Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Produkty > Dino wyprzedaje za 1 grosz, zrób zapas na święta. Promocja tylko do jutra
Magdalena Patacz
Magdalena Patacz 12.10.2026 19:21

Dino wyprzedaje za 1 grosz, zrób zapas na święta. Promocja tylko do jutra

 Dino wyprzedaje za 1 grosz, zrób zapas na święta. Promocja tylko do jutra
Fot. Redakcja Smakosze

Trwa właśnie wielka promocja na produkty do pieczenia w Dino. Warto się pospieszyć, wyprzedaż kończy się jutro.

Dino wyprzedaje teraz mąki, galaretki, dżemy, budynie i proszek do pieczenia. Tylko do jutra za kilogram mąki zapłacimy tylko 1 grosz.

Dino wyprzedaje mąki

Dino właśnie wyprzedaje wszystkie mąki firmy Kuchnia Smaku. W ofercie znajdziemy między innymi mąkę pszenną typ 550, 450, czy ziemniaczaną. Przy zakupie 3 produktów, za trzeci najtańszy, zapłacisz tylko 1 grosz. 

To świetna promocja już na święta. Boże Narodzenie zbliża się wielkimi krokami, a mąka wtedy przyda się do domowych ciast, np. do piernika staropolskiego. Dino wyprzedaje również inne produkty do ciast.

Zobacz też: Moja babcia podaje gołąbki po meksykańsku. Sos i farsz to jakaś magia

 Dino wyprzedaje za 1 grosz, zrób zapas na święta. Promocja tylko do jutra
Mąka w promocji Dino, Fot. dino.pl

Galaretki i dżemy w promocji Dino

Tylko w Dino przy zakupie 6 galaretek owocowych firmy Cukiernia Smaku, za każdą z nich zapłacimy jedynie 0,99 zł. Dla porównania, jedna galaretka kosztuje 1,59 zł, możemy więc sporo zaoszczędzić. Galaretki doskonale sprawdzą się np. do jesiennego sernika z brzoskwinią.

Dino wyprzedaje także dżemy Mirella Stovit. Przy zakupie dwóch słoików, trzemy otrzymamy za darmo. Jeden słoiczek dżemu kosztuje 5,99 zł. 

 Dino wyprzedaje za 1 grosz, zrób zapas na święta. Promocja tylko do jutra
Galaretki i dżemy w promocji Dino, Fot. dino.pl

Budynie i proszek do pieczenia za grosze w Dino

Dino wyprzedaje również budynie waniliowe. Przy zakupie 4 sztuk, za każdą z nich zapłacimy zaledwie 0,99 zł. W promocji znalazł się także proszek do pieczenia Gellwe. Przy zakupie 3 paczek, każda z nich kosztuje 0,55 zł. Zarówno budynie, jak i proszek do pieczenia przyda nam się w kuchni.

Zobacz też: Kultowe garnki ponad 50 proc. taniej w Biedronce. Cały zestaw kosztuje tylko 99 zł

 Dino wyprzedaje za 1 grosz, zrób zapas na święta. Promocja tylko do jutra
Proszek do pieczenia i budyń Dino, Fot. dino.pl

Źródło: Aktualna gazetka promocyjna Dino, dino.pl

Magdalena Patacz
O autorze
Magdalena Patacz
Redaktor Smakosze
Łączy wieloletni warsztat wydawniczy z pasją do gotowania i odkrywania lokalnych smaków. Z portalem smakosze.pl związana zawodowo od 2021 roku, gdzie pracowała jako redaktor, a następnie wydawca serwisu. Współtworzyła również takie portale, jak domekiogrodek.pl, czy supermamy.pl, gdzie kładła nacisk na kulinaria, zdrowie i diety.
Zobacz wszystkie artykuły autora >
Wybór Redakcji
Tymbark napoje
Koniec kultowych tekstów z kapsli Tymbarku? Marka zapowiada nowy rozdział
Lidl wyprzedaje 50 procent taniej, czas tylko do jutra. Kupiłam 3 kg i zrobiłam genialne przetwory
Lidl wyprzedaje 50 procent taniej, czas tylko do jutra. Kupiłam 3 kg i zrobiłam genialne przetwory
Nowy hit w kuchniach Polaków fot. Canva Pro
Nowy hit w kuchniach Polaków. Tańszy sprzęt może zastąpić air fryera
Gdzie są tanie znicze
Promocje Biedronki na Wszystkich Świętych. 5+3 tylko do 10 października
Kupiłam w Dino po 1,99 zł i upchnęłam do słoików. Lepsza, niż kiszona kapusta
Kupiłam w Dino po 1,99 zł i upchnęłam do słoików. Lepsza, niż kiszona kapusta
grzyby w koszyku
Rozpoznasz grzyby po zdjęciach? Quiz dla doświadczonych grzybiarzy
Wybór Redakcji