Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Show-biznes od kuchni > Makłowicz wydał pilne oświadczenie. Niebywały finał bulwersującej sprawy
Katarzyna Rachańska
Katarzyna Rachańska 01.06.2023 17:35

Makłowicz wydał pilne oświadczenie. Niebywały finał bulwersującej sprawy

Robert Makłowicz
Facebook/Robert Makłowicz

Robert Makłowicz w swoich mediach społecznościowych zamieścił oświadczenie, które stanowi finał bulwersującej sprawy. Chodzi o bezprawne wykorzystanie głosu Makłowicza przez oszustów w reklamie internetowej napoju energetycznego. Jak kończy się ta sprawa?

Robert Makłowicz padł ofiarą oszustwa internetowego

Pod koniec maja na jednym z portali, który chętnie odwiedzany jest przez dzieci i młodzież, ukazała się reklama napoju energetycznego. Wykorzystano w niej wypowiedzi i głos Roberta Makłowicza. Znany twórca kulinarny i podróżnik rzekomo miał polecać  i reklamować napój energetyczny.

Wkrótce okazało się, że Robert Makłowicz padł ofiarą oszustów internetowych. Ci bezprawni wykorzystali jego głos i wypowiedzi w celu reklamy produktu. Makłowicz wówczas powiedział:

Oświadczam, że nie mam z tym nic wspólnego, że wykorzystano moje zdania i mój głos bez mojej wiedzy. Jest to tym bardziej przykre, że zrobiono to w kontekście produktu, którego nie używam i raczej nie polecałabym go dla dzieci i młodzieży. To ważne

Wrzuć orzechy do gorącej wody. Efekt przejdzie najśmielsze pojęcie

Internauci wsparli Makłowicza

Na wieść o tym, że wizerunek Roberta Makłowicza został bezprawnie wykorzystany, zareagowali internauci. W sieci zawrzało, a ten lubiany twórca kulinarny, pisarz i podróżnik otrzymał wiele wsparcia od internautów. Ci byli oburzeni oszustwem internetowym, którego ofiarą padł Makłowicz.

Pisali o swoim wsparciu i solidarności z Robertem Makłowiczem. W sieci pojawiły się takie komentarze:

Podszywanie się pod Pana, to takie samo zło jak te całe energetyki,

Mniemam, że pańscy prawnicy puszczą ich z torbami…

 Robert Makłowicz zamieścił kolejne oświadczenie, które kończy tę bulwersującą sprawę. Co powiedział w swoich mediach społecznościowych?

Pilne oświadczenie Makłowicza, co z niego wynika?

Robert Makłowicz w zamieszczonym oświadczeniu przekazał, że sprawa znalazła swój szczęśliwy finał. Filmik z wykorzystaniem wizerunku Makłowicza został usunięty z sieci. Firma, która produkuje energetyki, przeznaczy duże pieniądze na rzecz Fundacji, która pomaga psychologicznie dzieciom i młodzieży. Taki finał sprawy wspomoże osoby, które tego najbardziej potrzebują, zyskają na tym najmłodsi.

Internauci entuzjastycznie zareagowali na słowa Roberta Makłowicza. Pisali:

Kocham Pana

Złoty człowiek 

Nasz Boss

Co sądzicie o takim finale sprawy? Pisaliśmy wcześniej o tej bulwersującej sprawie. Informowaliśmy też o rodzinnej firmie Roberta Makłowicza.

Źródło: Instagram/@robertmaklowicz_official