Smakosze.pl
strawberries-1350482 1920

canva

Pracownica sklepu zwolniona za zjedzenie truskawek. Jaka jest reakcja sieci?

7 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Monika Dec

Udostępnij:

Pracownica sklepu Dino z 11 - letnim stażem została zwolniona z pracy. Powód poruszył opinię publiczną. Okazało się, że kobieta zjadła truskawki, które były przeznaczone na do wyrzucenia. Sprawą żyła niemal cała Polska. Do tej pory nie ma stanowiska sieci sklepów Dino w tej sprawie.

Sieć sklepów Dino zwolniła pracownicę, która zjadła truskawki przeznaczone do wyrzucenia. Sprawa zbulwersowała całą Polskę

Sieć do tej pory nie ustosunkowała się do licznych medialnych doniesień. Eksperci uważają jednak, że jeśli media dalej będą się interesować temat, to będzie musiała podjąć decyzję i przedstawić swoje stanowisko.

Zwolniona z pracy za zjedzenie niesprzedanych truskawek

O bulwersującej sprawie poinformowała na swoim profilu na Facebooku - córka zwolnionej pracownicy Sylwia Wawrzyniak.

Kobieta wyznała, że jej mama została zwolniona z pracy w sieci po 11 latach pracy. Wawrzyniak zdradziła, że powodem rozwiązania umowy był fakt, że jej matka ,zamiast wyrzucić opakowanie niesprzedawalnych, podwiędniętych truskawek, poczęstowała nimi inne pracownice sklepu.

Projekt bez tytułu - 2021-06-07T144721.496

Jakie są efekty jedzenia dwóch bananów dziennie?

CZYTAJ DALEJ

Na miejscu od pojawił się kontroler jakości, który stwierdził, że truskawki zostały spożyte niezgodnie z obowiązującymi procedurami, nie było potwierdzenia zakupu.

strawberries-1350482 1920

Kobiecie sprawdzono wszystkie prywatne szafki oraz torebkę. Po urlopie pracownica dostała propozycję rozwiązania umowy w trybie natychmiastowym za porozumieniem stron. Poza nią została zwolniona jej koleżanka ze zmiany.

Brak reakcji sieci

Sprawę opisywały media w całej Polsce. Jaka jest reakcja sieci na medialnie doniesienia? Jak na razie nie doczekaliśmy się żadnego komentarza.

Portal Wirtualne Media cytuje Sebastiana Drobczyńskiego, eksperta ds.marketingu politycznego. Uważa on, że brak reakcji jest jedną z możliwych strategii funkcjonowania w czasie kryzysu. Ekspert twierdzi też, że jeśli sprawa wciąż będzie budzić zainteresowanie, sieć sklepów Dino będzie musiała przedstawić swoje stanowisko.

Polecamy również nasze pozostałe artykuły. Na naszej stronie znajdziecie m.in. ważne informacje dla grzybiarzy oraz zaskakujące kulisy polskich wesel, oczywiście od strony kulinarnej.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

źródło: wirtualne media

Zapraszamy na nasz Instagram

Monika DecAutor

Wydawczyni portalu Smakosze.pl. Codziennie zbiera dla Was najlepsze przepisy i kulinarne ciekawostki. Absolwentka Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW. W wolnych chwilach gotuje, podróżuje i czyta książki.Chcesz się ze mną skontak

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

ogórki kiszone

Produkty

Co oznacza biały nalot na ogórkach kiszonych?

Czytaj więcej >
bluszczyk kurdybanek

Produkty

Niezwykłe zalety bluszczyku kurdybanka

Czytaj więcej >

Produkty

Lidl promuje niemarnowanie żywności

Czytaj więcej >
miód

Produkty

Czy można jeść skrystalizowany miód?

Czytaj więcej >

Produkty

Zaskakujący filmik z rybą w piekarniku podbija Internet

Czytaj więcej >

Produkty

Dlaczego warto jeść makrelę?

Czytaj więcej >