Smakosze.pl
Lidl ponownie zaskakuje smakoszy

Jakub Kossakowski / materiały własne

Szczegóły najnowszej oferty spożywczej Lidla

17 Marca 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Lidl jest jednym z najpopularniejszych supermarketów. Codziennie odwiedza go wielu smakoszy, którzy poszukują najlepszych specjałów po korzystnych cenach. Tym razem Lidl przerósł samego siebie. Trzeba się śpieszyć, ponieważ pro

Lidl wielokrotnie zaskakiwał nas wyjątkowymi przecenami, obok których nie sposób przejść obojętnie. Od czwartku do soboty wprowadzone zostaną nowe promocje. Wielbiciele dobrego jedzenia będą zachwyceni.

Lidl rusza z kolejną ofertą promocyjną

Nie bez powodu Lidl cieszy się tak ogromną popularnością. Klienci regularnie odwiedzają supermarket z uwagi na szeroką gamę produktów spożywczych, które sprzedawane są po niezwykle korzystnych cenach. Niedawno wspominaliśmy o wegetariańskiej i wegańskiej ofercie sklepów Lidl.

Lidl nie zwalnia z promocjami i od 18 marca rusza z kolejną porcją smakołyków, które można dostać za ułamek ich standardowej ceny. Każdy z wielbicieli kulinariów powinien znaleźć coś dla siebie. Czego możemy się spodziewać podczas wizyty w supermarketach Lidl?

Lidl na swojej stronie internetowej zamieścił szczegółowy spis dotyczący nadchodzących promocji. Warto się śpieszyć. Będą one obowiązywały tylko do 20 marca. W związku z tym na zakupy po niższych kosztach mamy niewiele czasu.

Sieć sklepów Lidl przecenia polskie ziemniaki sałatkowe. Ich cena będzie niższa aż o 40%. Za 1,5 kilograma smakowitych bulw zapłacimy zaledwie 2,99 zł. To dobry moment na zrobienie zapasów, które wykorzystamy w trakcie Wielkanocy. Warto sięgnąć po przepis na sałatkę jarzynową od Magdy Gessler.

(Pixabay / massimilianopersico)

Co jeszcze przygotował dla nas Lidl?

Kupując dwa majonezy Kania o masie 400 ml, drugi z nich zostanie przeceniony o 70%. W takiej sytuacji za opakowanie przyjdzie nam zapłacić tylko 2,39 zł. Majonez ten jest produkowany z jaj od kur z wolnego wybiegu.

Lidl nie zapomniał również o łakociach. Przy zakupie trzech czekolad Mila MMMAX, ich cena będzie pomniejszona o 49%. Wówczas za jedną zapłacimy 5,99 zł. Przecenione zostaną także mandarynki. Opakowanie o masie 1 kg będzie tańsze o 50%. Jego koszt wyniesie 2,99 zł.

Karkówka wieprzowa bez kości w plastrach marki RZEŹNIK również będzie objęta promocją. Za 560 g produktu zapłacimy zaledwie 8,99 zł. Cena zostanie pomniejszona o 25%. Wielbiciele mięs z pewnością będą zainteresowani tą promocją. Lidl stawia także na roślinne zamienniki.

Kupując roślinny gyros à la kurczak firmy DOBRA KALORIA, warto wziąć od razu dwa opakowania. Wtedy ich cena drugiego będzie niższa o 50% i za każde z nich przyjdzie nam zapłacić tylko 5,99 zł. Produkt ten idealnie nadaje się jako dodatek do sosów, sałatek i zapiekanek. Oczywiście Lidl przygotował znacznie więcej promocji, jednak najlepiej udać się do jednego ze sklepów i samodzielnie przekonać się o tej niecodziennej ofercie.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Lidl.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Produkty

GIS wycofuje partię sezamu łuskanego

Czytaj więcej >

Produkty

Turysta zniesmaczony grillowaniem na plaży

Czytaj więcej >
Arbuz arbuzowi nierówny

Produkty

Jak wybrać idealnego arbuza?

Czytaj więcej >
Biedronka będzie otwarta w niedziele?

Produkty

Czy Biedronka będzie otwarta w niedziele niehandlowe?

Czytaj więcej >

Produkty

Czy handel w niedzielę zostanie zaostrzony?

Czytaj więcej >
Napój przyczynił się do zmian skórnych

Produkty

Okropne konsekwencje po zamówieniu uwielbianego napoju

Czytaj więcej >