Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Produkty > W Biedronce powariowali, uwielbiany produkt dostaniesz za 1 zł. Wystarczy spełnić jeden warunek
Katarzyna Rachańska
Katarzyna Rachańska 19.10.2023 15:32

W Biedronce powariowali, uwielbiany produkt dostaniesz za 1 zł. Wystarczy spełnić jeden warunek

Biedronka
Marek BAZAK/East News

Sieć sklepów Biedronka przygotowała nie lada gratkę dla swoich klientów. Teraz można dostać lubiany i potrzebny produkt jedynie za 1 złotówkę. Jednak trzeba spełnić jeden warunek. Od czwartku 19 października ruszają też promocje na różne produkty spożywcze. Sprawdźcie, co taniej kupicie w Biedronce.

Biedronkowe oszczędności ruszyły od czwartku

Od czwartku 19 października w Biedronce taniej kupimy różne produkty spożywcze. Do soboty kupimy szynkę wieprzową bez kości pakowaną próżniowo Kraina Mięs. Z kartą Moja Biedronka zapłacimy 30% taniej, czyli 12,99 zł. Wcześniej ten produkt kosztował 18,94 zł. 

Tu Biedronka wprowadziła limit dzienny 6 kg na kartę Moja Biedronka. Taniej też kupimy w Biedronce mandarynki. Za opakowanie 1 kg zapłacimy 5,99 zł. To o 33% taniej niż wcześniej, bo ten produkt kosztował 8,99 zł. Promocja na mandarynki obowiązuje do soboty 21 października. 

zakupy spożywcze
Canva/PeopleImages
Niebieski grzyb pojawił się w Polskich lasach. Każdy, kto go znajdzie jest ogromnym szczęściarzem

Jakie promocje od czwartku w Biedronce?

Również za cytryny zapłacimy o 50% taniej. Kilogram tych owoców kosztuje teraz 2,49 zł. Wcześniej musieliśmy wydać 4,99 zł. Od dziś mleko Wypasione Mlekovita przy zakupie 6 opakowań kosztuje 2,29 zł za litr. Biedronka wprowadziła tu limit dzienny 12 opakowań.

Od 20 października taniej kupimy cukier w Biedronce. Przy zakupie innych produktów za minimum 29 zł, za cukier zapłacimy 3,79 zł za opakowanie. Ta promocja obowiązuje posiady karty Moja Biedronka. Limit dzienny to 10 opakowań na kartę Moja Biedronka. 

Ulubione masło za 1 zł w Biedronce

Biedronka przygotowała też jednodniową promocję, z której można skorzystać tylko w czwartek 19 października. Przy zakupach za 149 złotych za masło Mleczna Dolina 200 g zapłacimy tylko 1 zł. Cena masła przed obniżką to 5,49 zł. Dziennie można kupić tylko 1 opakowanie takiego masła za 1 zł.

Natomiast w sobotę 21 października klienci Biedronki kupią olej rzepakowy Wyborny w promocji 1+ 1 gratis. Tu Biedronka wprowadziła limit dzienny 2 butelki na kartę Moja Biedronka. Pisaliśmy o promocjach w Biedronce na lubiane produkty. Informowaliśmy też, która sieć sklepów spożywczych jest najtańsza. 

masło
Canva/Cotouts

Źródło: biedronka.pl