Smakosze.pl
Ewa Wachowicz w dzieciństwie

Instagram / @ewawachowicz

Najpiękniejsza gotująca Polka pokazała zdjęcie z dzieciństwa

1 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Dominika Mika

Udostępnij:

Z okazji Dnia Dziecka gwiazda stacji Polsat, Ewa Wachowicz, udostępniła zdjęcie z dzieciństwa, na którym widać ją w otoczeniu zabawek. Brak charakterystycznych blond pukli sprawia jednak, że ciężko ją poznać. To nie pierwszy raz kiedy nagrodzona tytułem Miss Polonia i III wicemiss świata, prowadząca programu "Ewa gotuje"nawiązuje do swojego dzieciństwa. W wywiadach opowiadała już o dorastaniu na wsi i wychowaniu, dzięki któremu umiała poradzić sobie w dorosłym życiu.

Ewa Wachowicz jest jedną z największych gwiazd telewizji Polsat. Zasłynęła przede wszystkim dzięki swojemu programowi "Ewa gotuje" oraz pełnienia funkcji jurorki w show kulinarnym „Top Chef”, który doczekał się siedmiu sezonów.

Niedawno Polsat potwierdził, że Ewa Wachowicz pojawi się jako jurorka w kolejnym programie kulinarnym stacji – "Family Food Fight. Pojedynek na smaki". Wezmą nim udział 3- osobowe rodziny, które walczyć będą o 100 000 złotych oraz tytuł najlepiej gotującej rodziny w całej Polsce.

Za co Polacy pokochali Ewę Wachowicz?

Gwiazda cieszy się ogromną sympatią wśród Polaków, którym dała się poznać jako wspaniała kucharka i znawczyni tajników gotowania. Jej książki kulinarne sprzedają się jak świeże bułeczki, a restauracja w Krakowie może pochwalić się sporym zainteresowaniem wśród miejscowych i turystów. 

Sami niejednokrotnie przedstawialiśmy na naszej stronie przepisy, które wyszły spod ręki Ewy Wachowicz. Do jednym z najciekawszych należą na pewno chrupiące placki z kiszonej kapusty.

Co wiemy o dzieciństwie Ewy Wachowicz? 

Choć Ewa Wachowicz cieszy się ogromną popularnością w Polsce, niewiele wiemy o jej życiu prywatnym. Wiadomo, że swój talent kulinarny odziedziczyła po mamie, która również zaraziła ją miłością do gór. Drugą pasją gwiazdy Polsatu jest bowiem wspinaczka górska.

Gospodyni programu "Ewa gotuje" wychowała się na wsi. Odkąd pamięta, nie bała się pracy fizycznej, ale w jednym z wywiadów przyznała, że w dzieciństwie bardzo nie lubiła sadzić ziemniaków. Dlaczego? Przez ból towarzyszący jej przy schylaniu się i trudny do zniesienia zapach. 

Na najnowszym zdjęciu opublikowanym z okazji Dnia Dziecka Ewa Wachowicz pozuje w przedszkolu, gdyż w tle widać charakterystyczne przedszkolne półki oznakowane znaczkami przypisanymi do konkretnego dziecka.

Gwiazda Polsatu przyznała, że wtedy jej największym marzeniem było właśnie posiadanie takiej lalki na własność. Przy okazji tego szczególnego dnia złożyła również swoim fanom serdeczne życzenia.

– Jak ja marzyłam, żeby mieć własną lalkę! I dobrze mieć marzenia i pielęgnować dziecko w sobie! Czego wszystkim życzę - można przeczytać pod zdjęciem Ewy Wachowicz

Dziś gwiazda sama może poszczycić się tym, że spełniła większość swoich marzeń, a zakup lalki zdecydowanie nie spędza jej już snu z powiek. Z okazji Dnia Dziecka życzymy, aby i Wasze się spełniły!

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Instagram @ewawachowicz

Podobne artykuły

Polsat ma nowy program

Kulinarny Showbiznes

Nowy program kulinarny, Polsat potwierdził informację

Czytaj więcej >
Ania Starmach w dzieciństwie

Kulinarny Showbiznes

Ania Starmach - nieznane zdjęcie z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Ewa Wachowicz w młodości

Kulinarny Showbiznes

Ewa Wachowicz - nieznane zdjęcia z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Magda Gessler i jej wyznanie dotyczące rosołu

Kulinarny Showbiznes

Zaskakujące wyznanie Magdy Gessler na temat rosołu

Czytaj więcej >
Gwiazda TVN na zdjęciu sprzed lat

Kulinarny Showbiznes

Królowa polskiej gastronomii pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Kulinarny Showbiznes

Czy "Kuchenne Rewolucje" będą miały kolejne sezony?

Czytaj więcej >