Smakosze.pl
Lidl

Marek BAZAK/East News

Wyjątkowa oferta Lidla tuż przed długim weekendem

2 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Adam Moskal

Udostępnij:

Sieć sklepów Lidl zdecydowała się, podobnie jak Biedronka, wprowadzić promocję na piwa. Trzeba się jednak pospieszyć, gdyż promocja obowiązuje jedynie dzisiaj, czyli 2 czerwca. Dzięki niej, klienci sieci będą mogli odebrać 4 butelki piwa całkowicie za darmo.

Lidl doskonale zdaje sobie sprawę z chęci Polaków do odpoczynku w trakcie, zbliżającego się wielkimi krokami długiego weekendu. Z tej okazji niemiecka sieć postanowiła rozpieścić swoich klientów i wprowadzić promocję, która zachwyci wielu z nas. 

Aby skorzystać z oferty, trzeba jednak spełnić pewien warunek. W akcji Lidla będą mogli wziąć udział wszyscy pełnoletni użytkownicy aplikacji Lidl Plus, dlatego konieczna jest jej uprzednia instalacja na smartfonie. Trzeba także aktywować w niej kupon. 

Lidl rozdaje piwa

Tylko dzisiaj udostępniona została promocja na piwa "4 + 4 najtańsze piwa gratis". Oznacza to, że kupując 4 butelki piwa, marek takich jak Tyskie, Somersby, Paulaner czy Perlenbacher, kolejne 4 najtańsze będzie można wziąć całkowicie za darmo. 

Doskonałą informację jest również fakt, że promocja obowiązuje także na piwa bezalkoholowe oraz niskoprocentowe. Pamiętać należy, że piwo jest napojem alkoholowym i aby skorzystać z okazji, trzeba być pełnoletnim. Dokładna lista piw objętych promocją, dostępna będzie w aplikacji w dniu obowiązywania kuponu. 

Rabaty w Lidlu

Nie każdy jest rozsmakowany w piwach i alkoholu, dlatego w Lidlu można nabyć również soki owocowe. Co więcej, właśnie teraz jest oferta na tańsze soki marki Solevita. Wszystkie soki tej marki w butelkach o pojemności 1 litra, przy zakupie dwóch butelek, druga jest tańsza o 80%. 

Nasz portal wypełniony jest informacjami, które mogą przypaść ci do gustu. Z tego artykułu dowiesz się, jak przygotować kotlety schabowe zupełnie inaczej niż tradycyjnie. W tym tekście zdradzamy ile pieniędzy, musiał zapłacić gość nadmorskiej restauracji za schab z ziemniakami i surówką.

Podobna oferta jest dostępna na orzechy nerkowca, smażone i solone marki Alesto w opakowaniach o wadze 150 gramów. Kupując dwie sztuki, drugi produkt kosztuje 30% taniej, co zmniejsza jego cenę do 7,79 złotych za opakowanie.

Źródło: Marek BAZAK/East News

Coś na grilla

W trakcie długiego weekendu wielu z nas będzie rozpalać grille i smażyć pyszne jedzenie na ruszcie. Jeśli nie masz jeszcze zakupionego prowiantu, udaj się do Lidla i kup kiełbasę śląską marki Pikok w opakowaniu o wadze 1 kg za jedyne 8,95 zł. 

Dla fanów karkówki również przewidziana została obniżka cen. Karkówka wieprzowa w marynacie marki Grill&Fun przeceniona została o 52% i kosztuje obecnie 10,90 zł za 1 kilogramowe opakowanie.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: lidl.pl; businessinsider.com.pl

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Warzywa w końcu staniały

Produkty

Ceny warzyw na bazarach spadają

Czytaj więcej >
banan

Produkty

Czy można jeść banany z czerwonymi liniami w środku?

Czytaj więcej >

Produkty

Ceny lodów nie przestają szybować

Czytaj więcej >
Oszustwo na cebulę

Produkty

Nieudane oszustwo "na cebulę"

Czytaj więcej >

Produkty

Ogromne zmiany we wszystkich produktach. Unia Europejska już zdecydowała

Czytaj więcej >

Produkty

Niskie ceny sprzętów i akcesoriów kuchennych w Biedronce

Czytaj więcej >