Lidl ponownie zaskakuje smakoszy
Jakub Kossakowski / materiały własne

Szczegóły najnowszej oferty spożywczej Lidla

Lidl jest jednym z najpopularniejszych supermarketów. Codziennie odwiedza go wielu smakoszy, którzy poszukują najlepszych specjałów po korzystnych cenach. Tym razem Lidl przerósł samego siebie. Trzeba się śpieszyć, ponieważ promocje będą obowiązywały tylko do soboty.

Lidl wielokrotnie zaskakiwał nas wyjątkowymi przecenami, obok których nie sposób przejść obojętnie. Od czwartku do soboty wprowadzone zostaną nowe promocje. Wielbiciele dobrego jedzenia będą zachwyceni.

Lidl rusza z kolejną ofertą promocyjną

Nie bez powodu Lidl cieszy się tak ogromną popularnością. Klienci regularnie odwiedzają supermarket z uwagi na szeroką gamę produktów spożywczych, które sprzedawane są po niezwykle korzystnych cenach. Niedawno wspominaliśmy o wegetariańskiej i wegańskiej ofercie sklepów Lidl.

Lidl nie zwalnia z promocjami i od 18 marca rusza z kolejną porcją smakołyków, które można dostać za ułamek ich standardowej ceny. Każdy z wielbicieli kulinariów powinien znaleźć coś dla siebie. Czego możemy się spodziewać podczas wizyty w supermarketach Lidl?

Lidl na swojej stronie internetowej zamieścił szczegółowy spis dotyczący nadchodzących promocji. Warto się śpieszyć. Będą one obowiązywały tylko do 20 marca. W związku z tym na zakupy po niższych kosztach mamy niewiele czasu.

Błąd podczas przygotowywania gołąbkówBłąd podczas przygotowywania gołąbkówCzytaj dalej

Sieć sklepów Lidl przecenia polskie ziemniaki sałatkowe. Ich cena będzie niższa aż o 40%. Za 1,5 kilograma smakowitych bulw zapłacimy zaledwie 2,99 zł. To dobry moment na zrobienie zapasów, które wykorzystamy w trakcie Wielkanocy. Warto sięgnąć po przepis na sałatkę jarzynową od Magdy Gessler.

Lidl stawia na wyjątkowe promocje

(Pixabay / massimilianopersico)

Co jeszcze przygotował dla nas Lidl?

Kupując dwa majonezy Kania o masie 400 ml, drugi z nich zostanie przeceniony o 70%. W takiej sytuacji za opakowanie przyjdzie nam zapłacić tylko 2,39 zł. Majonez ten jest produkowany z jaj od kur z wolnego wybiegu.

Lidl nie zapomniał również o łakociach. Przy zakupie trzech czekolad Mila MMMAX, ich cena będzie pomniejszona o 49%. Wówczas za jedną zapłacimy 5,99 zł. Przecenione zostaną także mandarynki. Opakowanie o masie 1 kg będzie tańsze o 50%. Jego koszt wyniesie 2,99 zł.

Karkówka wieprzowa bez kości w plastrach marki RZEŹNIK również będzie objęta promocją. Za 560 g produktu zapłacimy zaledwie 8,99 zł. Cena zostanie pomniejszona o 25%. Wielbiciele mięs z pewnością będą zainteresowani tą promocją. Lidl stawia także na roślinne zamienniki.

Kupując roślinny gyros à la kurczak firmy DOBRA KALORIA, warto wziąć od razu dwa opakowania. Wtedy ich cena drugiego będzie niższa o 50% i za każde z nich przyjdzie nam zapłacić tylko 5,99 zł. Produkt ten idealnie nadaje się jako dodatek do sosów, sałatek i zapiekanek. Oczywiście Lidl przygotował znacznie więcej promocji, jednak najlepiej udać się do jednego ze sklepów i samodzielnie przekonać się o tej niecodziennej ofercie.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Lidl.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Następny artykuł