Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Porady > Uczestniczka „Ślubu od pierwszego wejrzenia" schudła 17 kg. Obyło się bez drastycznej diety
Katarzyna Rachańska
Katarzyna Rachańska 25.05.2023 18:12

Uczestniczka „Ślubu od pierwszego wejrzenia" schudła 17 kg. Obyło się bez drastycznej diety

Oliwia Ciesiółka schudła
TikTok/@modrafrelka,Instagram/@modrafrelka

Oliwia Ciesiółka to uczestniczka czwartej edycji programu “Ślub od pierwszego wejrzenia”. Kobieta zrzuciła kilkanaście kilogramów i przeszła niesamowitą metamorfozę. Jednak nie była jej potrzebna drastyczna dieta. W jaki sposób schudła jedna z najbardziej lubianych uczestniczek tego popularnego reality-show?

Oliwia w miłosnym reality-show

Oliwia Ciesiółka postanowiła znaleźć miłość w programie “Ślub od pierwszego wejrzenia”. Jej telewizyjnym mężem został Łukasz Kuchta. Początkowo wydawało się, że para jest idealnie dobrana. Oliwia i Łukasz wspólnie doczekali się też syna. Jednak czar prysł w 2020 roku. Wówczas to para rozstała się.

Oliwia Ciesiółka tak pisała w swoich mediach społecznościowych o próbie ratowania małżeństwa:

Oboje od początku toczyliśmy walkę o nasz związek. Włożyliśmy ogrom pracy, by pozostać w małżeństwie. Pomimo naszych starań i zasięgnięciu specjalistycznej pomocy, nie udało nam się i rozstaliśmy się

Chciała zapłacić kartą w Biedronce. Niebywałe, jak ją potraktowano

Jak schudła Oliwia Ciesiółka?

Lubiana uczestniczka miłosnego reality-show na pewien czas zniknęła z mediów społecznościowych. Gdy się pojawiła, wielu jej obserwatorów przecierało oczy ze zdumienia. Oliwia przeszła metamorfozę i schudła aż 17 kg. Kobieta zaznaczyła, że zaczęła inaczej patrzeć na swoją sylwetkę. Przestała się obsesyjnie ważyć i postawiła na zdrowe odżywianie.

W jaki sposób schudła? O swojej metodzie na zgubienie kilogramów, tak mówiła w mediach społecznościowych:

Zaczęłam sobie wprowadzać jakieś drobne zmiany do swojego żywienia. Więcej warzyw, więcej wody w ciągu dnia, dzięki temu mój apetyt się zmniejszył

Oliwia poleca suplementację

Oliwia Ciesiółka zdradziła, że nie schudłaby 17 kilogramów, gdyby nie suplementacja, którą stosowała. Podkreśla, że czasem dieta to zbyt mało, treningi też nie wystarczają i potrzebne jest wprowadzenie odpowiednich suplementów. Według Oliwii istotne też jest wysypianie się i regeneracja.

Według Oliwii, żeby skutecznie schudnąć, należy na stałe wprowadzić zmiany w swoim odżywianiu. Nie stosować diety tylko przed ważnymi wyjściami i uroczystościami. Należy zmienić sposób odżywiania i postawić na aktywność fizyczną. Oliwia często je makaron z cukinii, łososia z jarmużem, ale nie domawia sobie też omleta z czekoladą.

Ostatnio pisaliśmy o diecie Roberta Lewandowskiego. Ujawniliśmy też, w jaki sposób schudła Małgorzata Rozenek-Majdan.

Oliwia Ciesiółka

Źródło: dziennikzachodn, teleshow.wp