Smakosze.pl
Kuchenne rewolucje ponownie zaskakują

Facebook / @KuchenneRewolucjeTVN

Zaskakujące sceny w Kuchennych Rewolucjach

30 Marca 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Nie da się ukryć, że Kuchenne Rewolucje są jednym z najpopularniejszych programów kulinarnych. Magda Gessler wiele razy pomogła lokalom gastronomicznym, które znalazły się w opałach. Jednak nie zawsze kończy się to sukcesem.

Kuchenne Rewolucje przyciągają przed szklane ekrany wielu widzów, którzy z miłą chęcią przyglądają się temu, jak Magda Gessler wprowadza nowa porządki w restauracjach. W ostatnim odcinku nie wszystko poszło tak, jak należy.

Kuchenne Rewolucje zakończyły się klapą?

Bez wątpienia Kuchenne Rewolucje należą do grona programów, które cieszą się sporym zainteresowaniem smakoszy. Aktualnie emitowany jest już 22 sezon poczynań Magdy Gessler. Już wcześniej wspominaliśmy o tym, że zmieniono trochę formę jego prezentowania widzom

W szóstym odcinku serii Magda Gessler odwiedziła restaurację Na okrągło. Lokal zmagał się z nie lada problemami. Prowadziła go trójka przyjaciół. Niestety, tylko jeden z nich miał wcześniej styczność z kulinarnym biznesem.

Zainteresowaniem lokalem Na okrągło było mizerne. Doprowadziło to nawarstwiania się długów. Kuchenne Rewolucje wydawały się jedyną deską ratunku. Magda Gessler odwiedziła restaurację i zamówiła kilka dań. Słynna restauratorka nie spodziewała się, że może być aż tak źle.

Ku zaskoczeniu Magdy Gessler, wszystkie dania były doprawione cukrem. Kuchnię restauracji Na okrągło można było określić jako słodką i tłustą. Gwiazda Kuchennych Rewolucji przyznała, że jest to kulinarny dziwoląg.

(Instagram / @magdagessler_official)

Okazało się, że nawet Magda Gessler nie jest w stanie pomóc

Konieczne były ogromne zmiany. Restauracja Na okrągło została przechrzczona na Caponata Siciliana. Lokal skupił się na kuchni włoskiej. Zaczęto serwować w nim polędwicę marynowaną w pesto, caponatę oraz pizzę parmigianę.

Magda Gessler dzieliła się cennymi wskazówkami. Finałowa kolacja zakończyła się sukcesem i goście byli zachwyceni serwowanymi daniami. Niestety ponowne odwiedziny restauratorki potwierdziły, że rewolucja okazała się nieudana.

Restauratorka wróciła do Caponata Siciliana po 7 tygodniach. Dowiedziała się, że utarg z niedzieli wynosił zaledwie 32 złote. Magda Gessler stwierdziła, że w lokalu jest pełno negatywnych emocji. Natomiast miny właścicieli określiła jako pogrzebowe.

Oczywiście porażka miała swoje powody. Szybko wyszło na jaw, że w restauracji zaczęto ograniczać wydatki. Dania, które Magda Gessler otrzymała podczas ponownej wizyty, przygotowano kilka dni wcześniej. Z pewnością restauratorka nie spodziewała się takiego rezultatu Kuchennych Rewolucji. Nie od dziś wiadomo, że Magda Gessler stawia na jakość. Można jej doświadczyć w delikatesach firmowanych jej nazwiskiem.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródło: Player.pl; Plejada; Radio ZET; Telemagazyn

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Kulinarny Showbiznes

Gessler namawia do jedzenia rękami, powód może zaskoczyć

Czytaj więcej >

Kulinarny Showbiznes

USA: Nie żyje ceniony fotograf kulinarny

Czytaj więcej >
Słynny kucharz za dziecięcych lat

Kulinarny Showbiznes

Niesamowite zdjęcie z dzieciństwa Michela Moran

Czytaj więcej >
Księżniczka Charlotte zdradziła co lubi jadać

Kulinarny Showbiznes

Ulubione jedzenie księżniczki Charlotte

Czytaj więcej >

Kulinarny Showbiznes

Robert Makłowicz zirytowany pytaniem dziennikarki

Czytaj więcej >

Kulinarny Showbiznes

Kim jest żona Michela Morana?

Czytaj więcej >