Wyszukaj w serwisie
przepisy porady dieta Show-biznes od kuchni produkty kuchnia smakoszy quizy
Smakosze.pl > Show-biznes od kuchni > Żadne drogie diety i produkty z kosmosu. Chylińska schudła w zupełnie inny sposób
Katarzyna Rachańska
Katarzyna Rachańska 06.07.2023 10:47

Żadne drogie diety i produkty z kosmosu. Chylińska schudła w zupełnie inny sposób

metamorfoza Chylińskiej
Facbook/Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska na polskiej scenie muzycznej obecna jest od 25 lat. W tym czasie eksperymentowała ze swoim wizerunkiem. Jakiś czas temu schudła 20 kg. Zrobiła to bez stosowania drastycznej diety. W jaki sposób schudła Agnieszka Chylińska?

Agnieszka Chylińska wybiera spokojną gimnastykę

Agnieszka Chylińska ma 175 cm wzrostu i waży 50 kg. Jej szczupła sylwetka nie jest efektem drastycznej diety, głodówek, czy morderczych ćwiczeń na siłowni. Artystka pozwala sobie na schabowego z ziemniakami i podjada między posiłkami. Jako mama trojga pociech ma, co robić.

Agnieszce Chylińskiej ruchu nie brakuje. Dzieci jej go dostarczają. Jednak oprócz rodzicielskich obowiązków, Agnieszka Chylińska stawia też na gimnastykę. Podczas pierwszej ciąży chodziła na stretching. Chciała wzmocnić mięśnie i poprawić kondycję. 

Faszeruję cukinię i wstawiam do piekarnika. Za tym obiadem na 2 dni przepada cała moja rodzina

Szokująca metamorfoza Agnieszki Chylińskiej

W 2016 roku Agnieszka Chylińska bardzo schudła. Jej fani martwili się wyglądem piosenkarki. Jednak Agnieszka Chylińska uspokajała i mówiła na antenie TVN Style:

Ja się sama odchudzam. Mam ogromną samodyscyplinę i wymyśliłam sobie, że będę tak wyglądała. Ja generalnie jestem taka, że muszę sobie wyżyłować coś na maksa, wtedy czuję, że żyje

Artystka dalej tłumaczyła:

Osiągasz coś, trzymasz to za mordę i mówisz sobie- zobacz, jaka jestem mocarna, zobacz, jak ja mogę

Podjadanie i stretching, czyli dieta Agnieszki Chylińskiej

Agnieszka Chylińska przyznała, że nie ma czasu na liczenie kalorii, ani komponowanie specjalnej diety. Bardzo lubi jeść i robi to o nieregularnych porach. Żeby schudnąć- wybrała stretching, czyli ćwiczenia rozciągające, które wzmacniają kręgosłup, zapewniają prawidłowe funkcjonowanie stawów i wiązadeł. 

Piosenkarka ćwiczyła stretching w ciąży, ale też trenowała w domu. Tym ćwiczeniom poświęcała 45 minut dziennie. Wykonywała je bardzo dokładnie i powoli. Oprócz tego dużo gotowała dla bliskich i próbowała nowych rozwiązań kulinarnych. Troje dzieci zapewniło Agnieszce Chylińskiej naprawdę dużą dawkę ruchu. Pisaliśmy też o tym, jak schudła Elżbieta Romanowska.  Informowaliśmy, co je Małgorzata Rozenek-Majdan. 

Chylińska schudła
Facebook/Agnieszka Chylińska

Źródło: pysznosci.pl