Smakosze.pl
Kuchenne rewolucje ponownie zaskakują

Facebook / @KuchenneRewolucjeTVN

Zaskakujące sceny w Kuchennych Rewolucjach

30 Marca 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Nie da się ukryć, że Kuchenne Rewolucje są jednym z najpopularniejszych programów kulinarnych. Magda Gessler wiele razy pomogła lokalom gastronomicznym, które znalazły się w opałach. Jednak nie zawsze kończy się to sukcesem.

Kuchenne Rewolucje przyciągają przed szklane ekrany wielu widzów, którzy z miłą chęcią przyglądają się temu, jak Magda Gessler wprowadza nowa porządki w restauracjach. W ostatnim odcinku nie wszystko poszło tak, jak należy.

Kuchenne Rewolucje zakończyły się klapą?

Bez wątpienia Kuchenne Rewolucje należą do grona programów, które cieszą się sporym zainteresowaniem smakoszy. Aktualnie emitowany jest już 22 sezon poczynań Magdy Gessler. Już wcześniej wspominaliśmy o tym, że zmieniono trochę formę jego prezentowania widzom

W szóstym odcinku serii Magda Gessler odwiedziła restaurację Na okrągło. Lokal zmagał się z nie lada problemami. Prowadziła go trójka przyjaciół. Niestety, tylko jeden z nich miał wcześniej styczność z kulinarnym biznesem.

Zainteresowaniem lokalem Na okrągło było mizerne. Doprowadziło to nawarstwiania się długów. Kuchenne Rewolucje wydawały się jedyną deską ratunku. Magda Gessler odwiedziła restaurację i zamówiła kilka dań. Słynna restauratorka nie spodziewała się, że może być aż tak źle.

Ku zaskoczeniu Magdy Gessler, wszystkie dania były doprawione cukrem. Kuchnię restauracji Na okrągło można było określić jako słodką i tłustą. Gwiazda Kuchennych Rewolucji przyznała, że jest to kulinarny dziwoląg.

(Instagram / @magdagessler_official)

Okazało się, że nawet Magda Gessler nie jest w stanie pomóc

Konieczne były ogromne zmiany. Restauracja Na okrągło została przechrzczona na Caponata Siciliana. Lokal skupił się na kuchni włoskiej. Zaczęto serwować w nim polędwicę marynowaną w pesto, caponatę oraz pizzę parmigianę.

Magda Gessler dzieliła się cennymi wskazówkami. Finałowa kolacja zakończyła się sukcesem i goście byli zachwyceni serwowanymi daniami. Niestety ponowne odwiedziny restauratorki potwierdziły, że rewolucja okazała się nieudana.

Restauratorka wróciła do Caponata Siciliana po 7 tygodniach. Dowiedziała się, że utarg z niedzieli wynosił zaledwie 32 złote. Magda Gessler stwierdziła, że w lokalu jest pełno negatywnych emocji. Natomiast miny właścicieli określiła jako pogrzebowe.

Oczywiście porażka miała swoje powody. Szybko wyszło na jaw, że w restauracji zaczęto ograniczać wydatki. Dania, które Magda Gessler otrzymała podczas ponownej wizyty, przygotowano kilka dni wcześniej. Z pewnością restauratorka nie spodziewała się takiego rezultatu Kuchennych Rewolucji. Nie od dziś wiadomo, że Magda Gessler stawia na jakość. Można jej doświadczyć w delikatesach firmowanych jej nazwiskiem.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Player.pl; Plejada; Radio ZET; Telemagazyn

Zapraszamy na nasz Instagram

Jakub KossakowskiAutor

Wydawca serwisu Smakosze. Już od najmłodszych lat fascynowały mnie szeroko pojęte kulinaria. Istnieje wiele możliwości różnorodnych połączeń smakowych, tym samym podczas kuchennych poczynań nie ma miejsca na nudę. Chętnie opracowuję swoje własne przepisy na smakołyki. W kuchni lubię eksperymentować, jednak wychodzę również z założenia, że warto kierować się sprawdzonymi sposobami, które niejednokrotnie wprawiały nasze kubki smakowe w stan ekstazy. Prywatnie preferuję proste oraz bezmięsne potrawy i jestem otwarty na rozmaite nowości. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail redakcja@smakosze.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@smakosze.pl

Podobne artykuły

Kanapka

Show-biznes od kuchni

Oburzające zdarzenie w Pendolino. Poseł dostał spleśniałe kanapki

Czytaj więcej >
Eleganckie danie

Show-biznes od kuchni

Ile kosztują potrawy w restauracji Kuby Wojewódzkiego?

Czytaj więcej >

Show-biznes od kuchni

Justyna Żyła napisała kulinarnego e booka. Znamy szczegóły

Czytaj więcej >
Polsat rusza z nowym programem

Show-biznes od kuchni

Już wiadomo kiedy wystartuje nowe kulinarne show

Czytaj więcej >

Show-biznes od kuchni

Gessler pokazała pierwsze fragmenty nowego sezonu Kuchennych Rewolucji

Czytaj więcej >
Polsat rusza z nowym programem kulinarnym

Show-biznes od kuchni

Nowy kulinarny program na antenie Polsatu - znamy datę

Czytaj więcej >