Smakosze.pl
Ania Starmach w dzieciństwie

Instagram / @aniastarmach

Ania Starmach - nieznane zdjęcie z dzieciństwa

13 Maja 2021

Autor tekstu:

Monika Dec

Udostępnij:

Ania Starmach to jedna z największych gwiazd telewizji TVN. Jakiś czas temu autorka książek kulinarnych pokazała archiwalne zdjęcia ze swojego dzieciństwa. Jej fani byli zachwyceni! Dzisiaj została szczęśliwą mamą! Znamy imię jej synka!

Ania Starmach to znana kucharka i autorka książek kulinarnych. Ogromną popularność przyniósł jej program MasterChef oraz MasterChef Junior, gdzie zasiadała w jury. Dzisiaj przekazała doskonałe informacje!

Ania Starmach urodziła synka! Znamy imię!

Ania Starmach po raz drugi została mamą. Do jej córki Jagny dołączył synek, który otrzymał na imię Gustaw. Gwiazda nie kryje radości i zamieściła na swoim profilu instagramie emocjonalny wpis!

"Mamy go! Gustaw, Gucio jest już z nami. Najlepiej!". Internauci od razu pośpieszyli z gratulacjami. Gwiazda za kilka dni obchodzi swoje urodziny, więc lepszego prezentu wręcz nie mogła sobie wymarzyć.

Rok temu z okazji swoich urodzin Ania Starmach pokazała archiwalne zdjęcia ze swojego dzieciństwa. Pod nimi pojawił się również bardzo emocjonalny wpis. 

"Dziewczynka ze zdjęć kończy dziś 33 lata.????????????Zmieniło się dużo, została radość z życia, uśmiech, miłość do kwiatów i klocków, do plaży i do podróży do malowania i dużych okularów!Miałam wspaniałe dzieciństwo, mam wspaniałe życie i niech to wszystko trwa!????????????‍????????❤️????????"

Fani gwiazdy nie mają żadnych wątpliwości, że pani Ania należy do jednych z najsympatyczniejszych postaci polskiego show biznesu. Jej książki cieszą się ogromną popularnością. O czym pisała gwiazda?

fot: TRICOLORS/East News

Książki kulinarne Ani Starmach

Ania Starmach zna się na gotowaniu jak mało kto! Gwiazda TVN jest autorką kilku książek kulinarnych. Napisała m.in. "Pyszności. Kulinarne pomysły dla małych szefów kuchni", w której zdradziła pomysły na dania, które można z powodzeniem przyrządzić z dziećmi.

Pani Ania jest również autorką książek: "Pyszne obiady" i "Pyszne kolacje", w których znajduje się moc inspiracji do przyrządzenia prostych, ale smacznych posiłków.

Pani Ani serdecznie gratulujemy. A naszym czytelnikom polecamy zapoznać się z jej przepisami. Na naszej stronie znajdziecie m.in. przepis pani Ani na pyszne gofry oraz kultowe placki ziemniaczane!

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

źródło: radio zet/ party/ instagram/@ania_starmach/ lubimy czytać

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Ewa Wachowicz w młodości

Kulinarny Showbiznes

Ewa Wachowicz - nieznane zdjęcia z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Magda Gessler i jej wyznanie dotyczące rosołu

Kulinarny Showbiznes

Zaskakujące wyznanie Magdy Gessler na temat rosołu

Czytaj więcej >
Gwiazda TVN na zdjęciu sprzed lat

Kulinarny Showbiznes

Królowa polskiej gastronomii pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Kulinarny Showbiznes

Czy "Kuchenne Rewolucje" będą miały kolejne sezony?

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Kulinarny Showbiznes

Magda Gessler zdradziła kulisy prowadzenia resturacji w latach 90-tych

Czytaj więcej >
Marta Grycan

Kulinarny Showbiznes

Media podały smutną informację o Marcie Grycan

Czytaj więcej >