Smakosze.pl
Media bez wyboru

Image Professionals GmbH, TRICOLORS/East News

Pełna oferta słodkości na tłusty czwartek w Biedronce

10 Lutego 2021

Autor tekstu:

Jakub Kossakowski

Udostępnij:

Biedronka niejednokrotnie wywoływała zdziwienie u smakoszy. Wszystko za sprawą wyjątkowych promocji, obok których nie sposób przejść obojętnie. W tłusty czwartek warto udać się do sklepów Biedronka. Przy zakupie 12 donutów 4 do

Biedronka doskonale wie, czego potrzebują jej klienci. Na tłusty czwartek sieć supermarketów przygotowała niecodzienne promocje, które z pewnością przyprawią wielu smakoszy o szybsze bicie serca. Co nas czeka w sklepach Biedronka?

Tłusty czwartek w supermarketach Biedronka

Biedronka należy do grona najpopularniejszych supermarketów w Polsce. Codziennie jest odwiedzana przez wielu klientów, poszukujących rozmaitych smakołyków po korzystnych cenach. Niedawno wspominaliśmy o promocjach, którymi objęto napoje, warzywa i mięso.

Biedronka nie próżnuje i podzieliła się na swojej stronie ofertą na tłusty czwartek. Wielbiciele łakoci z pewnością będą zachwyceni przygotowanymi dla nich promocjami. Pączki już dawno nie były tak tanie. Kupując 12 donutów zapłacimy tylko za 8 z nich. Możemy je dowolnie mieszać.

Smakowite pączki będą jutro przecenione o 43%. Wystarczy kupić sześć frykasów. Wówczas za jedną sztukę zapłacimy tylko 55 groszy. Najkorzystniejsza jest jednak oferta, przy której należy użyć karty Moja Biedronka. 

Tłusty czwartek jest tylko raz w roku, ale możesz go świętować aż 12 razy jednego dnia! Wystarczy, że skorzystasz ze specjalnej, superniskiej ceny na karton pączków, w której znajdziesz ich właśnie dwanaście! Oferta obowiązuje tylko do 11.02.2021 r. lub do wyczerpania zapasów — można wyczytać na Facebooku supermarketu Biedronka.

Ile kosztuje karton pączków w sklepach Biedronka?

Jeżeli kupimy karton pączków z marmoladą, wówczas zapłacimy za nie tylko 2,99 zł. Obok takiej promocji ciężko przejść obojętnie. Pamiętajmy jednak o zabraniu karty Moja Biedronka. Właśnie za jej sprawą możemy skorzystać z tej niezwykłej oferty.

Biedronka w swojej ofercie ma wiele rozmaitych łakoci. Znajdziemy wśród nich pączki w kształcie serca. Kuszący smakołyk może być nasz za 1,99 zł. Ciekawą propozycją jest także pączek z nadzieniem karpatkowym. Dostaniemy go za 1,99 zł.

Pączki to nie wszystko, co przygotowała dla nas Biedronka. Warto również pomyśleć o walentynkach. Wyborne praliny Lindor zamknięte w opakowaniu o kształcie serca możemy nabyć za 6,99 zł. Z kolei ptasie mleczko od Wedla przeceniono o 23%. W związku z tym zapłacimy za nie 9,99 zł.

Biedronka z pewnością zostanie jutro odwiedzona przez wielu smakoszy. Jednak niektórzy wolą przygotować je samodzielnie w domowym zaciszu. Wówczas warto sięgnąć po przepis z 1783 roku. Smakołyki w tym wydaniu potrafią wywołać zachwyt.

Artykuły polecane przez Redakcję Smakoszy:

Źródła: Biedronka.pl; Facebook / Biedronka

Zapraszamy na nasz Instagram

Podobne artykuły

Sanepid wycofuje popularny produkt

Produkty

Popularny produkt wycofany przez sanepid

Czytaj więcej >
Czereśnie

Produkty

Bardzo wysokie ceny czereśni

Czytaj więcej >
Śledzie z Bałtyku mogą być szkodliwe

Produkty

Czy bałtyckie śledzie są zdrowe?

Czytaj więcej >
Pomidory i kwestia śniadania

Produkty

Dlaczego lepiej nie jeść pomidorów na śniadanie?

Czytaj więcej >
lody

Produkty

Ile kosztuje gałka lodów na polskim morzem?

Czytaj więcej >
Market z Anglii wycofuje polskie produkty

Produkty

Brytyjski market wycofuje polskie produkty

Czytaj więcej >