieniu uwielbianego napoju

Czytaj więcej >