Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Show-biznes od kuchni > Najpiękniejsza gotująca Polka pokazała zdjęcie z dzieciństwa
Dominika Mika
Dominika Mika 01.06.2021 02:00

Najpiękniejsza gotująca Polka pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Ewa Wachowicz w dzieciństwie
Instagram / @ewawachowicz

Ewa Wachowicz jest jedną z największych gwiazd telewizji Polsat. Zasłynęła przede wszystkim dzięki swojemu programowi "Ewa gotuje" oraz pełnienia funkcji jurorki w show kulinarnym „Top Chef”, który doczekał się siedmiu sezonów.

Niedawno Polsat potwierdził, że Ewa Wachowicz pojawi się jako jurorka w kolejnym programie kulinarnym stacji – "Family Food Fight. Pojedynek na smaki". Wezmą nim udział 3- osobowe rodziny, które walczyć będą o 100 000 złotych oraz tytuł najlepiej gotującej rodziny w całej Polsce.

Za co Polacy pokochali Ewę Wachowicz?

Gwiazda cieszy się ogromną sympatią wśród Polaków, którym dała się poznać jako wspaniała kucharka i znawczyni tajników gotowania. Jej książki kulinarne sprzedają się jak świeże bułeczki, a restauracja w Krakowie może pochwalić się sporym zainteresowaniem wśród miejscowych i turystów. 

Sami niejednokrotnie przedstawialiśmy na naszej stronie przepisy, które wyszły spod ręki Ewy Wachowicz. Do jednym z najciekawszych należą na pewno chrupiące placki z kiszonej kapusty.

Co wiemy o dzieciństwie Ewy Wachowicz? 

Choć Ewa Wachowicz cieszy się ogromną popularnością w Polsce, niewiele wiemy o jej życiu prywatnym. Wiadomo, że swój talent kulinarny odziedziczyła po mamie, która również zaraziła ją miłością do gór. Drugą pasją gwiazdy Polsatu jest bowiem wspinaczka górska.

Gospodyni programu "Ewa gotuje" wychowała się na wsi. Odkąd pamięta, nie bała się pracy fizycznej, ale w jednym z wywiadów przyznała, że w dzieciństwie bardzo nie lubiła sadzić ziemniaków. Dlaczego? Przez ból towarzyszący jej przy schylaniu się i trudny do zniesienia zapach. 

Ewa Wachowicz pokazała jak pozuje w przedszkolu, gdyż w tle widać charakterystyczne przedszkolne półki oznakowane znaczkami przypisanymi do konkretnego dziecka.

Gwiazda Polsatu przyznała, że wtedy jej największym marzeniem było właśnie posiadanie takiej lalki na własność. Przy okazji tego szczególnego dnia złożyła również swoim fanom serdeczne życzenia.

– Jak ja marzyłam, żeby mieć własną lalkę! I dobrze mieć marzenia i pielęgnować dziecko w sobie! Czego wszystkim życzę - można przeczytać pod zdjęciem Ewy Wachowicz

Dziś gwiazda sama może poszczycić się tym, że spełniła większość swoich marzeń, a zakup lalki zdecydowanie nie spędza jej już snu z powiek.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Instagram @ewawachowicz