Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Produkty > Chciała kupić masło w Biedronce. Wyszła wściekła ze sklepu - „Absurd”
Katarzyna Rachańska
Katarzyna Rachańska 14.11.2023 16:27

Chciała kupić masło w Biedronce. Wyszła wściekła ze sklepu - „Absurd”

masło
Canva/Billion photos, East News/Marek Bazak

Biedronka kusi nas zwykle wieloma promocjami. Atrakcyjne ceny i oferty mają zachęcić klientów do zakupów. Jedna z klientek jednak nie wytrzymała. Tak oburzyła ją promocja na masło, że zamieściła emocjonalny wpis w internecie. Co tak wzburzyło niezadowoloną klientkę?

Promocja na masło w Biedronce budzi emocje

Masło to jeden z najbardziej podstawowych produktów w naszej kuchni. Smarujemy nim chleb, smażymy na nim i dodajemy podczas przyrządzania wielu potraw. Zwykle masło mamy w domu. Chętnie korzystamy z promocji na ten produkt. Przecież masło zawsze się przyda. 

Jednak jak się okazuje, promocja na masło może wywołać skrajne emocje. Wszystko przez promocję na ten produkt w Biedronce. Można go kupić na jedyne 3 zł, ale jest jeden warunek, który trzeba spełnić. Ten zdenerwował klientkę  tego sklepu. 

Canva/lutavia
Canva/lutavia
Bosacka spojrzała na skład Burgera Drwala z McDonald's i zamarła. Teraz ostrzega wszystkich Polaków

Promocja z haczykiem w Biedronce

Biedronka oferuje masło extra Mleczna Dolina za 2,99 zł. Cena produktu spadła aż o 48 procent. Ta promocja obowiązywała tylko 13 listopada. Jednak, żeby z niej skorzystać, trzeba spełnić dwa warunki. Jeden z nich zdenerwował  klientkę Biedronki.

Chodzi o to, że żeby skorzystać z promocji na masło, trzeba zrobić spory zapas tego produktu. Rozczarowana i oburzona klientka napisała w sieci:

Co za absurd! Masło w Biedronce 2,99 zł, gdy kupisz 10 sztuk! Czy to hurtownia? Do kogo ta oferta jest kierowana? Do firm?

Biedronka reaguje na wpis klientki

Sieć sklepów Biedronka zareagowała na emocjonalny wpis rozczarowanej klientki. Biedronka przypomniała o możliwości mrożenia produktów. W sieci pojawił się taki oto wpis:

Z promocji można skorzystać, ale nie trzeba. Przypominamy też, że masło można mrozić. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o niemarnowaniu żywności, zapraszamy na naszą stronę

Klientka nie pozostała dłużna na wpis sieci sklepów. Kobieta napisała:

W Biedronce można, ale nie trzeba robić zakupów. Jest wszakże konkurencja! Zaś tak absurdalną- jak niniejsza ofertę (aby uzyskać rabat na masło, trzeba kupić 10 sztuk) należy piętnować

Pisaliśmy o promocjach w Biedronce na lubiane towary. Informowaliśmy też o produktach, które sieć sklepów sprzedaje za 1 zł.

masło
Canva/YelenaYemchuk

Źródło: fakt.pl