Smakosze.pl
Projekt bez tytułu (3)

canva.com/Lolostock

Niezwykła sytuacja w restauracji

13 Lipca 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

Kobieta karmiła swoje dziecko w restauracji piersią, co nie spodobało się jednemu z klientów. Mężczyzna podszedł do niej i poprosił o zakrycie się, tłumacząc, że czuje się w takiej sytuacji nieswojo. Matka podeszła do sprawy humorystycznie i zakryła swoją głowę szalikiem, co skutecznie uciszyło mężczyznę i wywołało śmiech u innych gości lokalu.

Do niedawna karmienie piersią w miejscach publicznych, takich jak restauracje czy parki, było zdarzeniem nie do pomyślenia. Czasy się jednak zmieniły i teraz mało kto reaguje na taki widok jakimikolwiek emocjami.

Mimo wszystko zdarzają się osoby, które nie są w stanie zaakceptować karmienia piersią w takich sytuacjach. Dlatego historia Melanie, która opisana została na Facebooku, zdobyła ogromną popularność.

Dalsza część artykułu znajduje się poniżej filmu:

Niecodzienne zdarzenie w restauracji

W meksykańskim kurorcie o nazwie Cabo San Lucas kobieta o imieniu Melanie karmiła piersią swoje kilkumiesięczne dziecko, które nagle zgłodniało. Nie spodziewała się jednak, że komuś może to przeszkadzać.

Jeden z gości kurortowej restauracji zauważył Melanie podczas karmienia i niewiele myśląc, szybko do niej podszedł. Mężczyzna powiedział kobiecie, że czuje się przez nią nieswojo i poprosił ją o zakrycie się. Odpowiedź matki szybko go jednak uciszyła.

Obieranie jajek bez wysiłku

Prosty i błyskawiczny sposób na obieranie jajek na twardo

CZYTAJ DALEJ

Zakryła się szalikiem

Melanie faktycznie użyła szalika do zakrycia się, lecz nie położyła go na swoim dziecku i piersi - zamiast tego przykryła nim swoją głowę oraz twarz. Jej zachowanie skutecznie uciszyło narzekającego mężczyznę.

Potrzebujesz pomysłu na szybki obiad? Zajrzyj do innych naszych tekstów, w których zdradzamy tajniki wielu receptur. W tym artykule opisujemy najlepszy sposób na soczyste kotlety mielone bez dodatku bułki tartej. Ten tekst poświęcony został pieczonym ziemniakom po szwedzku, które pasują do letniego posiłku.

Co więcej, wielu gości kurortu pochwaliło matkę i zachichotało na widok szalika przykrywającego jej głowę. Rozwiązanie karmiącej mamy sprawiło, że sytuacja obyła się bez awantury i negatywnych emocji.

Karmienie piersią w miejscu publicznym

Obecnie coraz bardziej popularny jest model karmienia dzieci na żądanie, co stwarza często spore problemy matkom. Te muszą zmagać się z ostracyzmem ludzi, którzy dalej nie tolerują obnażania piersi, aby nakarmić dziecko.

Mimo wszystko wiele mam stara się zmienić podejście społeczeństwa i sprawić, żeby takie karmienie nie było niczym dziwnym. Wszak, gdy dziecko jest głodne, ciężko odmówić mu pokarmu, nawet w miejscu publicznym, a znalezienie ustronnego miejsca nie zawsze jest możliwe.

Projekt bez tytułu (4)

Źródło: Rawpixel Ltd, Getty Images Pro

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: popularne.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Adam MoskalAutor

Redaktor serwisu Smakosze. Profesjonalnie kulinariami zajmuję się ponad półtora roku, lecz gotowaniem i pisaniem o jedzeniu interesuję się już od dzieciństwa. W swoich tekstach staram się zawrzeć najważniejsze informacje, które pozwalają ugotować przepyszne potrawy nawet laikom. To w kuchni zdobywam największe doświadczenie, tworząc dania z całego świata — od indyjskiego butter chicken, po polską pieczoną kaczkę z jabłkami. Wolny czas poświęcam na pływanie kajakiem po polskich jeziorach oraz odwiedzanie kolejnych ciekawych restauracji. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail redakcja@smakosze.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

Ile zarabiają w gastronomii?

Restauracje

Ile można zarobić w gastronomii?

Czytaj więcej >

Restauracje

Zapadła decyzja ws. restauracji, która otworzyła się w trakcie lockdownu

Czytaj więcej >
Restauracje nie chcą ich sprzedawać

Restauracje

Kelnerzy nie chcą ich sprzedawać. Absurd w polskich restauracjach

Czytaj więcej >
Polacy w restauracji

Restauracje

Największe grzechy Polaków w restauracjach

Czytaj więcej >
Okropne zachowanie kelnera

Restauracje

Okrutne zachowania kelnera w restauracji

Czytaj więcej >
Nastolatek nie spodziewał się ataku

Restauracje

Nagły atak ptaka na jedzącego nastolatka

Czytaj więcej >