Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Produkty > Pilny komunikat Biedronki tuż przed 1 listopada. Klienci będą zachwyceni

Pilny komunikat Biedronki tuż przed 1 listopada. Klienci będą zachwyceni

Biedronka wydłuża godziny otwarcia
Źródło własne

Najbliższy tydzień w biedronce będzie obfitował w zmiany. 1 listopada wszystkie sklepy będą zamknięte. Z tego powodu sieć dyskontów wydała ważny komunikat dla klientów. Zapoznaliśmy się ze szczegółami.

Nietypowy tydzień w Biedronce

W każdym tygodniu portugalska sieć dyskontów proponuje swoim klientom atrakcyjne promocje. Zwykle obowiązują one od poniedziałku do środy lub od czwartku do środy.

Początek listopada będzie jednak wyjątkiem. W środę 1 listopada sklepy bowiem nie zostaną otwarte ze względu na przypadającą w tym dniu uroczystość Wszystkich Świętych. Biedronka znalazła jednak sposób, by czas promocji nie był za bardzo skrócony.

Dluższe zakupy w Biedronce.jpg
canva/mediaphotos
Biorę jajko i jabłka, a po chwili mam pyszne śniadanie. W moim domu zajadają się nim wszyscy bez wyjątku

Biedronka wydłuży godziny otwarcia

Rozwiązaniem „problemu” dnia wolnego jest wydłużenie godzin otwarcia sklepów sieci z owadem w logo. Ze strony biedronka.pl dowiadujemy się, że w poniedziałek i wtorek, a więc 30 i 31.10, dyskonty dostępne będą w innych niż standardowe, godzinach.

Ma to oczywiście zachęcić klientów do wizyty i ułatwić im komfortowe zrobienie zakupów przed dniem wolnym. Warto więc zawczasu sprawdzić szczegółowy plan pracy dla punktu w naszej okolicy i wybrać się po najpotrzebniejsze produkty. Które to będą tym razem?

ZOBACZ: Z tą zupą jesienią nie mam nawet kataru. Sekret tkwi w kilku dodatkach

Biedronka wciąż kusi promocjami

Przed środową przerwą można uzupełnić zapas wielu podstawowych produktów. W dobrej cenie będzie np. mleko Wypasione, za które przy zakupie 6 kartonów i wyświetleniu oferty w aplikacji kupimy za jedyne 2,25 zł/l.

Z aplikacją Biedronka kupimy też tanią paprykę (4,49 zł/kg), kawę mieloną Tchibo (13,99 zł/500 g) czy masło osełka marki Mlekovita (12,99 zł/500 g). Nadchodzące dni to też okazja do uzupełnienia zapasu mrożonek. Linia Mroźna Kraina będzie objęta ofertą „drugi tańszy produkt 50% taniej”.

W Biedronce każdy kupi coś dla siebie

Ten tydzień jest też gratką dla osób na dietach roślinnych. W gazetce znajdziemy doskonałą promocję na tofu naturalne i wędzone marki Go Vege. Podstawowy produkt w kuchni wegańskiej będzie kosztował tylko 2,66 zł/szt. przy zakupie 3 opakowań.

Na naszej stronie znajdziecie przepisy, w których wykorzystacie zakupione w Biedronce wyroby. Z tofu zrobicie pyszne pierogi ruskie bez laktozy. Kawę natomiast możecie wykorzystać do przygotowania dawnego klasyku, czyli naparu z koglem-moglem.

Składniki na pierogi w Biedronce.jpg
canva/nataliiazhekova

Źródło: biedronka.pl