Smakosze.pl
Dieta Krzysztofa Skiby

instagram.com/@skibabigcyc, mustipan, Getty Images Pro

Dieta odchudzająca Krzysztofa Skiby, kilka prostych zasad

24 Lutego 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

Dieta dla większości z nas nie jest przyjemnym doświadczeniem - trzeba w końcu przyznać, że wyrzeczenia i ucinanie kalorii sprawiają wiele przykrości. Krzysztof Skiba mimo wszystko postanowił przejść na zdrowe odżywianie , a wywiadzie z Plejadą postanowił

Dieta jest koniecznością dla ludzi, którzy chcą zrzucić kilka nadprogramowych kilogramów. W ciągu wielu lat, człowiek może nabierać kolejnych kilogramów tłuszczu, które nie tylko źle wyglądają - są również zagrożeniem dla zdrowia, a w ekstremalnych przypadkach, nawet życia.

Na szczęście nie każda dieta musi być wypełniona cierpieniem, potem i łzami. Krzysztof Skiba na własnym przykładzie pokazał, że odchudzanie się może nie być tak ciężkie, jak większość z nas myśli. Wystarczy przestrzegać kilku zasad, a wszystko przyjdzie z łatwością. 

Dieta Krzysztofa Skiby była prosta

Od lat 80 XX w. Krzysztof Skiba obecny jest na polskiej scenie muzycznej. Poza muzyką, Skiba dał się poznać jako felietonista, aktor, prezenter czy komik. Do dzisiaj jest wyjątkowo popularnym i szeroko rozpoznawalnym człowiekiem.

Niestety, przez lata kariery udało mu się również przybrać sporo na wadze. W ostatnich miesiąc muzyk postanowił zmienić swój wygląd, zdrowie jak i samopoczucie. Przeszedł na dietę i w ciągu kilku miesięcy stracił aż 30 kilogramów nadwagi. 

Odstawiłem alkohol i słodycze na siedem miesięcy. Jak jest się na etapie redukcji, czyli tracenia kilogramów, to nie ma innego wyjścia. Ale wszystko jest dla ludzi. Teraz gdy już utrzymuję wagę, to mogę sobie na pewne rzeczy pozwolić - wyjawił Krzysztof Skiba w rozmowie z dziennikarzem Michałem Misiorkiem. 

I zdarza mi się zjeść coś słodkiego i wypić niewielką ilość winka, ale tylko w dobrym towarzystwie - dodał muzyk. Kieruje się on bardzo ważną i efektywną zasadą: odchudzanie nie jest zrezygnowaniem z wszystkich smacznych produktów, lecz wprowadzeniem odpowiednich proporcji. 

Chcesz poznać więcej ciekawych informacji ze świata kulinariów i gastronomii? Zajrzyj do tego artykułu, w którym wyjawiamy, jak przyrządzić kruche i soczyste kotlety schabowe. Tutaj z kolei prezentujemy najlepszy przepis na naleśniki z serem i rodzynkami, które smakują praktycznie każdemu smakoszowi.

Życie jest za krótkie, żeby tracić je na jedzenie samych dietetycznych produktów. Restrykcyjne rezygnowanie z przyjemności źle wpływa na psychikę. Po prostu trzeba pamiętać o odpowiednich proporcjach i wtedy wszystko będzie w porządku - dodaje Skiba. 

Jak widać, nawet tak prosta czynność jak odstawienie alkoholu i słodyczy, daje ogromne rezultaty. Oczywiście warto dołączyć do tego także wysiłek fizyczny, ponieważ dzięki niemu spalamy znacznie więcej kalorii, a proces odchudzanie wyjątkowo przyspiesza.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: plejada.pl

Zapraszam na nasz Instagram

Podobne artykuły

Ania Starmach w dzieciństwie

Kulinarny Showbiznes

Ania Starmach - nieznane zdjęcie z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Ewa Wachowicz w młodości

Kulinarny Showbiznes

Ewa Wachowicz - nieznane zdjęcia z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Magda Gessler i jej wyznanie dotyczące rosołu

Kulinarny Showbiznes

Zaskakujące wyznanie Magdy Gessler na temat rosołu

Czytaj więcej >
Gwiazda TVN na zdjęciu sprzed lat

Kulinarny Showbiznes

Królowa polskiej gastronomii pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Kulinarny Showbiznes

Czy "Kuchenne Rewolucje" będą miały kolejne sezony?

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Kulinarny Showbiznes

Magda Gessler zdradziła kulisy prowadzenia resturacji w latach 90-tych

Czytaj więcej >