Smakosze.pl
Projekt bez tytułu (3)

canva.com/Lolostock

Niezwykła sytuacja w restauracji

13 Lipca 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

Kobieta karmiła swoje dziecko w restauracji piersią, co nie spodobało się jednemu z klientów. Mężczyzna podszedł do niej i poprosił o zakrycie się, tłumacząc, że czuje się w takiej sytuacji nieswojo. Matka podeszła do sprawy humorystycznie i zakryła swoją głowę szalikiem, co skutecznie uciszyło mężczyznę i wywołało śmiech u innych gości lokalu.

Do niedawna karmienie piersią w miejscach publicznych, takich jak restauracje czy parki, było zdarzeniem nie do pomyślenia. Czasy się jednak zmieniły i teraz mało kto reaguje na taki widok jakimikolwiek emocjami.

Mimo wszystko zdarzają się osoby, które nie są w stanie zaakceptować karmienia piersią w takich sytuacjach. Dlatego historia Melanie, która opisana została na Facebooku, zdobyła ogromną popularność.

Dalsza część artykułu znajduje się poniżej filmu:

Niecodzienne zdarzenie w restauracji

W meksykańskim kurorcie o nazwie Cabo San Lucas kobieta o imieniu Melanie karmiła piersią swoje kilkumiesięczne dziecko, które nagle zgłodniało. Nie spodziewała się jednak, że komuś może to przeszkadzać.

Jeden z gości kurortowej restauracji zauważył Melanie podczas karmienia i niewiele myśląc, szybko do niej podszedł. Mężczyzna powiedział kobiecie, że czuje się przez nią nieswojo i poprosił ją o zakrycie się. Odpowiedź matki szybko go jednak uciszyła.

Obieranie jajek bez wysiłku

Prosty i błyskawiczny sposób na obieranie jajek na twardo

CZYTAJ DALEJ

Zakryła się szalikiem

Melanie faktycznie użyła szalika do zakrycia się, lecz nie położyła go na swoim dziecku i piersi - zamiast tego przykryła nim swoją głowę oraz twarz. Jej zachowanie skutecznie uciszyło narzekającego mężczyznę.

Potrzebujesz pomysłu na szybki obiad? Zajrzyj do innych naszych tekstów, w których zdradzamy tajniki wielu receptur. W tym artykule opisujemy najlepszy sposób na soczyste kotlety mielone bez dodatku bułki tartej. Ten tekst poświęcony został pieczonym ziemniakom po szwedzku, które pasują do letniego posiłku.

Co więcej, wielu gości kurortu pochwaliło matkę i zachichotało na widok szalika przykrywającego jej głowę. Rozwiązanie karmiącej mamy sprawiło, że sytuacja obyła się bez awantury i negatywnych emocji.

Karmienie piersią w miejscu publicznym

Obecnie coraz bardziej popularny jest model karmienia dzieci na żądanie, co stwarza często spore problemy matkom. Te muszą zmagać się z ostracyzmem ludzi, którzy dalej nie tolerują obnażania piersi, aby nakarmić dziecko.

Mimo wszystko wiele mam stara się zmienić podejście społeczeństwa i sprawić, żeby takie karmienie nie było niczym dziwnym. Wszak, gdy dziecko jest głodne, ciężko odmówić mu pokarmu, nawet w miejscu publicznym, a znalezienie ustronnego miejsca nie zawsze jest możliwe.

Projekt bez tytułu (4)

Źródło: Rawpixel Ltd, Getty Images Pro

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: popularne.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Restauracje

Staruszek zapłacił krocie za obiad z rodziną

Czytaj więcej >

Restauracje

Nieprzyjemny incydent w McDonald's

Czytaj więcej >

Restauracje

Niesamowity pomysł restauracji na Kaszubach

Czytaj więcej >
Pizza nad morzem kosztuje krocie

Restauracje

Horrendalne ceny za pizzę nad morzem

Czytaj więcej >

Restauracje

Już za moment Polacy pożegnają kłopotliwe obostrzenie

Czytaj więcej >
Gofry warte małą fortunę

Restauracje

Najdroższy gofr nad Bałtykiem

Czytaj więcej >